Jump to content
Студентський Форум

Южанка

студент
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Южанка

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  КИМУ
 1. Я з задоволенням приїду до вас у Львов, обіцяю!!!! Тільки після нового року, тому що зараз сесія, потім вибори, потім я поїду додому новий рік святкувати. Але після цього – ОБОВ’ЯЗКОВО до вас завітаю! Ось моя адреса, пишіть, хто забажає – [email protected] QUOTE, що ти меєшь на увазі: „справа національної вагu”?, не розумію :dunno: Maestro, я хочу сказати, що мені не вистачає якоїсь справи, яка б заняла мене і мій вільний час! Яка б мені подобалась і була корисна люду!!!
 2. Хлопці! дуже вам дякую за підтримку!!!! Але ви мене трошки не зрозуміли: я не самотня! в мене є багато друзів з якими я спілкуюсь дуже довго, я ходжу з одногрупниками в кіно, театр, дискотеки. інколи збираємось разом гуляємо. але мені цього не вистачае. я обожнюю спілкування (людина - соціальна істота! :) ) я прихожу після універу додому, і сама, і нічим зайнятися!!! ось, що мене турбує! а щодо поіздки до Львова, мені сподобалось! якщо я приіду на одинь день до вас, ви зробите мені екскурсію вашим чудовим містом? мені дуже б хотілось знайти друзів у Львові!!!
 3. Боїшся те, що уявляешь, а що не уявляєшь і не розумієшь, боятися не можливо! звідки я знаю - погано це, чи добре? а, як правило, боїшся поганого, коли сто пудово зрозумів що це так! (це мені так здається)
 4. КАТІ, що ти маєшь на увазі - "змінити погляд на життя ", я дуже хочу, але не розумію як!!!
 5. я вчусь в Київі вже два роки. перший рік прилаштовувалась до студентського життя. але зараз мені тут сумно! кожен день депресія!!! :crybaby: так хочеться чимось себе зайняти, але оскільки дуже мало друзів - це не можливо! сиджу кожень день вдома, телевізор дивлюсь і за компьютером. допоможіть! підкиньте якись цікаві ідейки! чим можна себе зайняти в Киіві у вільний час?
×
×
 • Create New...