Jump to content
Студентський Форум

alex

студент +
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About alex

 • Rank
  бакалавр

Освіта

 • ВУЗ:
  ***

Контакти

 • Сайт
  http://
 1. шоб не міняти sendmail_from в конфізі кожного разу коли міняєш мило, можеш використати наступне. тим більше, якшо ти на хостингу, то скоріше ти не зможеш змінювати конфіг. $to = "[email protected]"; $subject = "Test"; $message = "Hello! This is test!"; $from = "[email protected]"; mail($to, $subject, $message, "From: " . $from . "\r\n" . "Reply-To: " . $from . "\r\n" . "X-Mailer: PHP/" . phpversion() );
 2. коли поруч з тобою кохана людина то ніякі морози не страшні.
 3. ішов якось я з роботи на обід, пообідав, йшов уже назад на роботу. ну і проходив повз палаток де пиво розливали, ну думаю ще пава випив би -- жара. підійшов до барменши і кажу щоб дала мені таке-то пиво. а та дура питає скільки мені років, я кажу: шо паспорт показати? а вона каже да. я -- в карман за паспортом. б л я -- не взяв з собою. f u c k ! от лажа! питаю: шо я не виглядаю на 20 р? вона каже нє. який я був злий. яле одне мене порадувало: я вигладаю на менше років ніж мені є :)
 4. деякі конденсатори у мене якраз кругленькі зверу, ну не сказати шо аж так, але різницю можна помітити: одні плоскі, а другі трохи горбаті. шо може бути шо конденсатори погоріли? от я не памятаю, чи були ті конденсатори такі до того, чи після.
 5. я знаю шо таке конденсатори. а от в якому стані вони -- не знаю. як взначити чи вони нормальні? у мене нема упса, а напруга інколи буває корява. може тому? якшо тому то шо могло погоріти?
 6. вимикав. залишав мамку з процом та памяттю, потім без памяті, без проца -- нічого. навіть спікер не кричить. я так думаю шо у мене материнка здохла, або біос. о! перед цим у мене батарейка захворіла, а потім і зовсім померла. я помінав -- думав "а може...". але... кажись все нормально. я не бачу шоб там шось погоріло
 7. біос не грузиться. клава і монітор мертві. включаю комп за допомогою кнопки poweron на системнику, індикатор загрузки вінта безперервно світиться. сідюк не відкривається, навіть якшо його вручну відкрити, то при включенні компа сідюк не закривається (а повинен). думав батарейка здохла, поміняв -- та ж херня. шо таке може бути?
 8. якшо руки ростуть з того місця, то під будь-якою системою можна контролювати свою прогу та ще й самою системою. асемблер -- знаєш таку мову? тільки тра мати мозги в голові і пальці на руках. в тому то і срава шо лінух відкрита система. якби вінда була такою...
 9. я звик до консолі. віддаю перавагу граф інерфаці тільки тоді, коли тра працювати з графікою
 10. в літаку. одного пасажира закачало і він почав блювати в пакетик. всі решта вмирають зосміху. ну тут пакетик скоро переповниться і стюардеса біжить за другим. повертається і бачить. всі блюють а один сміється. вона така питає, тіпа шо сталось. а той один каже: "всі думали шо пакет переповниться, а я взяв і відхлебнув". :)
 11. може. тільки ми не хочемо. та й взагалі навіщо протистояти любові? це ж так класно -- кохати.
 12. да-а-а-а. з твоїх слів нет це дійсно наркотик. якшо троха підправити твої слова то буде :"я перший раз спробував у 10 класі і до тепер сиджу на голці"
 13. я чув шо коли чел загарає, то у нього утвор вітамін де (противрахітничий) :)
 14. О! хто юзає нет для роботи, а хто для зазвлєкухі :)
 15. хм! я тут згадав, як у нашого провайдера нет вирубився. так у нас на роботі вся робота стояла на місці. нет -- це так само як і світло.
×
×
 • Create New...