Jump to content
Студентський Форум

Гидка Потвора

студент +
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  КНУ ім. Т. Шевченка

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Kyiv

Гидка Потвора's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Саме через все вищесказане мене не дуже приваблює сама ідея шлюбу. У шлюбі сторони стають ворогами а не союзниками як це має бути, свято зустрічей і свято знаходження один з одним перетворюються на щоденну рутину, відпочинок стає полем бою. Я вже не кажу про секс, який стає обов"язком. Мені здається що романтика закінчується в той момент коли словосполучення "спати разом" має на увазі саме спання. Ще кілька моментів: коли люди живуть разом, вони не "ходять гуляти", не ходять один до одного вгості і таке інше. Мда, мабуть не скоро я вийду заміж..
 2. Ну, у нас з тобою дещо різні погляди на стосунки:) Я зі своїм хлопцем теж уже три роки і ми повністю один перед одним розкриваємось, тільки разом можемо бути самими собою. Звісно що пізнання людини необмежене, особливо враховуючи те що ми постійно змінюємось:) Я таки дівчина хоча навчання на мех-маті розвинуло в мені логічне мислення, та що я супер-дівчина! . Жартую))
 3. Цілком погоджуюсь але я мала на увазі що треба спочатку як сліз вивчити одне одного а не так що позустрічались з пів року, дівчина завагітніла, одружились а потім виявляється що вони одне одного так толком і не знають. А якщо говорити про кохання то на мою думку кохати одне одного можна і без шлюбу, звичайно, поки не зберетеся заводити дітей.
 4. Кохання повинно звільняти а не ув"язнювати. Якщо людина вирішила піти значить кохання вже нема а може й не було. Чи можна кохаючи людину намагатися втримати її проти її ж волі? Найкращий доказ кохання це відпустити коханого. Там де є образа, злість, типу він такий гад, кинув мене на призволяще, там не може бути справжнього кохання.
 5. А може все-токи про життя а не про дівок-хлопців? Хоча вставлю і свої п"ять копійок. Мені здається що немає такого поняття як "кинути" люди просто розходяться так само як і сходяться, не треба забувати що стосунки це двостороння угода і який сенс намагатись їх продовжити їх якщо одна зі сторін цього не хоче. Тепер про життя. Як на мене то життя це така штука коли треба весь час пахати щоб коли-небудь потім в тебе було все чотко але потім наступає пенсія і залишаєшся сам на сам зі спогадами про втрачену молодість. Так що у моєму випадку справжнє життя це такі-собі невеличкі втечі від буденності. Досить погляду на щось красиве щоб відчути у собі життя. Для мене життя це перш за все почуття того що ти існуєш, не признаю напівмір, найгірше це коли жити нудно.
 6. Мені здається що жінці так само страшно втрачати свою свободу як і чоловікові. І зі шлюбом ні в якому разі не треба поспішати а якщо вже одружуватись то розуміти яка це величезна відповідальність, перед шлюбом треба обов"язково спробувати пожити разом і не місяць чи два а десь з рік. Коротше кажучи, розлучення це така марудна штука що краще не одружуватись і не заводити дітей ніж потім ламати життя собі і своїм дітям.
 7. Ось вирішила з вересня піти на ірландські танцямі тільки партнера не вистачає. Хто зацікавиться - пишіть і дзвоніть. ICQ 241810092 тел. 80934841334 чекаю! :girls kiss:
 8. Та не розстроюйся ти так! Якщо це твій власний колір, то чудово, бо тупі блондинки - це восновному фарбовані. І справді, хіба винна людина в тому, що народилась блондинкою? А з тим що фарбовані блондинки дурні сперичатися безглуздо, це факт Ну а зустрічають, як то кажуть ,по одежі. Хіба що коли знайомишся в інтернеті чи ще як-небідь так, що тебе не видно, то перше враження залишається від твоїх розумових здібностей, а якщо хлопець бачить тебе десь в натовпі, то звичайно він стане з тобою знайомитись не тому що він телепат і йому сподобався хід твоїх думок, а через зовнішність і при цьому він само собою зверне увагу на колір волосся (якщо на дворі не зима, звичайно) ага, (бибачаюсь за грубість) ,ми загадочниє готи, ми єбьомся сквозь КАЛготи Про готів теж анекдотів як лайна:) чуваки настільки інтелектуальні, що нам простим смертним їх розумних думок не зрозуміти, хоча це вже тягне на окрему тему...
 9. Не уявляю ,як можна жити не для себе і як можна не бути егоїстом, ми ж все одно обдумуємо вчинки зі своєї точки зору, так що вони у будь-якому разі егоїстичні! Не уявляю ,як можна жити не для себе і як можна не бути егоїстом, ми ж все одно обдумуємо вчинки зі своєї точки зору, так що вони у будь-якому разі егоїстичні! Та й для кого нам ще жити як не для себе, коли по-справжньому ми знаємо тільки себе, та й то не завжди.
 10. У мене взагалі найсильніші враження викликають саме запахи. І чим більше для мене значить людина, тим краще я знаю її запах. Обожнюю запах мого хлопця. Я не про парфуми, хоча вони теж складають його образ, я про запах самої людини. У нього дивовижний запах шкіри! Не можу описати... Мені подобається навіть запах його поту ( прошу без узагальнень щодо запаху калу, сечі і такого іншого, не знаю, бо не нюхала)))
 11. От-от, а з народженням дитини твоє життя закінчується і починається життя тревогами за дитину.
 12. Мені пофуг яка зброя, тільки б нею гопів можна було б убивати! Мене вже другий раз б2ють, хоч я і дівчина! підараси!!!!
 13. А ти знаєш навіщо народжена жінка і люина взагалі? було б дуже цікаво послухати
 14. cindarella я хоче розповысти кылька анекдотыв http://www.dosuga.net/?type=anek&seq=blond&mk=on&num= А ще мені дуже цікаво, наскільки ти відчуваєш себе оригінальною, ідучи по вулиці на якій крім тебе ще іде пару десятків блондинок (звичайно ж теж не фарбованих...), які восновній своїй масі схожі на бля... тобто дівчат легкої поведінки і поведінка в них відповідна, ну і ,звичайно ж після моїх улюблених анекдотів про блондинок...
×
×
 • Create New...