Jump to content
Студентський Форум

Дядя_Вася

студент +
 • Posts

  145
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  LDTU

Контакти

 • Сайт
  http://

Дядя_Вася's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Філософький комент, багатозначний
 2. Якщо я правильно зрозумів, то слід поритися на торентах :)
 3. ТБ дивлюся рідко, переважно - інформаційні канали (5-й, ТВі), або ж музичні . Інколи також переглядаю випуски новин на місцевому телебаченні (Аверс, ВТ)
 4. Я так звернув увагу, що форум трішки спорожнів. То, нарід, може якось на сходини зберемося? Якщо сюди ніхто не зайде, то буду шукати старі контакти Так шо все таки давайте пропозиції щодо дати та місця))
 5. Привіт)) Христос ся рождає) я потихеньку, працюю, міняю правда роботу як рукавички)) в обчім - дом-работа-дом-работа-безработіца) Ти як?) У Кіровограді?) Ех, кльово було на форумі... Нада шота дєлать, а то виджу справи справді кепські :(
 6. мдя... і де всі???? маріо, сем, ася, шиза, дольческа,веденей, наталочка, скорп????? АУУУУ! Народ!
 7. ВІтаю! :drinks drunk: Правда, шось на цьому форумі останнім часом не вельми жваво((
 8. сам не знаю, чого хочу. Мабуть, визначеності
 9. а таки, шанована мною громадо, пора і своїх пять копійок вставити. Якщо в же мова пішла за те, яке місто в Україні найкраще, і порівнюють чомусь винятково Київ і Львів, то мушу зауважити, що троха мешкав і в одному, і в іншому місті. Обидва міста мають свою душу, свій дух - мо", так і правильніше. Київ... Жваве, енергічне місто, де акумулюється вся життєва сила країни. Можна його охарактеризувати одним словом: столичний мегаполіс, якому притаманні всі відповідні риси: жорстокість, егоїзм, байдужість мешканців. Водночас у Києві струменить молодеча енергія, саме звідси починається багато кульутринх потоків, які потім колами розійдуться по регіонах. Я люблю поблукати вКиєві у травні, коли цвітуть каштани, особливо на Володимирській гірці, я не можу не відчути якуоїсь, не можу підібрати слова, чистої (чи шо?) енергії, гуляючи лаврою. Але меніне подобається цей хаотичний рух (як і кожному провініціалу), мені не подобається байдужість, мені не подобається погорда до приїжджих, меніне подобається задрипані, засмічені вулиці і загиджений Дніпро. Мені багато що там не подобається Львів... Замріяне місто камяних садів,де кожен будинок - витвір мистецтва, український пємонт. Але то минуле, зараз від цього у кращому випадку лишилися тільки сліди. До такого жахливого стану довести будинки ще треба вміти, на вулицях - майже жодного сміфтника, місто заполонили не скажу провінціали - "селюки" у гіршому значенні слова, які абсолютно не дотримуються принципу "де живу - не зас....аю" Легкий бриз легенди, романтики потонув у тому вирі бруду і смороду, які заполонили Львів. Щодо українськості Львова, то вона певно теж перебільшена. Так, на слух, то на мікрорайонах (Сихів, Левандівка) відсотків 30-40 - це російська мова. Багато шо ше можна казати з цього приводу, але ці міста до № 1 в Україні не дотягують
 10. У ніч новорічну смакуйте шаммпанське, Вином запивайте Як охота - горілку... Але не пужайтесь, Як фейсом в салаті Уранці проснетесь І в роті шось гірко... Тому заничкуйте на ранок пивка в нагоді ще стане воно для ривка А ще ліпше просто чудово святкуйте і друзям, і рідним гарний настрій даруйте!
 11. А у вас каток критий? Чи, мо, до нас приїдете?
 12. ГРоманюку не завадило б полікувати ся
 13. Най жиє столиця Рівненської области!) Виджу, тута немала діяспора з Рівного
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };