Jump to content
Студентський Форум

Akira

студент +
 • Posts

  52
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Інститут Перекладачів

Контакти

 • Сайт
  http://

Akira's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. нехай в цей холодний вечір поряд з кожним буде особлива людина,яка зігріє ;)
 2. яку музику слушає людина! Знаю, на перший погляд здається безглуздим, але насправді це дуже багато може сказати про людину - яка вона,коли сумує, яка вона коли щаслива... як вона любить і як ненавидить. Чого вам не вистачає саме в цей момент?
 3. за "З поверненням!!!" и за " Я тебе пам*ятаю..."
 4. 23 година.за вікном пісня дощу.на душі зараз величезне бажання одягти щось із капюшоном, та піти по нічним вулочкам улюбленого міста.. щоб в ухах грала спокійна, улюблена музика і поряд жодного знайомого обличчя.
 5. My Chemical Romance - The Ghost of you
 6. зовсім не пам'ятаю як я сюди потрапила, але пам'ятаю,що майже на 2 роки зникла((( треба виправлятися))) Добрий вечір)))
 7. Я досить висока.... але насправду ніколи не шукала хлопця,який би був набагато вищий за мене... Насправді я зустрічалася... і зараз (здаеться) зустрічаюся з хлопцем такого ж зросту як и я... ну можливо на 2 см. вищий.... Але пам'ятаю,коли хлопець,який був нищий за мене на 10 см... хотів зі мною зустрічатися... ну... як сказати... я не вважаю це нормальним... тому що дівчина хоче почуватися у безпеці... маленькою і беззахисною... а не навпаки... Тобто.. це проблема...
 8. Еехх... а я так сподівалася,що сходка все ж таки була.... Ну давайте тоді другий день назначати... коли хто зможе? Що до мене.... коли завгодно.. тільки не в цю неділю... і тількі не ввечорі...
 9. Еемм... мене нажаль не буде... гарно вам, сонечки погуляти... наступного разу я з вами!!! =))))
 10. Дик мі все ж таки зустрічаемось в цю суботу? Бо якщо о 16... то я десь годинку зможу... а може й дві... Тоді все ж таки в суботу...?
 11. Тоді давайте на травневих.... Але тоді уже ніхто не відвертиться... =)))
 12. А може десь о другій годині...а?
 13. Coldpla - Clocks Life's good!!!
 14. Сьогодні якось холоднувато... Давайте домовимось на наступну суботу...буде вже тепліше.... на майдані чудове місе... Там..... наприклад під глобусом на "Херсоні"...наприклад...чи на якомусь іншому місті.... А?
×
×
 • Create New...