Jump to content
Студентський Форум

dejevu

студент +
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dejevu

 1. ванільне небо
 2. З наступаючим вас студенточки. Бажаю великого жіночого здоровя і щастя. :flowers: Нехай приносять вам задоволення і чим більше тим краще.
 3. Лорак сказала, що результати були свальсифіковані ... і зробила собі татуїровку на животі "разом нас багато, нас не подолати", закликавши до маніфестацій людей чесної волі на Майдан.:) На багатьох сайтах гуляють вже десятки версій перекладів народного хіта. Будь-ласка ще одна версія німецькою: Але цузамен Але цузамен - унс цу філен! Але цузамен - нихт капітулірен! Фальсіфікаціонен - Кайн! Махініціонен - Кайн! Банден - Кайн! Лёйге ніхт Ющенко, Я! Ющенко, Я! Дас іст Украйнер Фюрер Я-Я-Я!!! Вір, ніхт Думкопфт Вір, ніхт Баранен Вир зінд фон Українрайх Тохтес унд Брудерс Ецт одер ні відер Налте вартунг! Але цузамен - унс цу філен! Але цузамен - унс нихт капітулірен! В версії Sabretusa є слово нігерс, яке є огидним для братів Аймінема і його поплічників з Німеччини. Насправді ж "група збирається переписати текст пісні, залишивши лише приспів. Пісня ж називатиметься "Пісня свободи" або "Пісня вільних людей". Її готуються перекладати на англійську мову."
 4. Тренер втішає боксера, який зазнав поразки - А все-таки в останньому раунді ти свого суперника здорово налякав - Чому? - Ха, йому здалося, що він тебе вбив. :lol: "Лікарю, що б я не робив, я все повторюю по 10 разів, 10 разів, 10 разів, 10 разів... Я жахливо себе почуваю, почуваю, почуваю, почуваю... Але дружина задоволена, задоволена, задоволена, задоволена..." "Любий мій". "Слухаю тебе, золотце". "Запамятай раз і назавжди, коли я говорю "любий мій", то я маю на увазі тільки нашого бульдога". :lol:
 5. Ющенку вибігати на сцену при скандуванні "так, Ющенко" :lol: Ані Лорак могла бути на Євробаченні тільки в тому випадку, коли б виступала із заплетеною косою в стилі Юлі Тимошенко. А так чарівна Ані може поєднатися із зеленими бджолами, які з своїм цілюлітом сприймаються не так легко для одних. Але тоді то вже буде бордельна революція для інших. :lol:
 6. Будуть виступати молоді Наталка Карпа і група "Файно" так і старші бітломани. Як то кажуть, сплав молодості і досвіду.
 7. Хто забув, коли народився Джордж Гаррісон, приходьте 26 лютого о 19 годині в "Ляльку". Там вам нагадають. Запрошують бітломани.
 8. Том і Джері. Коли ви були останній раз на стадіоні під час футбольного матчу?
 9. до того вона стукнулась келихом з його монітором і хильнула зайвого
 10. треба перевірити на нервометрі чого називають курвиметр, а не кривометр?
 11. На ICTV можна дивитися також програму "Леся+Рома" по пятницях близько 7 години вечора.
 12. Не вмивається і економить воду. Яка скидка на халяву?
 13. Реальний випадок, який стався у Львові в той час, коли до нас прибувала якась високоповажна делегація. На перехресті стоїть регульвальник- даішник (працівник ДАІ). Жінка за рульовим колесом підїжджає до перехрестя і зупиняється на червоне світло. Даішник показує, що для неї дорога вільна. Вона стоїть.. і стоїть, і не реагує на його помахи. Даішник знімає шапку і йде до неї. Підходячи до машини жінка показує йому на світлофор. Перекинувшись словами машина рушає з місця. :lol:
 14. Кожен день для адміністратора чи для менеджера може бути останнім. :lol:
 15. Джунглі. Спека. Під пальмою лежить сонна Багіра. До неї підходить Мауглі. “Багіра, ти віриш шо я дістану от той банан.” “Так, Мауглі.” “А той банан, який вище?” “Вірю, Мауглі.” “А той, який найвище, його я так само дістану. Віриш, Багіра?” “Так, Мауглі, вірю. Ти кого захочеш дістанеш.” Багато людей часто зустрічаючи в пресі статті про жахливі наслідки куріння, починають відчувати таку відразу, що перестають читати газети. В дитинстві для Івана найважчим в четвертому класі було пояснювати продавщиці для кого він хоче купити вино. Підходить жінка до міліціонера і говорить: “Хочете я вам політичний анекдот розкажу?” “Ти що не бачиш, я ж міліціонер.” “А я повільно і два рази.” Молоденька жіночка приходить до лікара. Той сказав роздягнутися, вона пішла за ширмочку. Жіночка виходить, ховає руками інтимні місця. Лікар: “Ну, ну, я все таки професійний лікар, і тому мене абсолютно не хвилює ваше тепле, пишне, ...аапетитне тіло.” Батько говорить до сина: “Іване, я як освідчився твоїй мамі в коханні, то вона настільки була вражена, шо з хвилину не могла вимовити слова. І то, сину,.. була найщасливіша хвилина в моєму житті.” :lol:
 16. Ющенко вже указ підписав, Порошенко - голова комітету оборони.
 17. Чоловіки починають усвідомлювати, що вони батьки як жінка знаходиться в пологовому будинку, коли вже встигли дзьобнути за дитину. А мамам в цей час потрібно не забувати як поводитися з дитиною.Перший раз не давайте довго смоктати груди. Груди добре зціджуйте. Молока пийте багато тоді як повністю будете годувати малого. Як самі маєте великий апетит, то все підряд не їжте, вибирайте,т дієтичне і негостре. Будьте повненькі, але не грубі. ;)
 18. Теща говорить до подружки: “Мій зять жахливий лентяй. Він навіть встає кожного дня в п’ятій годині ранку, щоб довше нічого не робити.” Жінка говорить до чоловіка: “Іване, футбол для тебе важливіший, ніж жінка.” “Іра, заспокійся, я все-таки тебе люблю більше, ніж водне поло чи стрільбу з лука.” :lol:
 19. Знайомий розказує: “Цінність чоловіка в порівнянні з жінкою рівна нулю. Наприклад, коли чоловік народжується, то люди питають “як себе почуває його мама”. Коли він жениться, то люди питають “чи гарна в нього жінка”. Коли вмирає – “що він лишив вдові”. Симпатична дівчина стоїть на зупинці. Вітер постійно задирає її і без того коротку спідничку. Випадково дівчина помічає як її розглядає незнайомий хлопець. Вона до нього: “Я бачу, шо ти не джентльмен.” “А я так само бачу, шо ти не джентльменша.” :lol:
 20. Міфічна героїня Пенелопа - жінка Одісея виступала за паритет між жінками і чоловіками, закон про який підтримала вчора Верховна Рада. :lol: Побільше б таких жінок як Пенелопа. :good:
 21. Тепло внизу і хляпа, а нагорі зимніше - перепад температур, кажуть люди.
×
×
 • Create New...