Jump to content
Студентський Форум

Cherry

студент +
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Cherry

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  КПИ
 1. Мені дуже подобається Велика Різниця, от недавно передивлялась ролики з новорічноі програми, особливо прикольно зробили пародію на велику артистку з "Украіна має талант" ))))) подивитись на цю пародію можна . А ці іі фрази... можно на цитати розібрати )))
 2. Думаю в наступному році приймати участь в цій програмі. А моя подруга вже поїде цим літом по Internship, вона вже пройшла співбесіду, отримала візу та трохи розповіла про свою участь в програмі тут кому цікаво :) А про саму програму можна почитати тут
 3. кому які наприклад питають таке: чи були раніше в США, в якому універі навчаюсь, чому в США ідите.... в цілому все швидко та ненапруженно
 4. фільм просто бомба! мені надзвичайно сподобався! але дивитися треба тільки в 3D !!!!!!
 5. Я користуюсь... Судячи з лісу рук (постів), здається, нас лише дві
 6. По догляду за обличчям користуюсь косметикою Christina, а з декоративної - Мері Кей (подобається та підодить уся їх декоративка)
 7. Останнім часом дуже багато програм про якість продуктів харчування на нашому ринку, таких як "Знак якості" по Інтеру, "Правила життя" по СТБ, інші... Як ви їх сприймаєте та чи впливають ці передачі на ваш спосіб харчуваня та вибір продуктів? Я, наприклад, надивившись про несвіжі продукти в супермаркетах, про ковбасу з відсутністю чи мізером м*яса, про молоко з порошку, про оселедців з фарбою та смаковими добавками диму замість коптіння, про всі ці Е-шки та іншу гидоту, серйозно переглянула вибір деяких продуктів, намагаюсь бути дуже уважною щодо дат та інформації про вироби. А взагалї дуже страшно що ми зараз їмо
 8. До речі зараз найкращий час реєструватись на програму, тому що до 31 жовтня-1 листопада у декількох компаній досить гарні знижки! Я встигла і правильно зробила, а минулі рази гальмувала та реєструвалась в грудні та січні. Хто теж вже зареєструвався ?
 9. Їздила по Work and Travel двічі. Перший раз працювала в парку розваг Six Flags Magic Mountains, California, а другий раз - працювала в Колорадо на резорті. Сподобалось дуже! Це був мій перший досвід самостійної подорожї та самостійного життя. Англійську підтягнула дуже добре. Пощастило с друзями, з ким працювали разом - дуже весела компанія з різних міст України, Росії, Болгарії, Турції. Навіть зараз спілкуємось.
 10. Привіт всім! Я як раз вивчаю інформацію щодо освіти за кордоном. Спочатку теж думала, як і більшість, що це нереально чи нереально дорого Якщо ти добре володієш англійською, то ти вже є гарним кандидатом на вступ до ВНЗ за кордоном. Кожна країна пропонує стипендії, які суттєво знижують ваші витрати на навчання, або взагалі повнїстю оплачують його. Треба обирати країну, університет, читати про нього, зв"язуватися з ним та з"ясовувати умови отримання стипендії, тому що вони в різних універах різні.
×
×
 • Create New...