Jump to content
Студентський Форум

Lucifer Sam

cтудент V.I.P
 • Posts

  251
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lucifer Sam

 1. Сocteau Тwins - Рersephone просто супер
 2. Я під радіо Ренесанс засинаю (98,6 FM). Ще гарно під польський джаз, Ніно Катамадзе, Плач Єремії, Portishead, Orbital... А іноді не засинаю, а потрапляю в такий цікавий стан десь між сном і неспанням... ммм, клас
 3. Хм. Тема начебто починалася макіяжем, а закінчилася фарбуванням волосся :) На мені декоративна косметика взагалі якось дико виглядає. Мабуть, якщо докласти певних зусиль, можна підбрати таку, що підходила б... але потреби в цьому ніякої поки що не бачу :)
 4. Люди! Віддам на виховання чотирьох кошенят. Мама - балінез, батько - сіамський.
 5. Я в другій категорії:) Цікавий фільм "О, щасливчик!". Там стільки всього намішано - драма, комедія, фантастика... Правда, кінець не зовсім зрозумілий. Фільм наче обрубано...
 6. Та знаю, що від мене... І знаю, чому не пішло далі - у мене тоді важкий період в житті був, я дуже напружена, затиснута була весь час.
 7. Опівночі пес розквітнув Білими пелюстками. До ранку пес шелестів Мов яблуня, мов яблуня... (Мертвий Півень "Пес")
 8. У Миколаєві є центр, де застосовують цей метод, але дещо вдосконалено і розширено (і ще плюс масаж очей і голови). мені підняли зір з 5% до 15%, але далі не пішло.
 9. Отже, шанс знайти роботу такий же, як і зустріти на вулиці динозавра
 10. Який шанс знайти роботу юристу-заочнику (третій курс)?
 11. 1.дивно 2.сигарета 3.тепло 4.дзюрчить
 12. Ну і що мені тепер робити з моїми 170?! Ось-ось розвинеться комплекс неповноцінності...
 13. О, респект. А то як тільки мова про дружбу, одразу випливають два ключових слова - "таємниця" і "зрада". Таке враження, що всі люди навколо такі падлюки - тільки й чекають нагоди вас зрадити.
 14. Ну й на здоров*я. Маєте щось проти мистецтва? Чи проти ліжка? Головне - щоб одне одному не заважало.
 15. Ой. А "все інше" - це що? І не дякуй за те, що тебе жаліють. Тобі від цього легше?! Ти від цього ростеш? Знайти собі якесь заняття. Чомусь мені здається, що ти не знаєш, до чого руки прикласти. І від того всякі дурні думки. Подумай про те, що, якби ти була на зріст два метри, з тебе б більше сміялися. Може, це тебе втішить...
 16. Ага, можна пару прикладів? Я теж можу псувати іншим життя (ну і собі в першу чергу). І псую. Регулярно. Люби себе. Це важко, але без цього ніяк. М-да, до речі. Якщо тобі, за твоїми ж словами, БАЙДУЖЕ - в чому проблема?
 17. Проти. Навіщо? Пишаєшся національністю? Пишайся на здоров*я. Я ще багато чим пишаюся, то що - все в паспорт? У паспорті має бути тільки необхідний мінімум. А "Нац-сть" - це вже "розкіш". Це не значить, що я соромлюсь того, що я українка. Якщо така графа все ж з*явиться, без проблем впишу що треба. Але для мене питання національності взагалі другорядне.
 18. Безкінечності і вічності
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };