Jump to content
Студентський Форум

Dymitr

студент +
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Dymitr

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  КНУ ім.Т.Шевченка
 1. Продаю перевідні кошти МТС по ціні 80% (при замовленні до 100 грн) і 75% (більше 100 грн). Наприклад, за поповнення на 50 грн Ви заплатите 40 грн, за 100 грн МТС - 80 грн, а за поповнення на 120 грн - 90 грн. Гроші переводяться з мого на Ваш номер за допомогою послуги "Переказ коштів" із кроком у 5 і 30 грн. Кошти надходять на основний рахунок, проте термін дії номера не змінюється, послуга "Супер" не активовується. Контрактним абонентам гроші не переказуються. Передплата на карту Приватбанка, можливе пряме поповнення мобільного номера (банківською карткою, через термінал) чи обмін на код скретч-картки Київстар. Вигідна пропозиція здешевити витрати на зв'язок для користувачів тарифами без обов'язкових щомісячних прямих поповнень, як-от "Супер МТС без ПЗЗ 0-25-35-50", "MAX Energy", "Простий МТС", "Супер Свобода" та ін.
 2. Мені вдавалося! Детальніше про астральну проекцію і мої досвіди: http://adf.uaforums.net
 3. Рекомендую пізнавальні матеріали про свідомий сон (LD), досвід поза тілом (ОВЕ) зі сторінки http://obe.uaforums.net Там є також різні цікаві методи для досягнення свідомого сновидіння й астральної проекції. Мені допомогли. Усім зичу успіху!
 4. Субота, 12 травня 2007 р., 20.40, Біла Церква. Спостерігав за заходом Сонця, хмари були дуже гарні та незвичайні. На хвилю відлучився, мене покликали до вікна і кілька осіб споглядало рух сигаровидного об'єкту, що перебував на значній відстані. Об'єкт рухався у північно-західній частині неба із заходу на північ угору під кутом ~ 45 градусів. Був яскравого білого кольору, і лише зверху була сіра смужка (очевидно, та частина, що не освітлювалася. Ураз об'єкт заховався за тонкою смугою хмари, і часом трохи можна було його розгледіти, винирнув із-за хмари і летів далі аж до зникнення за великою суцільною хмарою. Рух був постійний і прямолінійний. Судячи з відстані, об'єкт був велетенський, і хоча, здавалося, що рухався повільно, міг рухатися досить швидко. З літаком таке не сплутаєш, проте можливо це було якесь атмосферне явище (що було зумовлено заходом Сонця), хоча також кажуть, що НЛО вдається досить часто розгледіти і при зміні освітлення. Прошу спростувати або підтвердити мої підозри про НЛО, а також можете написати свої досвіди.
 5. Шимпанзе! В тебе, що батько був партійним працівником і має досвід табірної роботи? Яка радянщина в двадцять першому столітті?
 6. Зараз при владі, взагалі, якісь перевертні. Я їх би розстріляв, і рука не смикнулася б (імперіалісти!).
 7. То, будь ласка, заглянь у словник. Згоден, що соцопитуванням довіряти не слід. Тим більше, переважна частина українців навіть не знають, що таке ЄС і НАТО. Проте, я - за вступ України в євроатлантичні структури.
 8. Cześć! Pozdrawiam Cię serdecznie na tym forumie. Jestem Ukraińcem polskiego pochodzenia, mieszkam na Ukrainie, jednak piszę na niektуrych polskich forumach. Przepraszam za błędy. Czy uczyłaś się ukraińskiego? A co do tego tematu, to mogę powiedzieć, że pisałem pracę naukową, ktуra nazywała się "Ekonomiczne aspekty geopolitycznej samotności Ukrainy", tam było i o EU-Ukrainie. To jest mуi adres: [email protected], gdy chcesz, możesz napisać do mnie, mam dużo materiałуw i myśli. Pozdrawiam Dymitr ps: За останніми соціологічними опитуваннями, 60-65% українців хочуть бачити Україну в ЄС.
 9. Комунізм - це добре, але ще треба пошукати країну, якій би він не зашкодив.
 10. Я, навіть, відкривши очі, при бажанні можу кілька секунд бачити сон. Щодо мого досвіду, то з 28 лютого 2006 мав понад 60 свідомих снів і більше 45 хибних досвідів поза тілом, чому хибних, та тому, що це попросту вдала проекція мозку на основі пам'яті й очікувань. Не знаю, чи існують ці астральні подорожі, думаю, це лише імітація й доступ до несвідомого. Кожного разу, коли я хочу потрапити в якесь місце нашої реальності, то опиняюся у свідомому сні, зміст якого лише трохи відрізняється від буденності. Напр., сьогодні мав свідомий сон, але вже відчуття в ньому не такі реальні, як були раніше, можливо це пов'язано з розчаруванням у тому, що подорожі в просторі і в часі неможливі. Після сну пробував опинитися в певному місці нашої реальності (до речі, вдало сконцентрувався), але марно: лише висів у мовчазній темній нескінченності. Мав до трьох фальшивих пробуджень (раніше такого не було), бо коли свідомість підвищувалась, як мені здавалося до стану пробудження, був у стані обертатися навколо своєї осі. Тривалість моїх свідомих снів: від кількох секунд до кількох хвилин. Відчуття надзвичайно реальні (щоб перевірити, чи не в дійсності, мушу злітати). У сновидінні можу робити, що хочу (часто такі речі, котрі неможливі у нашому світі, наприклад нехтування гравітацією, проходження крізь зачинене вікно). Якщо у вас є якісь питання, запитуйте, я був любителем цієї справи (зараз трохи розчарувався, треба все проаналізувати й осмислити, - це призвело на разі до скорочення кількості й запам'ятовуваності свідомих снів). Успіхів!
 11. Перепрошую, що довго не писав, дійсно не мав можливості. Тут недавно у вікіпедії написав про свідомий сон, можете почитати тут. Планую в подальшому розширити цю статтю й написати на суміжні теми.
 12. Маю матеріали не з Інтернету безпосередньо, а від мого приятеля, з котрим зустрінуся на вихідних. До того ж не маю змоги висилати матеріали на електронну пошту (зараз я на чужому комп'ютері). Спробуй пошукати в Яндексі, там чимало матеріалу. Дуже постараюся до понеділка добути вказівки на необхідні сайти.
 13. LMax! Я волів би, щоб цей форум залишався україномовним (хоча б у спілкуванні), але твоє прохання виконаю у понеділок (першоджерел не знаю, тому подам тут цю ж інформацію російською мовою). Маю чи не всі книги на дану тему, тому кому що треба, пишіть; при можливості буду висвітлювати деякі цікаві фрагменти.
 14. Я теж дуже хотів би навчатися у Польщі, бо й так багато що пов'язав із цією країною. Будь ласка, хотів би отримати більше інформації про таку можливість. До речі... Czy ktoś mówi po polsku?
×
×
 • Create New...