Jump to content
Студентський Форум

Кицька87

студент
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Кицька87

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛНУ

Контакти

 • Сайт
  http://
 1. Ти б не міг сказати яка саме. Оскільки я на форумі недавно, і мабуть не все читала!
 2. Як ви ставитесь до романів мід студентами і викладачами? Це просто флірт, що має на меті користь чи звичайну цікавість. Чи можливо з цього може щось вийти? Була б вдячна якби ви наводили влучні приклади.
 3. Не думаю, що вiн так переживає за тобою - нема за ким- ти розмазня, то нашо таке йому здалося. Пiде залиється пару раз, зматюкає тебе з нiг до голови на всi сусiди i... забуде...закине на одвiрки пам'ятi той час, коли вам так було добре удвох... Знаєш..якщо це твердження відповідає твоїм поглядам на життя, то мені тебе дуже шкода. Ти матеріаліст! Основне не причина його відсутності, а в даному випадку відчуття що цим породжується. Це розвиває нас людей у всіх напрямках!!!! Без цього ми не живем, а існуєм.
 4. Для мене найкраще і найгарніше місце на вул.Золотій. Відкривається гарний вид на нічний Львів. Проте вночі насолодитись краєвидом важко. Окрім мальовничого місця, там є пару гуртожитків! Самі розумієте:)
 5. В МЕНЕ ОСОБИСТО БУВ ВИПАДОК, КОЛИ МЕНІ ДО БОЖЕВІЛЛЯ СПОДОБАВСЯ МІЙ ВИКЛАДАЧ.і НАЙСЕКСУАЛЬНІШИМ ЩО Я В НЬОМУ ВБАЧАЛА, ЦЕ ЙОГО ПОТИЛИЦЯ, З ЛЕДЬ СИВУВАТИМ ВОЛОССЯМ. НІХТО НЕ ЗАСТРАХОВАНИЙ ВІД ТАКИХ ДРІБНИЦЬ!
 6. Знову прослухаю нашу пісню.Поплачу 20 хвилин, дивлячись у нікуди. а потім зазерну у дзеркало,де побачу запухше нещасне обличчя і ще більше зненавиджу себе. Чому себе? тому,що лише я винна в тому, що так страждаю.Тільки я, а не він. Знову, не буду вчитись, тому, що жодна думка не прийде в голову.Жодна, окрім нього...Знову не змиватиму косметику, в надії,що він ще подзвонить. Прийде вечір.Я ляжу спати, і закриваючи очі, скажу:"Як добре.Закінчився ще один день,ще один день без його дзвінка". Але прийде новий день.Я прокинусь із гарним настроєм, із надією, що можливо сьогодні мені пощастить
×
×
 • Create New...