Jump to content
Студентський Форум

Аскет

студент +
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Аскет

 • Rank
  магістр

Освіта

 • ВУЗ:
  Київський національний університет культури і мистецтв
 1. Ага і дізнатися краще опитуванням!!!!! Я знаю лише 4 євреїв, але й вони ЗАВЖДИ НАЗИВАЮТЬ СЕБЕ УКРАЇНЦЯМИ - навіть прізвища українські побрали, не кажучи вже про росіян та поляків!!!! Правда є й інший метод - ввести закон, який би змусив всім довести СВОЄ УКРАЇНСЬКЕ ПОХОДЖЕННЯ зі ......скажімо 1800-го року (накшталт гітлерівської німеччини). От тільки результат може бути дуже сумним - "доведені" українці будуть в меншості, і становитимуть, ну десь так відсотків 7-8!!!! І що далі??????????? Перейменовувати країну, чи може примусити всіх СПРАВЖНІХ українців паруватися поміж собою, і народжувати мінімум 8-10 дітей (причому бажано під страхом смертної кари!!!!!)
 2. А якщо вже допускати - то НЕ ПОМІЖ УКРАЇНСЬКИМ народом!!Решта мені - "до лампочки"-най собі проливають!!!!!!!!
 3. Совісті, млять, немає, або національної гідності! Крім того, вимальовується комплекс меншовартості - мовляв ми -відсталі, а Захід-модний! От різні телепні і сиплють врізнобіч: OK, бейбі,вот ю вонт, ноу проблем...... Є "проблем" і ого-го яка проблема!!! А боротися з нею варто, починаючи з себе!!!
 4. Та ж сама ситуація Проте такий тренінг навіть корисніший, якщо, звісно-регулярний!!
 5. Скромно і просто несамовито сором'язливо пропоную ....себе! Є кому -мені!!! А Ви Підіть Москву в гузно Поцілуйте!!! Москва - гнила вода (такий реальний переклад назви) Хочуть гнити - хай гниють самі, а Америка й так розвалиться!!!! І на їхніх руїнах замайоріє Український стяг!!!!
 6. А до мене чомусь не чіпляються! Звісно пару разів зустрічав на вулиці натовп "потенційно небезпечних", але вони до мене чомусь не заговорюють! Може тому, що зустрічають такий навіжений погляд, спрямований у пустоту, що складається враження, ніби перед ними псих - психів усі бояться - навіть гопота
 7. А якщо їм по печінці, то як, добре га? Розвелося, мля, всякої сволоти на вулицях! Колись не витримаю, візьму свого пістолета, і піду коліна стріляти - хай знають!!!!!!!
 8. Тю! Та з такими купюрами можна нового гаманця купувати!
 9. Дівчата - будьте людьми, а не стервами!!!! Вам же краще!
 10. А ми будемо по принципу "з миру по копійці - на українських політиків"
×
×
 • Create New...