Jump to content
Студентський Форум

Clerk

студент +
 • Posts

  148
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Освіта

 • ВУЗ:
  LNU Franko

Інформація

 • City
  Lviv

Clerk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Всім привіт! Стільки часу пройшло від того коли створив цю тему, стільки всього сталося, на душі якась ностальгія і передчуття весни яка ніяк не прийде!
 2. Тут взагалі важко визначити істинну причину. Може бути і так, що хлопець з дівчиною зустрічались два чи три роки, потім одружились, а через три місяці розлучились, а може бути і таке. що одружуються і через тиждень два піся знайомства і живуть душа в душу. Що саме цікаве, як говорять самі розлучені пари найпоширенішою причиною розлучення є те, що вони не зійшлися характерами. Ну це взагалі смішно. Здається, коли збираєшся одружуватись, в першу чергу звертаєш увагу на характер іншої людини, думаєш щоб тобі було з нею комфортно у всіх відношеннях.
 3. Взагалі зараз вроді існує така тенденція, що коли ти вчишся в шкрлі, то з кожним роком якось розвиваєшся, прогресуєш у знаннях, інтелекті, цікавості до тої чи іншої речі. а вже потім коли поступаєш у ВУЗ, то абсолютно протилежне - на першому курсі ти ще яось старанно, наполегливо вчишся, але потім з часом починаєш потрошки забивати, розслабляєшся і виходить так що з кожним наступним курсом відбувається ще більша деградація. Можливо це все якось залежить від самої методології освіти. Врешті решт зараз щось повсюдь спостерігається, якийсь пофігізм. Людей ніщо серйозно не цікавить, їм нічого не потрібно одним словом якось нецікаво жити. І з цим потрібно щось робити, бо якщо так буде продовжуватись, то буде як в тій пісні ТНМК "... Далі швидко всі стають багаті, тобто тупі, в окулярах, пузаті..."
 4. Зараз класна погода, от тільки б сніг не падав, і тепліше було, а судячи з прогнозу це буде нескоро, а жаль. Серце і душа просто таки рветься до весни і до літа!
 5. Доречі десь два тижні тому по 5 каналі була передача про землю в Карпатах, там розповідалось що бізнесмени скуповують землю в місцевого населення хоча не за реальну вартість, але все одно за немалі гроші в середньому 250 тис. дол. - 1,5 млн дол. І тамтешні люди не вміють поводитися з такими великими грошима, вони нікуди їх не вкладають, а витрачають майже всі за короткий термін. Розповідалось, що один гуцул купив Land Rover і наступного ж дня розбив його вщент. інший програв більшу частину суми у казино. От таке.
 6. Якщо одна троянда коштує 25 гривень, то вона може стояти тиждень.
 7. Maya, вітаю з днем народження, здоров'я тобі радості, щастя, кохання і всього найліпшого!
 8. Хочеться щоб скоріше прийшла спрвжня весна: тепла погода, ніжне весняне сонечко, п'янке весняне повітрячко, а енергії дійсно не вистачає.
 9. Так, це тепер дійсно проблема. Дуже багато штучно виведених квітів, які тільки виглядають гарно, але зовсім не пахнуть. Один плюс цих квітів, це те, що вони довше стоять.
 10. А я зараз в універі на парах. Незнаю що б я робив без Опери. Нє ну серйозно таке (етнологія) не можна слухати. Одним словом скучно. А крім того на душі якийсь шторм.
 11. Привіт всім! Мене трохи довго з вами не було, і я не писав бо якось не було часу та інтернету під рукою. Тепер надіюся буду заглядати частіше. На душі якась стримана радість і трошки занепокоєння. У моєму житті відкрилась нова сторінка!
 12. А я от літом читав "Трохи пітьми" Дереша. Шо можу сказати, то що ця книжка точно не для того щоб її читати літом. Також не радив би читати людям зі слабкими нервами. А ще хтось читав? Поділіться враженнями.
 13. На душi дуже хмарно i падає дощ. Хочеться якогось тепла, справжнього кохання. Чому людям приємно, коли хтось мучиться?
 14. Як то кажуть- "бабло перемагає зло!"
×
×
 • Create New...