Jump to content
Студентський Форум

scorp_ua

cтудент V.I.P
 • Posts

  809
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by scorp_ua

 1. А тут таки було цікавіше, ніж зараз у фейсбуках. Які були теологічні дискусії, зачитаєшся :)
 2. Це всі так протестують проти закриття "Флейму" Ех, а раніше тут на форумі було весело. Затишніше й цікавіше, ніж в отих вконтактах з фейсбуками. Його б оживити... Дядя_Вася, як ся маєш? :)
 3. Всі втікли після закриття "Флему" :) Справді добре було б дати форуму нове життя, але слабо уявляється, як це можливо зробити. Тут було затишно.
 4. Черги-то там немає, але квиток коштуватиме гривень на 10 дорожче, як і в будь-якій іншій "невокзальній" касі.
 5. Найчастіше знайомлюся з дівчатами через спільних знайомих. Це, на мою думку, найбільш легко та невимушено)
 6. Останнім часом трохи зайнявся перекладом улюблених веб-коміксів xkcd на українську мову. От що з цього вийшло:
 7. Атож, блоги захопили всесвіт Інтернет :) Новоприбулі, вітаю! На вас вся надія
 8. Хочу, щоб нарешті закінчився той карантин, і я переїхав-таки до Львова. Дядя_Вася, не хворій!)
 9. сходини переносяться, отже мої шанси потрапити на них збільшуються :) ага, теж хотів би знати)
 10. Чорт, ностальгія замучила, скучив за форумом і за вами усіма.) Народ, розказуйте як поживаєте і куди ви всі позникали :) cindarella, думаю, що як раз тебе пам'ятають усі :)
 11. Малоймовірно, що буду на цих вихідних у Львові, але не виключено. Подивимось, як карта ляже)
 12. Страшенно не хочеться відмовляти собі в речах, до яких вже звик, тому знайшов альтернативний вихід. Став більше працювати, відповідно й заробляти трохи більше. На найнеобхідніше поки що вистачає)
 13. LaSet, це вже крайнощі. Так, платна інформація є і буде платною, і я поважаю авторські права. Я кажу про те, що якась група людей, які назвались Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, тепер отримала можливість фільтрувати для нас інформацію. Інфостор - це не поодинокий приклад. Ця ж комісія заборонила трансляцію по телебаченню багатьох пісень (Крихітки Цахес, Скрябіна та інших). Нещодавно одне з харківських видавництв відмовилось випускати вже надрукований тираж журналу ШО, мотивуючи це тим, що там, знову ж таки, розміщено порнографію. Тепер ніхто не гарантує, що у нас не повториться російська ситуація з державною забороною мультсеріалів "Сімпсони", "South Park", "Futurama" і т.п. Якщо вже зайшла мова про порнографію, то я також проти того, щоб вона була присутня в Інтернеті. Але у користувачів принаймні має бути право її розмістити! Дивитись це, чи не дивитись - то вже особиста справа людей. Згоден, це накладно, але інших варіантів не бачу)) Я стараюсь просто роздавати те, що скачав на торентах, тобто після закінчення закачки не вимикаюсь, а чекаю поки з мене скачають принаймні стільки ж, скільки скачав я. Швидкість, на щастя, дозволяє)
 14. Хіба? А чому хтось має вирішувати, що я можу дивитись/читати/слухати, а що - не можу? Хіба це не моя особиста справа? І мова йде не про вседозволеність, а тільки про вільний доступ до інформації. Як раз це я й вважаю однією з основ демократії. Якщо вже казати про свободу слова, то вона має бути повною, тобто її мають обмежувати тільки власні моральні принципи громадян. Якщо ж вона регулюється штучно, якимись зовнішніми структурами, то це не має сенсу. Для мене, принаймні. торенти ще ніхто не відміняв)
 15. LaSet, я ні в якому разі не виправдовую дитячу порнографію, мене тут зачепило дещо інше) Інтернет в нашій країні завжди був "вільною" територією, яка стояла осторонь від усіх інших ЗМІ, і не була контрольована жодними інстанціями. Тут будь-хто міг висловитись, опублікувати майже будь-яку інформацію, і т.п. Не кажу, що це добре, але я до цього звик :) До того ж, знаючи наш уряд, цілком можна очікувати, що наступними "жертвами" контролю стануть матеріали, які порушують авторські права, за ними - будь-яка інформація, яка не влаштовує урядові структури, і т.д.
 16. 4-го грудня працівники одного з районних МВС Києва арештували сервери найбільшої файлообмінної мережі України - infostore.org. Привід - підозра в розміщенні на серверах матеріалів порнографічного характеру. Нагадаю, що контент на інфосторі розміщували самі користувачі. Незадовго до цього, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі надіслала листа до Міністра закордонних справ України Володимира Огризка з проханням звернутись до Посольства Російської Федерації щодо поширення порнографії в російській соціальній мережі www.vkontakte.ru. Подальша діяльність комісії найближчим часом буде направлена на моніторинг Живого Журналу (livejournal.com) і опублікованих в ньому матеріалів, публікація яких порушує законодавство України у сфері захисту суспільної моралі. У випадку виявлення таких фактів будуть підготовані запити до посольства США з вимогою припинити розповсюдження подібної інформації. Що про це думаєте?
 17. Майже ніколи не слухав радіо, поки не знайшов Джем ФМ. Виявилось, що все-таки існує радіо, на якому крутять музику, що мені подобається) А грає там альтернативна музика, серед якої дуже багато української. Раджу.
 18. Підсів на House M.D. Це таки наркотик)) До речі, з завтрашнього дня нарешті з'явиться з українською озвучкою
 19. А от і ні) У кохання безліч проявів, і серед них - фізичні, якими як раз і є секс) Не дарма ж кажуть "займатись коханням" :) ...а ще не дарма секс іноді називають "близькістю". Бо з коханою людиною завжди хочеться бути максимально близько, як в прямому так і в переносному значенні)
 20. 21-ше сторіччя докотилося й до мене)) сьогодні підключив вдома безліміт на 1мб замість свого діалапу))
 21. коханій людині можна багато чого пробачити, але зрада, мабуть, відноситься до тих вчинків, які пробачати не варто. Зрада означає відсутність найголовнішого - довіри й поваги до партнера, а значить продовжувати стосунки немає сенсу. Звісно, можна зробити вигляд, що нічого не трапилось (чого тільки не зробиш заради кохання...), але це майже нічого не змінить - такі стосунки все одно дуже скоро вичерпають себе.
 22. Віталя, це можна знайти елементарним гугленням. Ось контакти львівського клубу: http://extreme.lviv.ua/?tp=contact Перший стрибок коштує близько 200 гривень, наступні - трохи дешевше. Розумію тебе, бо теж давно мріяв пригнути, і от через кілька днів мрія збудеться
 23. Так, визнали Мудрого, але є дуже багато свідоцтв про те, що це відбулося в результаті "накрутки" голосів. За пару днів до фіналу на першому місці перебував Степан Бандера, після чого з одних і тих самих номерів почали надходити десятки смс за хвилину з голосами на підтримку Ярослава Мудрого. Це, в принципі, законно, бо кількість голосів з одного номера не обмежується. Але про чесність тут говорити не доводиться... Подробніше пише Вахтанг Кіпіані(шеф-редактор проекту) в своєму блозі - vaxo.livejournal.com цитую:
 24. трохи співпало :) нічого дивного, бо і так ясно що в першу чергу буде написано ім'я коханої людини :)
×
×
 • Create New...