Jump to content
Студентський Форум

Ксения

студент +
 • Posts

  147
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  КПИ

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Київ

Ксения's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Фото не підкину, але що це досить часто трапляеться, то точно. У нас колись одногрупниця на першій парті заснула. Фізика була для неї нудною...
 2. Досить необхідна інформація. Я ваажаю, що правильно, коли стараєшся, потім маєш поблажку. Не знаю як це буде в житті. Я навчалась на платному. Коли вступала, мені повідомили про таку можливість, що після першого курсу кращих з кращих переведуть на безкоштовну освіту. Та й місця бюджетні в нас звільнились-не всі серйозно ставились до освіти, а вийшло не так. Жодного студента не перевели, а лише навпаки - відстаючих перевели на платне. Отож буде видно, як воно піде. А що буде сенс старатись з першого курсу, то це точно. Таке собі заохочення для лінивих.
 3. Жертва жадоби. Я вважаю, що так і треба, а то без грошей зараз майже нікуди не поткнешся.
 4. Richard Clayderman. Грає його альбом. не грузить.
 5. Не можу загрузити Cfdigans. Давно хочу, спробувала. Не виходить. Не можу закачати Cardigans Давно хочу.... http://www.libido.kiev.ua/ Може комусь згодиться, але як на мене, там малий запас.
 6. Мені не сподобався. Щось в ньому є, але то мабуть лише актори...
 7. Яка різниця де посміятись?
 8. Дятел. Що требя зробити МАЙЦІ, щоб вона полетіла?
 9. Як сам приклад не покажеш як треба боротись за своє, то навряд хтось ризикне першим. Мені більше пощастило, не треба покищо боротись, мене і так відпускають, не хочуть втрачати молодих кадрів.
 10. У мене лише хороші спогади про молодих вчителів. Спочатку вони дійсно дуже суворі, але приходить час здачі і дивишся, а все не так і страшно, як малювала твоя уява. Взагалі-то якщо викладач хороший, та має бажання навчати, а не тягнути час з ранку до ночі, то вік тут ні при чому.
 11. А я вважаю, що якщо до цього легше ставитись, то і легше проходити практику буде. Ми на практиці всі знайомились, подружились. Це теж частина студентських років. Після практики пиво можна попити з новими друзями. Хіба в цій практиці немає нічого хорошого?
×
×
 • Create New...