Jump to content
Студентський Форум

КАТІ

cтудент V.I.P
 • Posts

  1615
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Освіта

 • ВУЗ:
  Львівський Національний Університет ім. Ів.Франка

Інформація

 • City
  м.Львів / Топольна

КАТІ's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. ..... А МЕНІ ЧОГОСЬ ДУЖЕ ДАВНО ЕН ПИШЕТЬСЯ .... МОЖЕ ЗАДУЖЕ ЗАТУРКАНА СТАЛА ЖИТТЯМ
 2. ДЯКУЮ ЗА ПРИВІТАННЯ!!!! Хоча я і пізно побачила але всетаки приємно !!! Ще раз дякую!!!! А ще дуже приємно що тематика цієї теми яку я створила багато років тому набула такого вжику... всетаки я вгадала актуальну тему на форумі.... А ЩЕ ВІТАЮ УСІХ ІМЕНИННИКІВ УСЬОГОЧАСУ КОЛИ МЕНЕ ТУТ НЕ БУЛО А ЗОКРЕМО І ТИХ В КОГО СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ !
 3. Як на мене то BMV то в сам раз ... ну звичайно можна і Cubaru чи то скромно Toyota ... але залишаються лише мрії і цілий день рахунки з автосалонів на щось подібне..... ... люди зараз подуріли і так кинулись на машини що то просто ЖАХ!!!!
 4. Ненавиджу безкорисливих подарунків ....особливо таких аби дійсно звучало "відчепись "... щось ніби раніше тобі подарованого набору косметичних засобів який років так з два стояв у шафі... чи грашка яка сиділа на полці меблів в нагадувала про особу яка її колись подарувала ... ну чи кофтинка яку ти раз одів і вана тобі не сподобалась .... ПРОСТО ЖУТЬ!!!! Але знаю таких хто таке дарує... Особисто я підбираю подарунки під кожну особистість ... якщо чоловікам та частенько натикаю на таке як : краватка, набір запанок, гаманець, ремінь, порцегар.... одного разу навітьбув мисливський ніж (ну любить таке людина- нікуди е дінишся )- навіть заслужила комплімент що мене і мої подарунки чекають з особливим нетерпінням - їх завжди дуже приємно отримувати. Що ятосується жіночої статі то там доречно: якийсь вишуканий набір посуди чи набір сковорідок (баняків) - якщо молода господиня (більшість коліжанок поодружувались і їм саме це потрібно), були і комплекти постільної білизни , чи нижньої білизни , якийсь унікальний декор (статуетки, картини) ..... Взагалі вибір подарунку залежить від особи якій будете дарувати - подарунок це має бути щиро від душі , так щоб було самому приємно , і так щоб було приємно тому кому подарили про приділену увагу і турботу.... вибираю чесно як для себе ..... ... ну а як вже так складно ... то краще конверт з грошима і можливо квіти (якщо жінка) а ніж просто "відмахайся"!
 5. ........ Щиро дякую!!!! Мене значить не забули !!! УРА!!УРА!!!УРА!!!
 6. А як на мене досить не погана штука . Просто у наших людей певний менталітет не дозволяє це робити відкрито... щось типу : а що люди скажуть?... а це може викликати недовіру?... а як його(її) мама взнає?... Все це дурість ! Час йде в перід , ми усі хочемо мати світле, безтурботне та красиве майбутнє і самі не хочемо собі у цьому допомогти ... А контракт він формальність ... свого роду підтримка у момент розлучення .... бо це омріяне життя ми отримуємо з "штампом в паспорті " про одруження .... а інше стабільне та безперебійне життя нас чекає у випадку реалізації "Угоди". Але ж ніхто не говоре доводити до цього
 7. Особисто я проти абортів .... хоча маю дуже багато знайомих які на це пішли. Взагалі не знаю як після цього можна дивитись на себе у дзеркало чи казати коханій людині що ти її любиш . ДИтина це результат цього кохання і перед тим як подумати про аботр необхідно зрозуміти що кохання теж в подальшому житті не буде. Дитина цн тягар який рівносильний тягару кохання- не все ж в житті завжди у "рожевих тонах" бувають і важкі миті ....
 8. .....незнаю чого про мене ще не знають ...а ті хто мене взагалі не знаю просто замучаться читати мої твори.... буду коротко .... я КАТІ та і є Катя.. а років мені.... мама рідна!!! Ото ж на днях стукне 27... жах прости (старіємо ) . Закінчила Університет Франка - економічний факультет-спеціальність фінанси. Працюю у фінансовій структурі . Одружена. Дітей не маю. Живу у чарівному м. Львові з його багатоповнрхівками на 11 поверсі .... і частенько "лажу" сходками додому ... але від цього щось навіть не худнеться..... Повна сил і енергії до життя (інколи - просто зараз депресія )
 9. мені теж подобається літній дощ ... .... а от в осінній дощ краще кружка гарячого чаю .. ліжко... пульт від тєлєка в руки і дорогі всім "ковдра " і " подушка " ... ... АЛЕ НАРОД!!!! НА НОСІ ПОТЕПЛІННЯ!!!!!!
 10. Яке значення як відповісти головне щоб відповідь була щира і від серця ... Привіт так привіт - це вітання є дружнім яке ставить подальшу розмову у дружню бесіду , сюди ж відносяться усі різні привітання дружнього характеру . Ну а коли вітання почалось "Добрий день","Доброго Вам дня" в принципі залежно яким тоном його кажуть але це більш стандартний діловий стиль який використовується для ділових, ознайомчих чи будь-яких інших розмов з цілови характером .... ... відповідно від привітання та проведеної бесіди випливає прощання .... і ці слова мають бути без особливого "НАПРЯГУ"!!!
 11. Усім привіт !!! І старим друзям і новим (якщо подружимось )... Може мене ще хтось пам"ятає .... але ото як я сюди попала вже 1000 років не пригадую.... пам"ятаю лише те , що то, були перші дні мого давно всіма забутого старенького комп"ютера дома (десь років 4 тому) , і брат сказав "ДИВИСЬ!!!! ІНТЕРНЕТ ЗАПРАЦЮВАВ!!!"... ото і три безсонні ночі
 12. :girls kiss: ..а я вам чесно скажу ,навіть сама не знаю як то мене хватило Карнегі прочитати .... переважно на другій сторінці носов запорюю в книжку ... :girls pardon:
 13. а що саме видумувати ? нові пости ,чи нові книжки ?...
 14. ОГО!!!..не знаю..якісь всі ці новшенства які вносять тепер у історію яка в нас закладалась ще з утроби матері трохи дико виглядають . Я мала можливість подивитись документальний фільм про написання книги "Код Давінче"- там просто описано жахливі речі...наші пращури від такої правди в могилах перевертаються...
×
×
 • Create New...