Jump to content
Студентський Форум

Швед

студент +
 • Posts

  174
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  Львівська Політехніка

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Львів-Полтава

Швед's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Я не прихильник Литвина, я просто стараюсь зробити свій вибір, а не бачу з кого вибирати, просто немає з кого. Зазвичай я свою позицію обстоюю, а в даному випадку я не маю позиції, я знаю часу мало, та не можу зробити вибір. Просто для того щоб мене у чомусь переконити, потрібні аргументи, а в даному випадку я не бачу вагомих аргументів. Мене нудить від слова "плівки Мельниченка", хтось їх чув??? БЮТ із своїм проривом. НУ - зняти недоторканість, і я в це маю поірити??? Регіони то просто мильна бульбашка - живемо супер вже сьогодні!!!!!!! Хто реально ????? Немає гідних людей - прикро!!!!
 2. Чим дістала???? А нема чим????? Зокрема бандити сидітимуть в тюрмах? 100 кроків на зустріч людям???? Я вдруге на це не поведусь. Дістали, просто за свої слова потрібно відповідати. Я в партії розчарувався, хоча президент мені імпонує. Я не голосуватиму за пустопорожні балачки, надоїло, якщо не вміють то хай не йдуть і не говорять, краще хай хтось інший спробує, ніж ті самі знову обіцятимуть. В химерні плівки Мельниченка я не вірю!!!!! А вони всі однакові в манері поведінки, а чи хлоп чи баба, то не суттєво, всі вони одним миром мазані, і хочу заперечити, на загал Литвин себе дуже тактовно поводить, різко та тактовно. Хоча бувають і випади, але в порівнянні, він навіть дуже тримає себе в рамках.
 3. Ну тоді партія свобода, Тягнибока. Просто нема за кого, але за Тягнибока??? Вони не пройдуть. Наша Україна дістала, Хіба БЮТ. Там нема з кого вибирати, моя б воля всіх на острів зміїний і зробити не прорив, а великий підрив. От то був би салют!!!
 4. Швед, ну ти загнув Літвин це продажна наволоч Обгрунтуй будь - ласка, мені просто цікаво, тому що він мені дійсно імпонує, мо ти мене переконаєш. А ти знаєш хто там не продажний??? Я можу помилятись, та він принаймі вміє викласти свою думку, і обґрунтувати її. Всі вони продажні, всі як один. А Мороз то взагалі - я б навіть сказав відМорозок.
 5. Мені останнім часом імпонує Литвин. Незнаю чому, та це єдина людина від якої не так сильно тхне пополізмом, пахне, але не ятрить. А всі інші просто дістали.
 6. Мораль - це хитке і відносне поняття. Для мене мораль - це гармонія між моїм внутрішнім і зовнішнім світом. Просто багато речей зазнали викревлення, саме тому, я не керуюсь загальноприйнятими речима, зокрема, те що для мене нормально, багатьом може здаватись аморальним. Стаєш дорослішим і все стає зовсім іншим, ніж ти собі уявляв.
 7. Не факт, але аватар такий. Можливо манірна, і дещо ексцентрична.
 8. Зради. Чи вірите ви в те що ви управляєте своїм життям??
 9. Висоти. Чи можете терпіти біль?
 10. Тому що життя за відвертість наказує. Є така приказка "Добро наказуєме" Так простіше і жити і працювати. Життя - театр. Яке почуття найсильніше??
 11. Хочу піти в далекі гори, на душі так само пусто як і в голові. Як співає скай я особистість на пів ставки. Приблизно так і на душі.
 12. Ну маю я право на своє бачення аватару??? Я бачу його таким і не іншим, він мене відштовхує, він холодний. Чорнобіле кіно років 70
 13. Многоточие - Дыши
 14. Дівчина яка високо задирає носа, і вся така розтака. Фіфочка.
×
×
 • Create New...