Jump to content
Студентський Форум

Ластівка

студент +
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НТУУ "КПІ"

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Київ-Єреван

Ластівка's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Дивний стан душі... Ніби й не нервуюся, але все ж, десь глибоко всередині, мабуть, щось "тіпає" - невже це все саме так, як є? Дивно.
 2. Вы в меру сексуальны. Не то чтобы Ален Дэлон или Скарлет Йохансон, но и не Горбун из Нотрдама. Познакомиться с кем-то в баре и весело провести ночь проблем не составит, однако, чтобы соблазнить топ-модель нужно будет постараться. Якось мені й не потрібна та топ-модель :girls pardon:
 3. Подобаються ромашки. Ще буває аватара з дівчинкою, яка на мене дещо схожа. Взагалі аватарки обираю за якоюсь асоціацією з собою, ніби часточка мене.
 4. З чоловічих мені подобається Cartier, а з жіночих - Elizabeth Arden "Green tea" та Hugo Boss
 5. Дивний настрій... Я вже майже 2 тижні в іншому місті, взагалі закордоном. І тепер маю сприймати ще й це місто своєю домівкою. Поки складно, погано виходить, хоча й намагаюся потихеньку звикати... А чи вийде? Маю надію, бо інакше буде дуже погано...
 6. Дивний настрій, незрозумілий. То, мабуть, через те, що прокинулась о третій годині ночі(потяг із моря до Києва о 4ій мене привіз) і ще не відіспалась. А ще трохи сумно, що закінчується літо.
 7. Було море... Якось і не зчулась, а літо майже закінчилося.
 8. Дивний такий стан душі. Передпоїздковий. Сьогодні - в поїзд, а завтра вже побачу та відчую море. А зараз на вулиці дощ, гримить дуже... і від того стає трохи сумно якось.
 9. Все чудово, настрій неймовірний - просто, бо так є. Навіть слів не вистачає, щоб описати, хочеться ділитися цим з усіма, щоб усі навколо раділи та посміхалися. Життя прекрасне!!!
 10. Дивилася двічі(так вийшло), обидва рази в кіно. Залишилися приємні враження. Дивитися дійсно краще на великому екрані, навряд чи можна отримати такі емоції, сидячи вдома перед ТВ. :)
 11. nA(0), T-Rex - дякую-дякую! Дуже приємно отримувати привітання
 12. Zee, дякую! Ще один(хоч і віртуальниий) букетик ромашок Не сумуй, навіть по-доброму, починай радіти
 13. Дуже-дуже чудово, навіть не можу описати Бо в мене сьогодні День народження - було багато друзів, море привітань, природа, багаття, шашлики. Навіть природа сьогодні разом зі мною раділа і не впало жодної краплинки дощу
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };