Jump to content
Студентський Форум

Семен

студент +
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Київський національний економічний університет

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  місто-герой Київ

Семен's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Я бачу я тут один не фанат Ющенка. Але ж як буде смішно якщо він не переможе . А особливо це може статися коли Юля піде на вибори також. Якщо Ющенко хоче отримати 100% перемогу він повинен укласти політичний договір з Тимошенко. А якщо не укладе, то існує великий шанс, що ми будемо ще чотири роки мучатись, тільки вже під Януковичем. :bye sed:
 2. Тобі легко казати . Тобі там у Львові такого не доводиться робити, у вас там всі патріоти державної мови. А я належу до вузького кола мешканців Києва у котрих залишилась національна гідність :ph34r:
 3. Ухти........... . Я модератор на київському форумі . Я головний тут :) . Я старший :smoke: . Ну все києвляни тримайтесь!!!!!! А як я маю залучати києвлян?
 4. А хто її не любить??? Ти думаєш Ющенко влади не любить??? Я ось вам що скажу. Політичні переконання для більшості з них ніщо. Я впевнений, що якщо підійти до політика і запропонувати йому змінити свої політичні переконання на діаметрально протилежні, а натомість він відразу стає президентом, то 99% з опитуваних під цією угодою підписалися б.
 5. Але ж я не модератор Але до форуму залучати буду
 6. Да я б з радістю, але ж вони всі такі москалі
 7. Оскільки я тут один київський то буду відстоювати Київ як культурний центр України Але з іншого боку це безнадійно. Всерівно прграю :( Тому я згоден що Полтава і Львів є культурними центрами України :)
 8. А я минуле літо півтора місяця працював на тракторі у батька. Заробив 700 гривень. Теж не погано, але трошки не по моїй спеціальності :) P.S. Я навчаюся в економічному університеті на факультеті міжнародної економіки.
 9. А чому ніхто не голосує за Мороза? Я думав його на західній Україні люблять?
 10. Я так зрозумів, що київських в цьому форумі мало. А може я єдиний київський. Доведеться на цій сторінці спілкуватися з самим собою. Як сумно :crybaby:
 11. І чим відрізняються модератори від супермодераторів?
 12. В армії про школу згадуєш наче про рай.
 13. А якщо я хочу бути адміном?
 14. Побачивши результати опитування на тему "Хто стане президентом?", де голоси поділилися на дві частини (І - голосую за Ющенка, ІІ - голосую за когось там іще, але не за Ющенка), а також бачучи раціональність у створенні контр теми до теми "Защо ми любимо Ющенка?" пропоную подивитися скільки людей реально любить Ющенка. :)
 15. Останню книгу я прочитав біографію Сталіна написана Едвардом Радзинським. Загалом книга цікава. Дізнався багато нового. Зараз читаю книгу свого викладача з економіки про соціально спрямовану економіку. Дуже цікаві думки висловлює :)
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };