Jump to content
Студентський Форум

ЫЫЫ

студент +
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About ЫЫЫ

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  ІП "Стратегія", м. Жовті Води

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Tokyo, Japan
 1. То хіба у Києві на чай :-). А на сходини нажаль таки не вийде приїхати, але обов'язково буду у Львові пізніше, протягом травня мабуть.
 2. Народ, пропоную у суботу 28 квітня. Просто вже так повелось шо сходини по суботам, та й думаю так буде краще, бо багато хто домів їде на 1, 2 травня. А так наприклад я зможу взяти квиток з Києва до Львова, а потім вже звідти на Дніпропетровськ :-). Хто за 28 квітня, зголошуйтесь зараз, бо потім дуже тяжко буде квиток дістати, треба вже зара брати.
 3. Згоден з тобою, принаймні у цьому треба позбавитись стереотипів. Хоч звичайно краще одразу переходити на українську, але на сході нажаль не всі це можуть - значний психологічний чинник + відсутність досвіду такого спілкування у старшого покоління. Але що стосується молоді, яка вся навчалась вже в україномовних школах та більш-менш українізованому середовищі, тут не може бути компромісів - вони мають розмовляти українською. Щоправда мене направду дивує якась тваринна впертість дуже багатьох російськомовних "українців". Це коли ти до них звертаєшся українською, а відповідають тобі російською, прекрасно знаючи українську. З принципу??? Якого??? Вибачте, але повага до таких людей зникає.
 4. В Кривому Розі так взагалі все дуже сумно, ще жодного разу не доводилось чути по маршрутках українську. Так все сумно що треба мабуть століття, щоб щось змінилось, адже росіян таки дуже багато навезли, а власної свідомості поки бракує ...
 5. Перша Приватна Броварня "Старе Місто" - рулез однозначно!!! Ну ще ЛП 1715, але саме львівського розливу, бо те, шо у Києві можна купити - то той самий Славутич. І ще не розумію, куди у нас зник з полиць мій улюблений ППБшний квас, він був теж найкращим :-)
 6. Типу "зара порву на італійську люстру!!!" :лол:
 7. Написав, що я щаслива людина :-))). Просто подумав - мабуть неправильно думати, що для щастя потрібні якісь там ще передумови. Саме логічні передумови аж ніяк не є підставою для щастя, коли ти думаєш: "Ось я отримаю те і те, і тоді я точно маю бути щасливим". НІ!!! Це в корені невірно. Щастя - це коли ти сам себе питаєш: "Чи я щаслива людина?", і одразу відповідаєш, не думаючи, тобто щастя є виключно одномоментним явищем, його не можна продовжити - щастя не любить коли його примусово продовжують, тоді воно зникає саме по собі. От таке от... ;-)
 8. Гадаю, про це мають знати майже все країни, які володіють сучасними системами протиракетної оборони, адже повз їх увагу не промине жоден об"єкт. Такі потужні радарні установки розташовані і в Україні - залишилися у спадок від СРСР, а зараз доречі знаходяться під контролем РФ. Наш екс-голова МЗС Тарасюк про це недавно робив заяву, про те, що потрібно хоч орендну плату за це стягувати. Так от - я думаю, що абсолютно всі факти появи НЛО ретельно фіксуються і заносяться в якусь централізовану базу даних, а випадкові випадки, коли населення помічає щось - це лише кілька відсотків від того, що реально має місце на земній кулі. Лише деякі ділянки Землі густозаселені і мають достатньо розвинені комунікації для того, щоб люди мали можливість фіксування подібних фактів. Із розвитком суспільства і комунікацій відвідування нас позаземними (або невідомими нам земними, хз?) цивілізаціями буде помічатись все частіше, і оборонні відомства колись будуть змушені під впливом громадськості розсекретити свої архіви.
 9. Це селище Пальмирівка у Дніпропетровській обл., це було влітку, коли я там гостював на дачі. Обриси об"єкта було дуже добре видно. Найперше, що кинулось у вічі - відсутність крил у цього літального апарата. Він переміщувався дуже швидко - десь із швидкістю реактивного літака. Жодних бортових вогнів не було - апарат відсвічував у світлі місяця серебристим кольором. І це не міг бути гелікоптер, адже він летів занадто високо як для гелікоптера, та й абсолютно безшумно. Взагалі, схоже на аеростат, але наші аеропорти їх не обслуговують - це дуже рідкісний вид повітряного транспорту, що задіяний виключно на локальних туристичних маршрутах за кордоном. Можна звичайно висувати багато ще гіпотез... :-)
 10. Гадаю, він просто має викликати якимось чином повагу батьків до себе. Тобто так все влаштувати, щоб батьки його зуміли сприйняти згідно власних критеріїв оцінювання. Часто проблема буває в тому, що штучно утворюється прірва між ним і батьками. І винні у утворенні цієї прірви обидві сторони, хоч жодна не усвідомлює власної вини. Потрібно просто йти назустріч... так можна подолати будь-який бар"єр, нехай це станеться і не відразу. Інколи люди думають, що роблять якусь там ініціативу, але насправді підсвідомо зовсім не готові і не бажають зробити реальний крок назустріч, тому така ініціатива з самого початку приречена на провал. В першу чергу ми не маємо обманювати самих себе, тоді все буде набагато легше і простіше, і знайдеться багато виходів із багатьох ситуацій, які ми насправді просто не помічали до цього, хоч вони були зовсім поруч.
 11. стрибки в висоту з шестом
 12. Колись реально бачив НЛО циліндричної форми, чув що це один з їхніх різновидів.
 13. А на мою думку повага якраз має у цій справі першорядне значення, адже що, як не повага до людини, може стати на заваді зраді. Кохання? Наврядчи, адже це почуття дуже хитке і нестабільне, яке знаходиться у стані перманентного напіврозпаду, у тому випадку, якщо воно не підкріплене повагою до тої особистості. Саме мозок, а не якась інша частина тіла, має керувати процесом людських стосунків, тобто у мозку має бути найвищий пріоритет. Повага є відповідно child-процесом мозку.
 14. ЫЫЫ

  Міста

  Кривий Ріг
×
×
 • Create New...