Jump to content
Студентський Форум

Партизан з творчим нахилом

cтудент V.I.P
 • Posts

  318
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НУ "Львівська політехніка"

Партизан з творчим нахилом's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Пиво, гори, ліфт... Помаранчева революція, блін! Ото романтика :friends:
 2. Найважче чекати на результат... Виявиться він позитивним чи негативним...
 3. Був один період в мому житті, коли мене довший час мордував один і той самий сон... Це було після важкої травми яку я отримав на тренуванні: обидві поломані руки... Так ось: мені часто снилось що я з друзями приходжу на турніки позайматись, підстрибую до перекладини, вхоплююсь руками і... руки розриваються і залишаються висіти на перекладині... Брррр...
 4. Взагалі то я вашої думки питала .. не на своєму прикладі Якщо цитувала - значить питала... Проте я зробив адресне питання, ось і все.
 5. Надто мало інформації щоб дати хорошу відповідь :) Деякі думки є, але вони можуть виявитись хибними, я ще подивлюсь за коментами :)
 6. кохання - може цвісти вічно ??? очевидно що в тебе ні, чи я помилився?
 7. Кохання - це сад, за яким невпинно треба доглядати, а винагородою цього будуть квіти кохання, що цвістимуть вічно.
 8. Ого, усіх місць і не перерахуєш :) Мрія - поподорожувати по світу :) Німеччина: замок Нойванштайн, Мюнхін, Франкфурт-на-Мані, Берлін, Баварія... Австрія, Голландія :) Франція (звісно ж Париж і ще дуже багато місць, купа чудових замків що розпочинаються на Ш ) ) Іспанія і Португалія... Італія :) Ватикан, Рим і славетний Колізей, Венеція і Флоренція... Словенія, Сербія, Хорватія, Чорногорія, Македонія... Греція, Афіни, Акрополь... Кіпр і Кріт і ще безліч островів. Єгипет і славнозвісні піраміди з лазерним шоу біля них :) Азія, Африка (Ждомолунгма і Кіліманджаро блін :) ) Пд Америка - Бразилія, прерії Амазонки і карнавал в Ріо, Аргентина і Перу, плато Наска... Панама, Мексика, уся Центральна Америка... Пн Америка (там дофіга усього) Австралія і Нова Зеландія :) о. Тасманія Японія Антарктида одим словом - увесь світ... волоцюга блін
 9. Я маленький хлопчик, Виліз на стовпчик, На сопілочці граю, Христос ся рождає! во :)
 10. Вдвох. Новорічна ялинка, яку поставили за 3 год до НР... квапливе приготування новорічних блюд, приємна метушня, неймовірний настрій, святковий стіл, що був готовий до святкування за 20 хв до НР... ненав"язливе миготіння світла на ялинці, різнокольорові свічечки по усій кімнаті... романтика! Цікаві новорічні фотографії і відео, споглядання фейєрверків у відкритому вікні... гарна музика, кліпи, новорічний кіносеанс і... незабутня солодка ніч... все було наче у казці, голова йде обертом від спогадів про НР. Незадумуючись і з повною впевненістю можу сказати - це був мій найкращий НР!
 11. Пропоную зібратив в якусь з п"ятниць, думаю так буде найкраще, бо на вихідних (поки ще всякі свята) люди можуть пороз"їжджатись до бабусь-дідусів, а так буде приємно закінчити робочий тиждень зустріччю з новими людьми :) крім того вважаю що п"ятниця найкраще підходить для таких зібрань, маю практичний досвід :) заодно пропоную вносити на розгляд можливі варіанти місць, куди можна піти посидіти і поговорити за бокалом пива, філіжанкою кави чи чимось міцнішим :) і ще одне - вносьте на розгляд нелюдні місця, щоб нам вистачило простору і не заваджали нормально поспілкуватись (я одне таке непогане знаю - бар "Ольга" на Коперника, навпроти НБУ)
 12. Обожнюю коли після цілого дня проведеного в ліжку ви вдвох ввечері їдете в затишний ресторан, вечеряєте, йдете на Майдан, гуляєте, а потім знову повертаєтесь додому і... знову в ліжко :)
×
×
 • Create New...