Jump to content
Студентський Форум

d_mind

cтудент V.I.P
 • Posts

  1170
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Контакти

 • Сайт
  http://

d_mind's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Не пишіть речей потипу... Сама взяла і написала. Кожен говорить про те, що його болить УСІМ: Любі друзі, пробігся по тому, що ви пишете і смішно стало. Матеріальний стан, бог, біс і хз-що, зубріння української мови... Вас клинить... Незадоволені матеріальним становищем? Придумайте як його покращити. Бог. Комусь він потрібен, комусь ні. Це немає значення. Поважайте світогляд інших і все буде гаразд. Усім учити укр. мову та хавати укр. продукти і слухати українське - це ніколи не зробить нікого ні українцем, ні патріотом. Націоналістичні ідеї по своїй суті деструктив і негатив - звідси ненависть, заздрість, війни... Любіть себе, закохайтеся в себе, у свою земплю, природу, світ навколо вас і в голову не лізтиме маячня про меншовартість. Живіть в кайф: хочете, говоріть лише по-українськи, розвивайте свою культуру, власний бізнес, робіть як вважаєте за потрібне, розвивайтеся і всі думки про меншовартість зникнуть. Скільки можна озиратися на Європу, Штати та інший світ?! Гляньте під ніс та витріть соплі. Робіть щось, якщо хочете звичайно
 2. DOZA, звиняй за єресь, але я б радив уникати релігійних шкіл як чуми. Релігійна лабуда – це не знання Спрямуй дитину на розвиток того, що вона любить і вона здобуде все, що потрібно. ІМХО
 3. Судячи із твого посту, ти нікому нічого не пробачив. Ти хочеш, щоб хтось у чомусь розкаювався, бо ти вважаєш це правильним зі своєї т. з. Залиш людину у спокої і все буде добре. Кожен сам робить вибір.
 4. todkrank, в точку! і знайдете у собі Відчувайте і все зрозумієте – всьому свій час
 5. Кури нет, друже: Нова пошта, Міст, Автолюкс... На їхніх сайтах має бути вся інфа. На рахунок Нової пошти знаю 100% - із бізнесом співпрацює.
 6. Поголодуй! Далі слідкуй за харчуванням. Займайся спортом. Результат гарантовано
 7. Cherry, майже все, що лежить в магазинах у гарній упакоці - лайно, наповнене всілякими хімікатами. Майже вся ковбаса, особливо дешева, насправді давно вже не ковбаса. Вона робиться на основі всіляких "наповнювачів". Особисто я з мяса давно зїхав і з усіляких тістечок та інших солодких, приємних речей, виготовлених у промислових умовах. Мій організм це відштовхує. Рибку, правда, полюбляю Намагаюся їсти поменше вареного та смаженого, побільше сирих овочів і фруктів, різних горіхів і сухофруктів, але й тут не факт, що вони не підсипані, не посипані й т. п. Сучасні технології дали змогу витонченіше дурити та отруювати людей Стовідсотково впевненим у їжі можна бути, коли виростиш або приготуєш її сам із хороших продуктів.
 8. Сумніваюся, що вдасться контролювати жорстко мережу, але наразі в того ж ГУГЛ дуже серйозні заяви щодо контролю інфи в результатах пошуку. Подібно поступатимуть інші. Добре, що інфосто не шиють розповсюдження неліцензійного ПЗ і т.д., хоча буде видно... В принципі рано чи пізно цього слід очікувати. П. С. Порнобанери справді вже задовбали. Їхнє місце на відповідних сайтах.
 9. friendly, ну от поясни, чому дівчата хочуть купувати мале авто? По своїх знайомих я часто бачив, що вони звертають увагу на автомобілі, але далеко не на малолітражки, коли ж починають прикидати, щоб це купити, то одразу до ліліпутів - дивина . 13-17к баксів це не так вже й мало. Кілька тисяч докласти й можна купити щось потужніше, просторіше й динамічніше.
 10. Невже ти ще не визначилася?
 11. Кожна людина має потребу в спілкуванні, в обміні досвідом, отриманні знання. Як не крути, а ми стадні істоти. Як би не хотілося вирватися із суспільства, не вийде. Не хочу заливати про "ціле", але ми ж з одного джерела. Якщо в людини немає потреб, то вона не людина. Фактично основна внутрішня потреба - це любов. Все решта, це так, "риторика та демагогія". Знайти людей, однодумців - відносно легко. Важко знаходити друзів, ще важче знаходити себе. З того, що ти пишеш не зрозуміло, що чи кого ти шукаєш. Всі когось, щось шукають і не тільки на форумах. Інтернет надає всім без винятку висловитися, а особливо тим, яким важко висловитися в реальному житті. Саме цього багато народу шукає, саме для цього створює форуми... Короч, все це словофлудіє. Доки ти не визначишся чого чи кого ти хочеш, доти будеш шукати, і навіть коли знайдеш, пошук не закінчиться
 12. Кожен може заявити, що він не такий як всі. Навіщо взагалі цим перейматися?! Притератися ніхто не змушує, ніхто цього не вимагає. Кожен вільний думати по-своєму і робити по-своєму. Чого ти все-таки хочеш? Знайти індіго? Ну знайдеш однодумців і що? Вони одразу приймуть тебе з широкими обіймами? Навіщо ти їх шукаєш? Тобі просто потрібні люди, які підтримають твої погляди? Навіщо цей пошук?
 13. 2 indi Втомився від себе? - Викидай маячню з голови. Таких як ти багато, якби дивно це для тебе не звучало. Тести штука відносна й здебільшого розважальна. Основне, щоб приносили позитив Проблем взагалі нема - це дурня навіяна середовищем. Хочеш бути унікальним - будь, проте не розраховуй, що тебе сприйматимуть. ІМХО. Мода на індіго іде він різноманітних езотеричних версій про періоди активності певних енергій, зміни еонів, "кольори енергій"... Колір індіго ніби поєднує три чакри (Маніпуру, Анахату та Аджну), які "відповідають" за духовний розвиток людини. Людина в якої розвинені дані центри - геній з різноманітними "надприродними" властивостями. Кожна людина може їх розвивати. Що може одна людина, то може й інша. В такому випадку виділяти спеціальну расу людей немає сенсу - те, що хтось себе називає "індіго" нічого не означає. Кожен розвивається індивідуально. Всьому свій час. "Шильдик" нічого не вартує, якщо його не підкріплено ділом. Нєфіг плакатися та чекати розуміння. Шукай себе, а не інших.
 14. Якщо притворятися, то в тебе нічого не буде. Ти не знаєш чого ти хочеш, то чому чекаєш розуміння? (сам себе не розумієш) Яку волю тобі треба?
 15. На тому клізмоїді якраз по наших ямах товкти Це машина для міста з хорошим асфальтом і досить дорога в обслуговуванні. Коротка база, маленькі колеса, тісний салон, низький кліренс... Не дуже привабливо П.С. До речі, це рестайлінг старого фіата 60-70-х років, який був протототипом горбатого запорожця.
×
×
 • Create New...