Jump to content
Студентський Форум

LMax

cтудент V.I.P
 • Posts

  4951
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by LMax

 1. мої думки будувалися поступово і з роками я дійшов до того факту, що це все існує. Ролики по темі: Хто править світом Світове правління Плани світової еліти http://www.youtube.com/watch?v=RXe1Uu9FBps Остаточного переконанання мені надали фільми на зразок Тайный План (Esoteric Agenda) Бена Стюарта, який можна скачати звідси http://fileshare.in.ua/3167240
 2. Так. Якщо хочеш спробувати у Львові, можу порадити людей, які проводять разові сесії, та людей, які ведуть 3-х денний тренінг на базі холотропу.
 3. Є певні ролі, які кожен собі обирає несвідомо або свідомо і грається у них поки не набридне.
 4. ще якщо вона почувається щасливою та її нічого не турбує - тоді так. Якщо нема щастя - то це депресняк якийсь...
 5. і як і він не падає при зупинці? Чи там є дірки в дверцях, щоб ноги виставляти ?
 6. невіруючих нема, бо кожен у щось вірить: у зарплату, у долар/євро/гривню, у свій егоїзм, у владу, у демократію тощо... Звичайно таким у церкві робити нічого, бо вони поставили перелічене на місце Бога і служать цим ідолам...
 7. UkraineJane, що, страшно?
 8. Основоположником Великого посту є Ісус Христос. В Євангелії ми читаємо про те, як перед виходом на проповідь Ісус Христос, знаходячись у пустелі, провів у пості сорок днів. Поститись означає не тільки утримуватись від певної їжі або утримувати свої почуття, зір і слух: "удосконалення внутрішньої людини" — ось основна мета посту.
 9. тепер ця стаття з Кримінального Кодексу видалена 15 квітня, тому озброїлись кусачками та пласкогубцями і вперед!
 10. Кожен вибирає собі багатство сам. Для когось сидіти у "трущобі" є більше багатство чим бути рабом свого матеріалізму.
 11. а декому корочку і більше нічого. Все залежить від твого бажання вчитися чи просто робити вигляд та бути як всі. І скоріше за все ти такою і станеш, бо тільки одиниці РЕАЛЬНО вчаться не за корочку, і навіть вони рідко стають спеціалістами у своїй справі. Життя складна штука...
 12. Якщо в тебе немає цілі в житті, то ніяка вища освіта тобі нічого не дає. Мати вищу освіту то не ціль, так само як мати роботу, бо то все засоби для досягнення цілі.
 13. ага, і на Жданова ше загляньте http://pravdu.ru/lessons/jdanov/
 14. вчись трохи читати інші дописи. Ти незгоден з моїм поясненням? Коротко: маса (сіра) з лідером це фігня.
 15. Езотеричне розуміння енергії дещо відрізнається від описаного Вами. Слово те саме, а зміст у нього вкладено дещо інший, тобто це інше уже інше значення слова.
 16. Я згоден. Цілком підтримую. Офтоп, але вже вкотре помічаю - що то у Вас за злісні русизми такі?
 17. дочитай, чекаю. та сучасних пророків. Там написано. ти фільм документальний бачив про неї?
 18. Якщо говорити про кожну групу - то так. А якщо про особливі - то у таких особа лідера є формальністю потрібною суто для рішення організаційних питаннь щодо зібрання. Діяльність групи, яка працює за принципом "є дядя, який всіма командує і каже що робити" приречена на провал. Тільки група, в якій людьми керує спільна ідея, може добитися чималих успіхів. Такі групи не працюють для публічної показухи, як лідерскі, де той лідер несвідомо хоче слави та визнання, а учасники групи шукають вигоди від своєї прислужливості йому.
 19. газета ж то реальна. Тіки назву цікаво її б ще знати. Є інше пророцтво у темі що з нами буде. Що на те скажеш?
 20. а ти думай, що ти можеш зробити корисного в цьому житті, щоб хоть трішки покращити отаку можливу участь свою та інших. Не розважатись же народилися тут...
 21. ЩО З НАМИ БУДЕ І як вараінт ще це.
×
×
 • Create New...