Jump to content
Студентський Форум

Псих

cтудент V.I.P
 • Posts

  2750
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  ТДЕУ (закінчив)

Контакти

 • Сайт
  http://psiho.te.ua

Інформація

 • City
  Тернопіль

Псих's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Дякую! Всім дякую за привітання! Приємно!
 2. Ще обовязково почитаю ту розповідь. А поки не встиг. Ти запропонував тему у першому пості і я відповідав на нього. Так що то навіть не було б суттєво, якби я дійсно не читав попередні сторінки. Якщо можеш - поясни те, що я на твою думку не зрозумів.
 3. Так, звісно у кращому. Бо у гіршому про землян колись не дізнається ніхто. Я так розумію, що по лінку ти не пройшов. Бо інакше так би не казав У тебе взагалі дивні погляди. Тут ти кажеш, що мета це дарувати життя іншим, продовжувати його, а далі кажеш, що ми вже надто далеко зайшли і вже нам нічого не допоможе. Це якось не послідовно. Якщо ти такий песиміст, то який сенс отут говорити про вічне? :) А що для тебе "велике"? П.С. Точно лише фізично.
 4. Якщо взагалі-взагалі, то у кращому разі, колись інопланетні археологи розкопають рештки нашої цивілізації. У гіршому - катаклізм буде настільки потужним, що не залишиться нічого. Життям на планеті Земля треба користуватись і насолоджуватись зараз, а не думати про те, як законсервувати його на майбутнє. Як нічого земного із собою в могилу не забереш, так само і час не зупиниш, так само і нічого постійного у світі немає. Не у цьому сенс! Краще б ті вчені свої сили кинули на екологічне виробництво наприклад, щоб здешевити його і щоб воно стало масовішим І все-таки - у момент народження ми вже почали вмирати. Єдине питання - питання часу.
 5. Вірно. Це питання світогляду. Але така моя думка. Вдіємо, якщо захочемо. Справа не у тому, щоб просто зупинити заводи. Справа у тому, що ми повинні змінити підхід до виробництва, зробити його екологічно чистим і з відновлюваних ресурсів, добувати таку ж енергію і т.д. Я спеціально наголосив на двох словах "життя" і "Життя". Так от, ще раз повторюсь, що спасти наше життя - то просто не треба паскудити, забруднювати.. І буде воно істинно цівілізованим А спасати Життя не потрібно - воно не є у небезпеці і навіть ніколи не може зникнути. (що теж є питанням світогляду, тому див. п.1)
 6. О, Макс! Ти бачиш яка Земля кругла? Як ж... - всі по черзі її цілують! Це жарт і я до того веду, що, памятаю, ти постійно створював теми про кінець світу, говорив про різне там пекло і т.д. ;) Ну і ще трохи по темі: 1. З нами ще може трапитись все що завгодно. Проте, судячи з наших теперішніх дій, вже скоро нам буде дуже не солодко і не комфортно жити у теперішніх умовах. Ми самі винні - знищуємо природні планетарні механізми захисту. Якщо ж питання - чи ми помремо? Так, помремо. Більшість типу природньо, бо глобальний катаклізм - надто не надійний засіб ;) І навіть чисто філософськи: ми почали вмирати у момент народження. Це нормально. Чи ми зникнемо? Ні, не зникнемо. Ми вже вічні. Інша справа, що колись-колись ми народжуватимемось не людьми. 2. Не забруднювати, не нищити, а відновлювати, переробляти відходи і т.п. Більше нічого робити не треба. Все решту ми вже зробили, все решта йде за нашим планом. 3. Рятувати життя - на паскудити там де живеш. Рятувати Життя не потрібно, немає змісту рятувати те, чому ніщо ніколи не загрожує. Можете починати не погоджуватись зі мною.
 7. Про корисність оцінок гарно сказав Shewolf(Kiev), я ж лише підтверджу свою згоду! :) На рахунок того, що це примітивний рівень свідомості - це не зовсім так! Якщо людина сліпо підміняє оцінки на свої субєктивні, то це справді не високий рівень. Проте геть позбутись субєктивних не можливо і не варто (!). Цінність субєктивної оцінки у її існуванні, а краса у її ілюзорності! Просвітлений не відкидає і не заперечує нічого земного, він просто дивиться на буденні речі по іншому!
 8. Нічого подібного, це суттєво. Я наголошував на начебто об'єктивній невиліковності, хоча насправді вона суто суб'єктивна для тієї науки.
 9. Приклад: Відомо, що об'єктивна наявність і невиліковність хвороби, яку бачить лікар, через певний час дії нетрадиційної медицини і методів зникає без сліду! То хіба це справді об'єктивно?
 10. Можливо ти не рівно прокрутила руку? Треба зробити звичайний оберт у тій же площині, що вже знаходиться рука.
 11. Дозволь запитати, неадекватні відносно чого/кого? А якщо розглянути ситуацію, що якийсь із диктаторів 20 століття народився тому, що не був зроблений аборт? Суб'єктивні оцінки кожної людини якраз тим і цінні, що відображають світогляд людини. Завжди і всюди, будь хто - від звичайної людини до чувачка владного чи релігійного - поступає відносно свого світогляду, своїх суб'єктивних оцінок подій і явищ, вірно? Тому навіть християнство ділиться, православ'я і католицтво по окремо ще раз ділиться і т.д. (наводжу такий приклад, бо він найнаочніший). Навіть гейзер, який начебто об'єктивно гарячий, є таким лише суб'єктивно для нас, а для бактерій, що у ньому живуть, дуже так навіть нічо.. Ілюзія єдиного шляху
 12. Хочете знати коли одна рука коротша за іншу? Просто зробіть цю нехитру вправу прямо зараз. Не хвилюйтесь, ніяких вивихів і зламів не відбудеться, це абсолютно безпечно, а також.. дуже весело спостерігати, як твоя рука стає коротшою за іншу! * Крок 1: встаньте і випрямте руки до рівної поверхні (щоб краще бачити ефект) * Крок 2: зробіть повний оберт по колу однієї рукою, вільно і легко - запевняю, це не завдасть вам ніякої шкоди * Крок 3: у кінці оберту зрівняйте положення руки, що оберталась і.. неймовірно! рука, що рухалась, виявилась значно коротшою за іншу!! Як таке могло статись?? Ну а це вже домашнє завдання - з’ясувати у чому ж фокус? оригінал статті тут
 13. Sulamith Lusor, тут може така штука, що та дівчинка не те що інтернетом хоче своє життя замінити, а взагалі будь-яким вигаданим своє реальне. Це цілком реально, якщо індивід вважає, що його теперішнє як максимум провалилось чи як мінімум не вдалось. Це як один із варіантів. А може все більш прозаїчніше і вона дійсно шукає більшої популярності..
×
×
 • Create New...