Jump to content
Студентський Форум

Badro

студент +
 • Posts

  221
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Мукачівський технологічний інститут

Інформація

 • City
  Мукачево

Badro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. хочеш інфу дивись документальні, читай енциклопедії, а фільми - це мистецтво, а як і все мистецтво воно має викликати певні почуття, а реакція на них то вже справа субєктивна. Музику Вагнера можна слухати, і в результаті намалювати шедевр під натхненням , а можна знищити мільйони людей, як робив Гітлер
 2. Я з Мукачівського району , багато часу проводжу в Мукачеві, навчаюсь в МДУ Ужгород непоганий лиш от брудний трохи
 3. Гра "Справжній кіноман" співставляєте цитати з назвами фільмів + пишете самі і цитати і варіанти відповідей. Наприклад: а) "Кто не работает - тот ест!" - 2) Приключения Шурика(напарники) по два варіанта відповідей, і так спочатку легке: а) "Кто ж его посадит - он же памятник" б) "Как говорил наш дорогой шеф: за чужой счет пьют и язвеники и трезвеники" в) "А где царь? - Закусывать надо!" г) "Ну что маэстро, будем жыть?!" д) "Ну вот что ребята, пулемет я вам не дам!" е) "Арфы - нет, возьмите бубен, отвинта!" ж) "Точно, слабохарактерный..., общие деньги стырил и на таксиста свалил" з) "Ты как здесь оказался? - Стреляли!" и) "Это приятель Антон Семеновича Шпака!" й) "Детям - мороженое, бабе - цветы, тока смотри нэ пэрэпутай Кутузоу!" 1) В бой идут одни "старики" 2) Брилиантовая рука 3) Белое солнце пустыни 4) Иван Василевич меняет профессию 5) Джентельмены удачи
 4. Я також буквально вчора подивився фільм "Дух часу". Можу сказати що це допомогло мені все ж таки вирішити атеїст чи ні. Я атеїст. Навіть якщо не всі факти достовірні там досить матеріалу подумати. А щодо пропаганди, то вона мінімальна, от якби ви подивились відеолекції Петрова із "Концепция общественной безопасности", то там відкрите зомбування з конкретними політичними цілями. Якщо у "Дусі часу" 3 ч. по 30-40 хв., то у "Концепции ..." 2 DVD диски відео, де постійно крутиться одне і те ж.
 5. Ось на днях і я щось бачив. Пізно вночі вийшов з будинку на двір "у справах" і побачив як впали дві "зірки", дуже близько, а потім - яскраву маленьку крапку в небі. Спочатку подумав що то літак, але вона рухалась якось непрямолінійно, а півколами. Не знаю може то лише світлячок
 6. я думаю кожен маэ шукати і обовязково знайде. Не можна брати все як само собою зрозуміле. Бабуся привчила ходити до церкви, то ходиш навіть не усвідомлюючи навіщо. Іноді в пошуку можна знайти те що навіть і не шукав. а життєва мета всіх думаю і проявляється в тому пошуку, адже якщо щось зрозуміле само собою, то кому воно потрібно!?!
 7. а ще прикольніше було коли вони нас вигнали з території за те, що ми намагалися зняти їх на відео Мабуть образились....
 8. Дійсно, з чого ти взяв. Ми не далеко відійшли від того тваринного світу де виграє сильніший(змінилося лиш те що зараз може виграти розумніший), так закладено природою "хтось помирає, а хтось із цього живе"
 9. без сумніву піст може бути корисним, але я вважаю що то справа кожного. Та навіть хто держить піст не усвідомлює значення, або його можливість(те що ти казав про "удосконалення внутрішньої людини") а в результаті погане самопочуття, проблеми травною системою та ін. До цього треба підходити підготовленим.
 10. Будь ласка верніть все так як було в принципі може бути, але думаю щось буде робитися з англійською?!
 11. мабуть спочатку піст був економічним заходом церкви щоб зменшити розхід харчових запасів народу, а потім це переросло в церковну традицію, обовязок.
 12. та ну, розвели тут сентименти... всі почуття походять від відчуттів, а отже завжди є збудник і реакція(в кого довготривала в кого ні, залежно від людини і сили подразника) а говорите так, бо вам так зручно, знаходите виправдання, от і все. І не треба знову говорити, що це говорить той хто ніколи не любив, ..бла-бла..!
 13. скажу фразою з реклами: Щастя це коли нічого не відчуваєш - нічого зайвого...!
×
×
 • Create New...