Jump to content
Студентський Форум

William van Warg

cтудент V.I.P
 • Posts

  650
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by William van Warg

 1. Ніколи не розумів людей, що не можуть бути просто щасливими) Всі ці розмови про подовження моменту щастя асоціюються у мене лише зі спамом про "Penis enlargement" :0) Щастя не треба подовжувати, не треба шукати, воно завжди поряд, просте, зрозуміле та так само природнє, ям можливість ходити, бачити, чути, відчувати. І вже коли люди частково або повністтю позбавлені таких життєво необхідних можливостей посміхаючись кажуть, що життя чудова річ, нам більш\меньш здоровим має бути просто соромно за всі наші заморочки, депресії і інший шлак, котрим ми забиваєм собі голову) Все це звичайно ж IMHO. :-)
 2. Ну не знаю, думати головолою наприклад) В кожному твоєму пості. Ти нічого не пояснюєш, жодного факту, лише твоя власна думка, яке переконливим аргументом аж ніяк не може бути. Чогось згадав стару приказку "До ср-ки карі очі") Це лише вид самокотролю, вірити в те, що ти зробиш і ти це зробиш. Чудово "прокатує" і без віри в Бога. Вони по різному, для мене це єнергія, як найбільш підходяще слово. Я не шукаю, мені, насправді, мене це не так і хвилює..., ну існуе він - добре, не існує, ну той що?... все просто. Ну, то люди так позвичці кажуть, ми ж розуміємо, що це не так на справді. То тут те саме, кажем так бо завжди казали, хоча кожен має на увазі свое.
 3. То є логічні питання, що рано чи піздно постають перед кожною розумною людиною і "індижність"(с) Сем) тут ні до чого. Просто людей що важають себе розумними стає все меньше, а розумних то взагалі як кіт наплакав) В темряві прикольно світяться)))) +10))))
 4. І ти ще мені кажеш про обмеженість ))) А от і ні) Та в тому то і справа, начебто і не агітують, але в один голос кричать, що ми грішні безбожники що горітимуть в пеклі, тільки тому, що ВОНИ в це вірять, хоча на справді це нічого не означає) але тішить віруючимх... ну нехай, вірте в свого бога, якого ви неможете пояснити, якого ви не бачили і не побачите, якого "нашифрували" десь там у своїй голові і тому й раді... Добре, чорт з ним, але дивлячись зі сторони на все це, напрошується висновок, що віра отупляє людину... Я не кажу про тебе конкретно, я описую картину загалом, я вважаю що краще розуміти те що знаеш, ніж сліпо вірити в щось аморфне і не реальне, замість того, щоб повірити у себе, у своі сили... А чого ви боїтесь? Навіщо взагалі жити тоді в страху? Перед чим? Навіщо заганяти себе в ці рамки страху? IMHO, нерумно все це. А ти за агностиків не думай) вони самі непагано зправляються) В мене, на приклад, взагалі такого поняття як Бог немає, якоюсь мірою можна так назвати у те що я вірю найбільше, але в цьго немає особистості. Також багато моїх знайомих, в тому числі атеїстів, агностиків, вони теж не особливо вважають Його особою, чи чимось подібним...
 5. Нажаль ЛМаксе, ти чуеш лише те, що хочеш почути тому дискутувати далі не має сенсу)... як і минулого разу...
 6. +1, оце правельно) А де ти дізнався що він навколо нас, а не на небі десь на пухкій хмаринці?) Ти чіпляешься не до тих слів ЛМаксе) Забудь про вулицю, то був лише приклад. Перше, що прийшло в голову) В любій) Ну, то я шуткую звичайно, на справді, досить цікаве питання. Ось наприклад "диво". Для когось це дістати голуба з під пахви, а для когось зміна матерії(наприклад перетворення будику на величезний букет квітів))). Але може це будуть прибульці з більш розвиненною технологіею, або сам Сатана... І тут виникае інше питання, якщо я навіть побачу "диво", чи маю я прийняти особу(нехай буде поки так), що його сотворила за Бога??? І тут уже не рівень дива має значення, а скоріш, внутрішннє чуття. Мабуть якщо це справді буде Бог, то йому вистачить дістати голуба з під пахви, щоб я повірив... Але навряд я колись зустріну когось подібного, хоча як агностик, я не виключаю такої можливості, нехай процент цьго мізерно малий... але ж є)))
 7. Гей, я завжди казав, треба бути трохи бужевільним;) Взагалі то, це лише одна з рис) Судити лиш по ній, якось не коректно) Розвинена уява теж вважаеться нормою, а вона може створювати цілі світи у свідомості одніеї людини. І я кажу не про бужевілля, а про, наприклад, письменників) До чого?... М-м-м... Ну, майже розвалену і бідну країну Гітлер вивів з кризи і зробив достатьньо могутньою, щоб вдути маже всій Європі) Справа в тому, що якраз віруючі люди мають щось доволити) Я видохив вчора на вулицю, і позавчора, і сьгодні і вже багато років, та ні разу не бачив Бога) тож довели мені що він є?)
 8. ЛМаксе, сумніви дають змогу для порівняння та аналізу, це справді так, та йдеться не про сумніви кожного дня, а про те, щоб щось аналізувати, зробити на основі цього для себе висновки и все, з тим і зостатися. Я не ходжу кожень день думаючи "Ой, чи є він там?" мені це не потрібно, поки що я не бачив нічого, що змогло б довести те, що він взагалі існує, тож висновок, який зробив давно, йому я і зостаюсь вірним... А аналізувати і перевіряти треба завжди, особливо людей...
 9. В Winamp'е играет "Astarte - Mutter Astarte"...
 10. Дивна частина, але не можу сказа, що найгірша... В неї своя атмосфера, хоча екшн-частиною вона поступаеться іншим, моя ж улюблена 4-та) за акторський склад)
 11. Майяка Бєя каструвати паяльником за те що він зробив зі всесвітом трансформерів!
 12. Жодної конкретики, самі лише вигуки...
 13. ага, тай згадати вгалаі... давно тут не був а все ж колись тут довгенько сидів)
 14. А яка, власне, різниця? Не вже досвід не переконує, що всі брешуть і всі крадуть?)
 15. Та ні, справа не в тому що приємно\неприемно, в моєму конкретному випадку, велику роль відіграє те, яку мову вчив першою і як я помітив, так само виходить у багатьох моїх друзів. А з українською проблем ніколи не мав... ну, у спілкуванні) а от граматику трохи підзабув вже, давно нічого не писав на ній... Навіть лекції у нас на 90% на російскій в університеті, то що вже казати))
 16. От ЛМаксе, не траба перебільшувати: Бачиш, зустрічаеться у античному скептицизмі, але ж аж ніяк з нього не виник... Скептицизм занадто широке поняття, в ньго можна занести будь яке питяння, що викликає сумнів. Та я звик вважати це здоровим глуздом, а не обмежаністтю Дотого ж більш логично сумніватися, а ніж сліпо вірити)
 17. Життя в його первинному сенсі просто існує, воно не може буди злим чи добрим, воно є така і все) Є дерева, звірі, люди, всі вони живуть, мікроби там різні. Ото воно і є "життя". Спирати все на "погане життя" та "гірку долю" - дурна звичка лінивих людей) Люди роблять проживання в цьому світі для себе і для тих, хто їх оточує. В наших силах не хворіти на СНІД, не вживати наркотики, присікати розпусту та боротися з бідністтю, але того ніхто массово робити не буде, бо то є природа сучасної людини в більшості своїй буди соціально не свідомим, лінивим бидлом) Проблему треба шукати, перщ за все, у самих собі... а життя воно прекрасне... і планета наша теж, як не засремо її до кінця)
 18. Насправді, це якраз віруючі люди, мають щось доводити і на сам перед що Він існує) Тягар доказу лежить на тих, що заявляють, що Він є. Так само я не повивен доказувати що немає Ктулху, Бабая чи ще чогось) З логічно мислення)
 19. В тому то і справа, що я НЕхочу думати по їхньому, хоча вони намагалися мене змусити до цього досить довго. Це і є головна проблемма, що люди виростають з поглядами своїх батьків повторюючи їх помилки вважаючи себе сопляками замість того, щоб розвивати в собі повноцінну особистість...
 20. З попсою неможливо боротися) Вона - продукт для масс, и поки "пипл хаває" доти вона буде існувати... Можливо колись свідомість людей зміниться, (наврят, звичайно, але булемо сподіватися) тоді і смаки зміняться...
 21. Чому ж?)) Життя - воно прекрасне) А от люди - лайно, та й країна в дупі, от так і живемо)
 22. Досконалість як і краса - поняття глибоко суб'єктивні) Також не треба забувати, що в таких питаннях немає і не може буди нічого "очевидного", хіба що - ця очевидність є виключно суб'єктивною для якоїсь певної людини(як у данному випадку)
 23. В Winamp'е играет "Utada Hikaru - Dakera no Negai ga Kanau Koro"...
 24. А-а-а!)) Я знав що десь ця тема ще є)) 39 сторінок) ех... спогади, спогади)..
 25. Отож, знову ж таки, твір російською з застосуванням нецензурної лексики. Даю линк де його можна прочитати. Ото ж вперед http://forum.lacrimosa.com.ua/index.php?showtopic=2275 ...
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };