Jump to content
Студентський Форум

Sabretus

cтудент V.I.P
 • Posts

  2263
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sabretus

 1. таксамо як і незначить шо то нетак.
 2. Ти не думаєш а християнин думає що знає істину, принаймні так як зумів її зрозуміти, а бути в безкінечних сумнівах і вірити лише в те що бачиш, це зовсім не віра в Бога. Але ж ви кожен всеодно маєте свій давно зроблений вибір, ВілліамВанВарг правий, не надоїло це пережовувати ?
 3. АААААА!!! як же я зразу не догнав.... красіве і популярне місто ну абсолютно логічно мене спитати чи я блатний... ОК
 4. як я уявляю собі душу і що думаю на рахунок її майбутнього - то зовсім інша тема, я не буду тут цього писати.
 5. яке ТАКЕ місто? до чого ти мене то спитала ?
 6. До чого ти це ? твої слова наводять на запитання типу нах ми (люди цієї планети в глобальному) ту тему створили і думаєм над нею? фініш такий самий як і старт, ідем в нікуда, все одно подохнем... !? Якщо ти не є як худоба яка все життя себе розгодовує для тих хробачків, то маєш мати якесь зелене уявлення та стимул, для чого жити ? кожен себе то спитає, кожен собі ставить ціль і добивається її.... коли вже от от піде до хробачків як ти кажеш, то скаже "ух... було круто, не жалкую що прожив це життя...." саме так і має бути, тому різниця - мати чи не мати ціль, знати чи не знати для чого жити - різниця ж то є... А якшо взяти за основну думку що ні вчому нема суті і всеодно я здохну.... то я тоді стану таким синяком конченм як в мене попідпідїздом шляються цілими днями... такі зомбі пропиті....от вони як раз і йдуть нізвідки внікуда... нунах таку філософію. А я хоч і знаю що хробачки зцямкають зате у мене є цілі, я зумію пожити і порадіти, багато відчути і знайти. PS - Я ще в Бога вірю і вірю в логічне продовження свого існування, в душу і тд, ну але не робив на тому акцент бо я нелюблю і не збираюсь входити в релігійну дискусію, вона тут лишня ну і думка основна моя не в цьому.
 7. я теж якось був у Львові.
 8. Нє, нафік нада. А вИ ?
 9. ну ти собі будь а я кажу - Будьмо! Гетеро!
 10. veseli-siski.org.ua (Запропоновано Vedeney) і підтримано мною домени найзруінше провіряти тут [email protected]:~> whois veseli-siski.org.ua % Ukrainian Whois server. % Please visit http://whois.com.ua for more information. % Rights restricted by copyright. % No entries found for domain veseli-siski.org.ua
 11. ГигИ... видать директорів ти ще не чула.... ЯК вони деколи висловлюються... СеМ сказав дужЕ культурно і толерантно
 12. бздури. Розумною уявляю жінку не яка займається наприклад тільки бізнесом а на чоловіка забиває, а яка знаходить час для усього, ціленаправлена, виконавча... це чоловіча мрія. Якщо Ви любі дівчатка будете уявляти і "знати" що ваше місце біля плити на кухні... так воно і буде... якщо ж будете дуже модними і зарозумілими бізнес "леді"... то бачив я таких лєдєй... треба шукати золоту серединку, важко ? знаю. мужичка годує розум ? я ті прошу... мені один хрен якої статі допустимо люди з якими я працюю... наприклад буває так що іду за допомогою до наших дівчаток які можуть за півтора години комп зібрати і FreeBSD на нього поставити... розводу руками і з страдальним виглядом відсовуюю їм клавіатуру.... А школа ? хто краще в вчиться завжди дівчача половина класу чи чоловіча ? Ну от і про те ж, стереотипи і суспільна думка - ненавиджу ці речі. Короче, я завжди за те щоб ЛЮДИНА мала ПОБІЛЬШЕ впевненості в собі незалежно від статі, кольору шкріи, волося.. і будь чого.... і ще усім бажаю знати і ЗНАЙТИ те чого ви хочете в цьому житті ну і успіхів
 13. "....НЄ МИ ТАКІЄ, ЖИЗНЬ ТАКАЯ....... " (С) "Бумер".
 14. тобто щоб спасти одне треба народити інше і продати його ? я в шоці з такої логіки...
 15. Якщо твій друг розказує тобі що людина яку ти кохаєш, біля тебе виглядає як УРОД... від СЕРЦЯ ТОБІ МОЯ ПОРАДА, дружи з телевізором...
 16. ОЛЕНКА! Ну не просила вона текст, вони питала чи хтось пісню знає !!
 17. Ту ася - не ношу але завжди хотів попробувати Ту ОЛЕНКА - люблю, живі а твоє "читай попередній пост" в темі на 74 сторінки (2935 постів) звучить просто супер, звідки стільки садізму ?
 18. Оленка, прохання твоє звучить приблизно як - допоможіть мені розібрати форсунки до двигуна мого БМВ... опишіть як це зробити... Я замахаюсь тобі описувати словами бат і те що в ньому треба вписати чесно я тобі зараз скину один лінк може він допоможе, на http://mail.google.com/support/bin/answer....2231&topic=1555 За ним гарно розписано як і шо настроїти. ШО вписувати для твого яху бери тут: http://help.yahoo.com/help/us/plus/mail/pop/pop-03.html Надіюсь на пальцях не треба пояснювати шо робити далі ?
 19. тобто ти не розуміючи слів пісні пишеш у тему "уривки пісень" ? шоб її зрозуміти? якшо так то я спеціально для тебе зара розкопаю слова до тої пісеньки ))
 20. .....ну і сни, мені пральна машинка снилась сінді ше фігня якась... у мене напевно ворогів нема, таких от явних. А куди ви біжете коли хочеться бігти ?
 21. хороша музика в навушниках. а київстар працює добре ? відповідаю сам собі - ПРАЦЮЄ, що б я без нього робив а ви сьогодні виспались ?
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };