Jump to content
Студентський Форум

CuLt

студент +
 • Posts

  113
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  нe вирішено

CuLt's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Чесно кажучи, я сподівалсь на більше!!!!!Спецефекти були гарні,куди ж без них..пара смішних моментів,влучних фраз..АЛЕ .. Бондіани як такі ніколи не були між собою звязані змістом. а тут усі дії Бонда базуються скоріш на минулому. І як такої в цій частині немає Дівчини Бонда. Він все ще сумує за Веспер, бо кохав її. .І як класика дівчина не виходить в купальнику з води вся така УАУ!!!! Як на мене і цей актор,що вже в друге грав Бонда, Крейг, якось на Бонда й не тяне.. де та харизма..запал... не справляє враження!!! Та і Куриленко...пшшш... О! В плані нуль як по грі! І взагалі куди вона пішла в кінці фільму??smile.gif) ps.gif і якийсь Бонд взагалі безсердечний...викинув так друга..та ...одним більше одним меньше..
 2. Helga,"на скільки особистість уміє переконати інших у своїй точці зору і повести "цей натовп" за собою"...це вже і є харизматичність. Справедливі та гуманні прагнення??? Про гуманні- я тільки за і таке можливо. А ось повна справедливість?? Це нереально, та й вже 100% справедливість матиме зворотній ефект..але то вже інша тема. LMax,ваша думка трохи сама собі не відповідає. Чи не кожна група починается з лідера???
 3. От От!!! це дуже актуальна проблема:) Скоро взагалі люди не будуть знати як знайомитись,а будуть знати тільки,що таке контакт,а реальні знайомства та побачення ........... тут думайте далі самі.
 4. CuLt

  і нехай щастя нападе на твоє життя:)

 5. Може і одна людина....,але якщо вона маю владу над натовпом!!
 6. в одном з повідомлень було написано про роки дружби. Скажу так,що то не показник. Перевірено!
 7. якщо ця людина вже КОХАНА, то я щаслива!!! :)
 8. З попереднім повідомленням не дуже згодна. Інколи і помічають,інколи навіть часто,але щось їх тормозить!!!! Нормальніх дівчат багато,треба просто знайомитись з ними,щоб знайту ту,яка тобі треба,а не гадати і писати плани,де ж знайти ту нормальну дівчину!
 9. на адміна вчитись якось дивно сказано,чи не так? Комп. дизайн,то здається більше до дизану ніж до компьютерніх наук. Факультети комп.наук та комп.систем є в ікт,нау! В мене там знайома навчалась.
 10. Мені здається, чи то МАУП виправдовують тут халявою,гарним станом приміщення, і часом для себе?? Я не навчаюсь в МАУПі і не навчалась би там навіть за гроші, пробачте!!!! І на рахунок одного з повідомлень. МАУП аж ніяк не вищий за інші університети. Я не виділяю зараз якийсь кращий чи гірший, не захищаю чийсь університет і не просто принципово висловлюю свою думку "проти".
 11. напередодні важливого моудля мене мучає совість...
 12. Шпори-це корисно! :)
 13. мене може надихати абсолютно будь-що. фільми музика,картини,фотографіїї,слова,книжки,люди,природа...
 14. безсумнівно,це має для мене значення. Чому саме? Адже навчання-це теж частина життя, і як ми відносимось до навчання в університеті впливає не тільки на саму освіту.
×
×
 • Create New...