Jump to content
Студентський Форум

Спостерігач

cтудент V.I.P
 • Posts

  544
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  vpf.kiev.ua

Контакти

 • Сайт
  http://

Спостерігач's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. а що власне з ним треба робити, як "займатися"? Він же постійно відкритий і доступний Пічалька, звісно.
 2. Прикольно. Особливо 2, 3 і 5 І переклад хороший.
 3. Прикольно:) Нагадує) Тільки це ні хріна не смішно.
 4. Останні роки купую взуття як у магазинах, так і на ринках. Якщо ретельно вивчати, роздивлятися те, що купуєш - то шанс купити хороше взуття зростає. Я дуже довго роздивляюся те, що мені сподобалося, думаю про те, який вигляд матиме це взуття церез певний час. І в результаті купую саме те, що мені підходить. Там, де дають гарантію - ще не купував.
 5. Мені один знайомий программер казав, що укртелеком має намір змінити тарифи на "ОГО" до нового року. Якщо хтось має детальну інфу - поділіться. Переді мною стоїть вибір зараз підключити 1 Мбіт анліму за 100 грн/місяць чи сидіти на "ОГО-512" і чекати новорічних подарунків від укртелекому.
 6. шукаю роботу. Маю намір прийти на виставку
 7. давно я не заходив... А навіщо було скін міняти? Старий можна повернути?
 8. Кохання нікому нічого не повинно, така моя думка. Воно спочатку виникає, а вже потім ти можеш щось сказати про цю людину. І то, оцінювати кохану людину за якимись параметрами безглуздо, адже вона - кохана, отже всі (чи майже всі) оцінки будуть завищено-позитивними.
 9. Теж помітив, що думаю не так швидко і запам'ятовую не так добре як раніше. Два тижні тому вирішив почати читати паперові книжки, художню літературу (кілька років нічого не читав) - реально відчуваю зміни!
 10. Якось туманно ти написав. Може довше, а може і менше. Так людина сама ж і визначає, що для неї є достойним. А рівнятися на когось - то вже соціальні стереотипи, проти яких, наскільки я зрозумів, ти борешся.
×
×
 • Create New...