Jump to content
Студентський Форум

феофан

студент +
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Tel Aviv University

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Tель Авів/Київ

феофан's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ні...ні .Не мова.Напевно я не зрозуміло висловився...Тут вона розмовляє тільки російською...Але як ..як вона говорила про свою Україну.. про свою Хмельниччину....Скільки любові та в одночас скільки суму..Вона просто не могла мене не спитати іншою мовою...І я їй дуже вдячний.
 2. ....Підходить прибиральниця та звертається до мене на укаїнській мові :Хлопче ,я чула ,що ти був в Україні.Так? Розкажи мені будь ласка ,як там наша ненька.. 07.09.05 Тель Авів (3 дні як я повернувся з України в Ізраїль)
 3. Ось так новина !!!vovka- ти інтелектуал. Я пишаюсь тобою . "Если в кране нет воды-значит выпили жиды". vovka ! Sieg Heil!!
 4. ..Та і взагалі для будь якої нормальної людини має бути так само Фііі....Як не смачно.... Щодо теми голосував проти.Чому? Вірно зазначив Sky, що національність визначається самою людиною ,а ні в якому разі не державою( тобто відмітка у паспорті).Це не тільки зайва відмітка, а навіть шкідлива . Наприклад в Ізраїлі. Згідно ізраїльському законодавству єврей- це той хто народився від матері єврейки. Національність -по матері. Так ось..Насьогодні є в Ізраїлі "Рабиновичи ",які не записані ,як євреї .А бути не євреєм в цій країні -це ще один головний біль.Від цього є багато-пребагато проблем ,які не додають патріотизму ,любові та вдячності до держави.
 5. Густав Малер Симфонія No.6
 6. ...Уф..Сьогодні купив квиток на літак Тель Авів-Київ УРА!!!!! .Я ЇДУ ДОДОМУ.Дійсно , політ тільки через місяць, але я зі своїми думками та мріями знахожусь вже далеко-далеко ....(..Гей !! Хлопче ! Я тебе прошу- без зайвої ейфорії). ...Зараз подзвоню до батьків , а потім до друзів...Ні ..А може приїхати без повідомлення? Ніхто не знає , ніхто не чекає..Хочеться щось незапланованого ,щось несподіванного ,надзвичайного...Є в цьому сенс ? A ?(прилетіли , зустріли , приїхали , сіли за стіл і т.п )... ... Упс...Ще цілий місяць...Ні. Я впевнений що ця поїздка буде найкращою...Я не був в Україні майже 6 років...Скільки буде вражень?(Cподіваюсь тільки прмємних. Деякі люди кажуть: будь готовим побачити зовсім інше, а не те ,що ти собі уявляєш... Друзі вже не ті ,батьки ще більш постаріли та мають схильність говорити про свої хвороби і т.п) ...Котра година?..Ще маю час.Так ось...Мій любимий Київ.Потім до бабусі та дідуся на Донбас ,потім я перетинаю майже всю нашу Вкраїну і я у своїх родичив у Луцьку.Потім знову Київ.. ...Добре,досить ледарювати. Треба виходити та йти до бібліотеки -готуватися до екзамену.
 7. 00.00 Я у ліжку. Кажу собі :"Я повинен спати завтра ,я маю дуже складний іспит". 00.10 Що воно таке ?Ніби перший раз? Добре порахую до 100.Я мушу спати. 00.30 Та ,як це робиться ? Як Ви знімаєте нервову напругу напередодні іспитів?
 8. Ластівко,я знайшов.Ось, ця книга on-line www.jewukr.org/center/kakhane/
 9. Привіт, Ластівка.На превеликий жаль- не маю.Я читав цю книгу на івриті(єврейська ).Десь я чув ,що ця книга є в українському перекладі ,тому принаймні можна спитати або замовити в магазині книжок.
 10. Упсс....я вибачаюсь.DKameleon ти правий.Я зовсім не переглядав попередні теми....Що поробиш, одним словом абітурієнт. Добре .Модератор знає ,що робити в такому випадку.
 11. Якими мовами Ви володієте та яку Ви хотіли би вивчати? Я володію українською російською ,івритом(єврейською),англійською.Хотів би доповнити цей список німецькою.
 12. Моє дитинство пройшло у Києві на Подолі.Влітку я виїджав до своїх бабу сі та дідуся ,що живуть в Горлівці Донецької області.
 13. Я не був в Києві майже шість років.Це моє найулюбленіше місто в світі.Це місто мого дитинства :bye sed: Дуже сподіваюсь ,що моє майбутнє також буде пов'язане з цим містом....Улюблені місця?-Поділ з його церквами,Хрещатик та Центр міста(Прорізна ,Володимірська, Богдана Хмельницького) з їхніми театрами ,кафе та магазинами.О...Андріївський узвіз ,Труханів острів ,Русанівка.... Зараз я навчаюсь в Ізраїлі,тому мене дуже цікавить що говорять про Київ та про Україну в цій державі..Після Помаранчової революції ,EUROVISIONу,я помітив, що багато з мешканців Ізраїлю відкрили для себе чудове європейське місто з красивою архітектурою, величезними парками(дехто казав мені :"Уяви собі, стільки зеленого кольору я ніколи не бачив у своєму житті .Від цього зеленого моря в мене боліли очи". Кияни, пишаймося нашим містом! Хотів би додати декілька рядків з поезії Миколи Зерова про Київ І недаремно вихваляють гіди Красу твою твій, найдорожчий дар, Синіють води, зеленіє яр І стелються сліпучи краєвиди.
 14. Сьогодні закінчив читати "Дезорієнтація на місцевості "Юрія Андруховича.Недавно відкрив для себе поезію Євгена Гуцала.Вразила мене книга рабина Давіда Кагани" Щоденник львівського гетто" в який він росповідає про Львів під час німецької окупації та його врятування Андрієм Шептицьким.
 15. Привіт усім, хто завітав на цю сторінку.Шановні друзі, хотів би спитати Вас Я-киянин ,зараз навчаюсь в Ізраїлі .Цим літом під час відпустки ,я хочу завітати до цього чарівного міста на два ,на три дні.Буду дуже вдячний усім, хто зможе порадити мені ,як зпланувати моє перебування у Львові:куди пійти (маю на увазі музеї, історичні місця і т. п.).Я знаю ,що 3 дні для того ,щоб познайомитися з великим містом,це дуже мало, але....Щиро дякую за Ваші відгуки.
×
×
 • Create New...