Jump to content
Студентський Форум

Svetlyachok

студент +
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Svetlyachok

 1. Навіть більше, ніж десь так. Якщо в моєму місті типові представники гопоти з барсетками, "кепками" та "семечками" зустрічаються досить рідко, то там на кожному кроці.
 2. До речі, натрапила на цитату Гоголя, яка дуже точна передає мої думки з цього приводу: "Позаботься прежде о себе, а потом о других: стань прежде сам чище душою, а потом уже старайся, чтобы другие были чище". І далеко не егоїзм я бачу в цих словах. Від себе завжди потрібно вимагати більшого, ніж від інших.
 3. Прощати потрібно завжди, бо "не судіть, да не судимі будете". І тут не "прояв егоїзму", а бажання стати краще, бо, як кажуть, хочеш зробити світ кращим - почни з себе. Не наша справа когось карати. Можна лише дати пораду, або навчити власним прикладом, але не злом, не карою. А життя одного разу саме надасть нагоду розувіритись в безкарності. Просто людина не доросла ще до того, щоб зрозуміти свої помилки. Гріх потрібно ненавидіти в собі. А допомогти людині можна лише тоді, коли позбудешся власних вад і станеш краще. Тоді любов'ю, милосердям можна допомогти і іншому.
 4. Як на мене, то пробачати варто перш за все заради себе. Щоб не отруювати собі душу поганими думками, злобою та образою. А та людина, якщо визнає свої помилки, то добре, а якщо ні - то вже її проблеми. Піклуватися потрібно про свою душу, мораль та самовдосконалення, бо, намагаючись примусити інших виправляти їхні помилки, можна наробити свої власних, набагато гірших. Коли хтось ображає, необхідно бути набагато духовно вище тієї людини. Тоді навіть думок про образу та помсту не виникає. Просто розумієш, що той, хто образив, - слабка й нещасна людина...
 5. А мене завжди приваблють очі, погляд, посмішка. Люблю, коли він посміхається, і в чорних, наче кава, очах грають веселі хитруваті іскорки)))
 6. Та й дуже вже важко відрізнити "знайому" від подруги, якій довіряєш дуже довго і вважаєш її найближчою подругою...Останнім часом приходжу до висновків, що не варто дуже вже сурово судити людину. Іноді бувають випадки, коли просто потрібно пробачити, ала мати на увазі, що ця людина може підвести.
 7. Чомусь всі говорять лише про зраду в коханні...Мене недавно зрадила найкраща подруга, якій я безмежно довіряла, ділилася з нею секретами((Пробачити її - я пробачила, але от тепер не знаю як бути: довіряти їй більше не можу й не хочу, на душі лишився осад...В дружбу (жіночу) взагалі вірити перестала: що то за дружба, коли подруга заздрить і починає робити пакості..?
 8. Аналогічно...Такий жахливий семестр, що нічтого не хочу, крім спати і нічого не робити.
 9. Що жах, то жах...Люди вже не вміють спілкуватися, знайомитися в реальному житті...Все замінює комп'ютер.
 10. Привіт, я в тебе теж,здається перша))

 11. Важко, але в більшості випадків, на жаль, можливо...
 12. А я тиждень-другий не витримую....Діяльність така, що вимагає постійного "спілкування" з однооким товаришем...А потім звикаю і мені без нього погано)
 13. Зрозуміти його логічно, мабуть, просто неможливо. Бо логіки в ньому нема і бути не може. Скільки не думала на цю тему в результаті приходила до того, що заперечувала сама собі(( Напевне, для кожної людини визначення кохання своє індивідуальне: для когось - це шалені почуття і життя перевернуте з ніг на голову, для когось - стабільність і спокій...
 14. Ну тоді це якийсь Гріша неправильний, що більше думаю про ворога, ніж про кохану людину
 15. Як то кажуть про справжнє кохання говорять багато, але мало хто його бачив((
 16. Так навчись знаходити позитив. Наприклад, я намагаюся знаходити радість в кожному моменті життя. Прокидаюсь в суботу вранці і радію, що не треба йти до університету, відчуваю запах кави, яку батьки вже п'ють на кухні, - радію. Дивлюся вночі на зірки, коли не спиться, - радію. Життя прекрасне - просто треба вміти це помічати))
 17. Найкращим другом вважаю старшого брата) Але, як кажуть, людина по своїй природі самотня....Тому, як не крути, але завжди будеш на одинці з собою, своїми думками та почуттями, бо не завжди і не все можна розповісти навіть самому найкращому другу...
 18. Цікаво, теж співпало багато))
 19. Жестами теж можна. В книзі Алана Піза "Мова рухів" розповідається про жести та рухи, що говорять про зацікавленість вами особою протилежної статі))
 20. А поцілунок з іншою людиною можна вважати зрадою?
 21. Тепла хочу...Якась холодна й вітряна цього року весна видалась...
 22. Щоб кохання було вічним, його постійно треба підтримувати, неохідно будувати відносини, а це важка праця...В наш час відбувається якесь знецінення людських відносин. Таке враження ніби переважна більшість молоді від життя шукає лише насолод, не замислюючись над тим, що за будь-що в житті необхідно нести відповідальність. Дивлюся в газеті статистику в нашому місті: за тиждень відбуваєсься десь біля 15 одружень і більше 50 розлучень...((
 23. "Люди встречаются, люди влюбляются, женятся...", - вертиться в голові стара пісня...Якось прочитала в якій газеті статтю про те, що кохання живе три роки (ще й книга така є Фредеріка Бегбедера). Саме три роки необхідно, щоб народити дитину, і щоб дитина трохи підросла. Американські вчені пояснюють кохання винятково як почуття необхідне для задоволення біологічних потреб людини. Виникає питання - навіщо люди одружуються, вінчаються і дають клятву перед Богом у вічному коханні? Невже вічне кохання існує лише в казках, де люди "живуть довго та щасливо і помирають в один день". У Ромео та Джульєти кохання було вічним лише тому, що вони пішли з життя раніше, ніж встигло померти їх кохання... У всьго є, як відомо, початок і кінець. Так скільки триває кохання, чи можливо продовжити йому життя, і як пережити його загибель?
 24. Ну в чому мій егоїзм проявляється в цій темі я щось не дуже розумію)) А щодо чоловіків, то звісно я мала наувазі не всіх...
 25. Так образ має бути лише дуже приблизним, розмитим і містити лише загальні риси, які подобаються. І рамки відповідно повинні бути не такими вузькими) Ті люди, мабуть, вже дуже ірреальний образ створили. А так, якщо знати, що шукаєш, то обов'язково знаходиш. Про що думаєш, те й маєш...
×
×
 • Create New...