Jump to content
Студентський Форум

***Son***

декан +
 • Posts

  5143
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ***Son***

 1. Аналогічно ))) Laset певне виключив таку можливість!
 2. Типу, Ласет флейм закрив і всі бойкот зробили?((( Дуже шкода, я думала, що форум активно росте і плодиться... А на рахунок розсилки, то мені прийшов лист на стару пошту, він датувався 1.02.17, але прочитала його недавно, тому і зайшла сюди і досі перебуваю у шоку...
 3. Періодично заходить... Дивина тай годі, ви чого форум так занедбали?
 4. ... і лиш мертві з косами стоять))) (с)
 5. отже, я не одна тут!)
 6. Де всі? Що сталось!? ... як фільм жахів коли прокидаєшся, а у місті окрім тебе нікого нема...
 7. Зміни спосіб життя - більше ногами топай, а не катайся, 3-4 зупинки пройтись можна, піди в спортзал, басейн, менше гамай, в їжу більше овочів, фруктів...
 8. зайва вага просто так не буває. Перше питання постає із - за чого вона в тебе ...тут різні варіанти ...відповідно і різні варіанти її позбуття
 9. Кажу так, бо спілкування на будь-якій іншій мові там карається.
 10. начь створюєш свого героя (перса) і качаєш його ... з 10 левела (рівня) можна вступати в клан, в лісі можна збирати різну травку, що не вимагає присутності людини за компом, на відміну від боїв. Травку продаєш за що маєш ігрові гроші - кредити. За них купляєш одяг і йдеш в фіз бої, до того в кулачках хіба що. Або збираєш їх на що хочеш. В клани можан втипути, як за кредити так і за реал. Квести почали вводити...в кланах є абіли, чи руни, які допомагають в боях ...Ну там поваритись треба, щоб вловити. І ще одне - знання законів гри там обовязкове і спілкування лишень на москальській.
 11. ну коли в людини на іграшках "їдуть мозги", то або сама людина береться за себе і вирубує інет, або вже психолог береться за ту людину, а як він то робить, то я не знаю )))
 12. Ну то переглянь своє відношення ... Часто люди путають понятння "друг" і "знайома" Дружба, то більше ніж кохання, бо в дружбі зрад не буває. В твоєму випадку,особисто я, дружби не бачу. То навіщо довіряти знайомим людям ? Зрадила раз - зрадить і ще раз, памятай про це.
 13. nextworld граю вже дуж давно )) Чи то зло .. Хм, для мене особисто ні, бо не змішую реальності з віртуальним світом, але бачу, що багатьом людям таки то дало по мозгам але таке лікується )))))))))
 14. Sam, LaSet З днем народженням Вас - побільше позитивного Вам у житті
 15. Сходка ж та сама кава чи пиво Створював тему знайомства наперід знаючи що не будеш знайомитись, цікаво :)
 16. А в нашому житті в нічому впевненому не можна бути, все ж то краще, аніж одружуватись, а потім розлучатись н ксть раз, чи жити разом, а зраджувати одне одного
 17. Правильно, тому, що в кохання різні обличчя )))
 18. У житті нічого не буває вічним, та й це не погано. Коли людна закохується вона може все - навіть найбільшу дурість зробить в пориві закоханості, та за певний період кохання переходть в щось інше - спокійне і то добре, бо для життя треба стабільності. Добре коли в житті двох то відбуваєється (і є) одночасно. Жаль, коли в когось то вмирає не перейшовши на інший етап. Тоді виникає питання, - а чи було то кохання ?? Певне, що ні. То навіщо думати про таке :)
 19. причепа , а я й не знала ...Череда весь час кажу ..Ужас Нехай тобі допомагає ... :)
 20. Не завжди випадає носити кросівки.
 21. ого...сама ношу високі підбори, але до такого ще не доходило ...А так можеш попробувати ванну з морською сіллю з додаванням натурального екстракту череди,вона розслабляє шкіру, прискорює відновлення пошкодженої шкіри, гоїть рани, сприяє зупинці кровотечі при порізах, подряпинах і тд. Також ванночки для ніг з морської солі з рослинними екстрактами, гірчицею та ефірною олією санталу - знімає втому, набряклість. Також кремчик для ніжок. Я ванну з череди роблю двічі в тиждень, ванночки для ніг десь також двічі, буває і частіше, по потребі.
 22. Якщо читати те, що він написав, то таке вже є.
 23. Janetik, Нехай твої ранки не залежать від погоди, що за віконечком, нехай твої ранки освітлює сонце душі...
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };