Jump to content
Студентський Форум

Fatality

студент +
 • Posts

  68
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  OA

Контакти

 • Сайт
  http://bzzz.kiev.ua

Інформація

 • City
  м

Fatality's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Дякую, пробую, але я не ліфтер, працюю не на показники...моє діло, як діло інших людей шо займаються ББ, набрати суху масу і "підточити" фігуру, тут вага не має суттєвого значення, головне техніка і найбль ефективна проробка певниих мязових груп. РІвень? ХЗ, помоєму пару районів. Перше місце в нашій категорії це жим -110, присід - 140, станова - 180
 2. ну, якщо вже так кортить знати , то давай порахуємо)) все виходить, бліни ніби стандартні гриф - 8 бліни - 0.5 кеге , 1 , 2.5, 5, 10. просто я щотренування довішував 1 або 2 кеге, і тому вишло таке число)
 3. нажаль у нас не олімпійка, а гриф вагою 8 кг), о так і на вішав згідний, так само як і бодібілдінг. Доречі,недавно був на змаганнях з пауерліфтингу, попробував себе, в совоїй ваговій категоріїї до 75 кг зайняв 3 місце з показниками жим 90 , присід - 100, станова - 140. от яйби не присід , то міг взяти 2 місце. нажаль присідом займаюсь тільки 3 місяці) за такий час тільки техніку можна по людськи вивчити))) особисто надаю перевагу бодібілдінгу , тому що тут ці види силових занять суттєво відрізняються - ББ це маса і рельєф+ симетрія і пропорції, а пауерліфтери нехтують хорошою фігурою, часто вони просто задються масивні і не рельєфні, з нахаваним пузом)
 4. хто був?? я їздив на 2 дні, загалом фест удався не рахуючидрібних неприємностей
 5. правильно пишеш! хто наполегливий той матиме. а таких "підсніжників" як ти кажеш "пляжний варіант" у нас теж хватає, восновному вони появляються весною , як підсніжники)) а літом голо пусто і духу нема. Ох і важко літом тренуватись, жара, кондиціонера нема, обливаєшся сьомим потом(( На деяких робочих вагах просто застій, он стою уже на жимі 86 пару тижнів, а за той час мав би робити 92 на 8 раз. Радує , що станова тяга йде без перешкод. Тренуюсь теж по такому силовому варіанті, ізольованих вправ майже не використовую. Он закічив цикл і буду думати над новою програмою. Чесно здивувався, що ти не читав літератури, хоча по твоїх коментах видно, що толк в тому ділі знаєш. Ну , у вас тренер, то ще краще за книжку) а у нас сам собі тренер)
 6. непоганий показник при такому рості, навіть дуже добре. напевне біцепс як мінімум 40 см. чому це ти біцеп судиш?) тіло повинно рости пропорційно , разом з ним і біцепс. Тобто не накачаєш великі руки , маючи тонкі ноги. НУ , взагалі ти це все думаю знаєш, займаючись стільки часу напене не одну книгу по ББ прочитав в тому числі Стюарта Макроберта (доечі вже перечитую 2 раз вникливіше, дійсно біблія жля любителів). виходить ми любителі, а бути любителем дуже тяжко. настроювати всі тонкощі програми методом проб і помилок задача не з легких. Цікаво, а якою програмою тренуєшся тит? маю наувазі як в тебе розподілений тиждень і які вправи домінують і чи тренуєш мязи по групах? щодо мене , то займаюсь по базоввій програмі вже 3 місяці. до того рік з чимось і з переривами теж були панти і безцільне дьоргання на тренажерах.
 7. ну) перекачаний Шварц це просто тиакй пецифічний метод за доглядом свого тіла. раджу подивитись фільм "Качаючи залізо"(pumping iron) там добре видно як Шаварц себе возвеличую. ТУ не просто в нього манія величі і перемоги, а дійсно вирізняється його любов до тіла)
 8. заходьте на сайт (він ураїнський по ходу, але ініціатори російськомовні) emokidz.6bb.ru реєструйтесь, кого цікавить емо культура і в кого будтл питання , постіть там
 9. в першу чергу шоколоад це швидкі вуглеводи, такий собі Редбул. А ще він благо впливає на нервову систему, заспокоює. Зараз дуже часто їм молочний шоколад, приблизно 6 раз на тиждень. почуваюся суперово багато енергії і нерви в порядкуу, не розстроююсь через дрібнички. та бажано тим лбдаям що ведуть сидячий спосіб життя, шоколадом не захоплюватись, швидкі вуглеводи - це завжди жирова маса, якщо їх вчасно не спалювати
 10. точно) бацька то унікал. зато білоруси живуть карще ніж ми. так виходи треба шукати, згідний. а які виходи? нам дали демократію, "хороші люди" нею скористалися ( приватизація), зараз ділять владу. Думаю ти не будеш заперечувати, щодо того який зараз маємо бардак з розпуском Верховної ради. От тобі і демократія - інструмент боротьби для наших амбіціозних політиків. В Україні получаєтьяс так - чим більше волі тим більший бардак. Виходить ми не дожились ще до такого рівня, щоб мати демократію
 11. Ну не відійшов, але "старость нє радость" Не думаєш? якщо б ти подивися про нього пару документальних фільмів і почитав десятки статей автобіографічних, то змінив би думку. Не думай, що це про нього так говорили критики, мол він такий ухожений, любить догляд і тіло. ВІн сам таке неодноразово говорив, що його тіло це для нього все - і успіх, і впевненність, і захоплення. - так тобі нормальний чоловік точно не скаже) А які він бабки тратить на свій догляд!! взагалі його стиль життя нагадує королівське життя - вес саме дороге і вишукане, всякі забаганки,членства в елітних клубах...там безкінечно можна говорити. особитсо думаю, що він перегинає палку. Прикинь він навіть педікюри собі мутить, має власного майстра по педікюрах))
 12. нормальні тіпи, які досягли чогось в житті. он Арнольд Шварценегер був натуральним метросексуалом. він обожнював своє тіло, доглядав за ним, розвивав. і при тому він залишався справжнім мужиком і був харизматичною і сильною особистістю. Щей чого він досяг за життя, такого непевне ще ніхто не зможе зробити.
 13. інколи цікаво подивитись на це своє " Я" з боку. просто поспостерігати. навіть думати , що то не є "я", а хтось другий -))
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };