Jump to content
Студентський Форум

квітка

cтудент V.I.P
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

4 Followers

About квітка

 • Rank
  доцент

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛНУ ім.І Франка

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Lviv
 1. так, ми розминулися - знімала ковзани, коли ви їх тільки вдівали! зато з Асею і Касею нам вдалось зустрітись зранку!!! ох і втомлені ж були дівчата ! :) видно гарно погуляли! такщо, всі організовано до Львова у зручний час! !а місце вже знайдеться впевнена - буде весело
 2. всім великий привіт! девяносто пять зі ста що нині буду :) і шістдесять % що буду не сама, ги але всі на медик!!!! (а не на ПР)
 3. вот тут я дико реготала тобі шо, візу в UK не дали? чо ти такий озлоблений? даремно ти..
 4. ага, хіба в гени батьків заглянути і прорахувати ймовірності ..anyway// тут вже за декілька хвилин зима починається, шо від неї очікуєш?
 5. тут мова вроді про Київ... до ЛЬВОВА всі!!!!!!
 6. "багатокабельний" ) коли останій раз був в сауні?
 7. ну.. запрошень я не мала, але знайомі з запрошеннями столик зайняли але навіть і без того особливо наполегливих пускали. найбільші проблеми були саме на початках в пятницю вечером, а потім вже запросто... а св.шоу - чо? нормально, наскільки чула серед своїх, то якраз більше плювались ті, шо були біля опери.
 8. та ну, народ. а чого ви від того чекали? програма святкування була настільки насичена і різна, що кожен міг вибрати шо конкретно йому підходить.з Високого замку було нормально видно "св.шоу" і без натовпу. мені особливо сподобалось в дворику ратуші "флюгери", така собі львівська атмосфера разом з приємною музикою і пивом. "кусок" Брєговича бачила і трохи послухала. було нормально. а основне погода, яка сприяла хорошому настою.
 9. прямо пропорційно залежить, шо було вечером нашо ображатись?
 10. я всьо дуже добре памятаю, на жаль ми то "святкували" всім фак-ом в нічному клубі. ужас. з півтора сотні математиків і всьо... першу половину сварилась з своїм хлопцем, а коли вже достало - пішла в туалет послухати як одногрупниця трохи перебрала і всіх матом крила. заспокоіти не вдалось то всьо. але декому з наших навіть дуже сподобалось. моя порада - поїдьте з групою за місто :) (а оригінально, нє? ) і просто поспілкуйтесь разом на тверезу голову. інколи того так бракує. в ідеалі, на мою думку, - Карпати, лижі, пісні під гітару.
 11. i ya skoro vertayus' dodomu .L'ubl'u ya L'viv. i skuchula syl'no.
 12. blin, hoch bery i dodomu ne vertays'a.... wo tam u vas ? ..hiba z mishkom pofigizmu... bo skil'ky mogna?
 13. ya zdayets'a trowky rasystka..
×
×
 • Create New...