Jump to content
Студентський Форум

автор

студент +
 • Content Count

  198
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by автор

 1. ехххххххххх.....................як скуффно............. як мені тебе бракує...........
 2. людиська, я си недавно перевмонтував на новбуці віндовс, а тепер така шняга, шо як тіко я починаю інсталювати якусь прожку, то вонно мені одразу ж вибиває то всьо (куроче не інсталюється) і навет не каже, шо там якась еррор. шо за на? пи.си. даня бик
 3. бдін.. останній день нароботі. теперв мене не буде нету.... я помру... всім пока.. ну надіюсь не надовго
 4. люблю я осінній парк...... люблю розгрібати ногами золотаве листя .. сьогодні проходив через парк... приємно.. Нагадує про новояворівськ..
 5. завтра останній день на роботі....... вав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! буду штурмувати нові вершини!!!!!!
 6. це мабуть контракт. тому так дорого. бо серед передоплачуваних тарифів білайн такого немає
 7. боюсь кохаьти............. так страшно, шо може бути.........
 8. ага... вуглецевий аналіз.. ультрафіолет... може на зуб взяти??))))) (40-15 тис. років до н.е.) в тебе є свої припущення?
 9. просто відомо ("Яворівщина археологічна"), що в цей час у цьому місці існувало поселеня.
 10. Це я якось копався на величезному торфовищі вблиз свого села. І от знайшов такі крем'яні предмети. Все, що зміг про них дізнатися - знаряддя праці доби середнього палеоліту. А от для чого сами вони використовувалися? Яку культурну цінність вони становлять? І чи можна їхдесь "спихнути"?
 11. Не треба згадувати, тре діяти!!! Понабирали нігерів і молдаван!! От за кого я спокійний, так це за шахтарів.чую одним місцем шо вони нині дадуть тим циганам бій!!! ШАХТАР!! ВЙО!!
 12. ну.. Якщо пробувати їх достати з допомогою погрозливих дзвінків чи смсок, то це великої користі не принесе. Це просто покаже наскільки ми безпорадні у такій ситуації
 13. то вже десь є на форумі/////////
 14. злапають і отримаєш по морді))) а щоб не лапали тебе відправляй з інтернету)
 15. не уявляю свого життя без кави, з молоком кави..... ням-ням.. а капучіно!!!!!!!!!ооо!! це щось з чимось!! найкраща(і найпопулярніша) - арабіка і мокка)))
 16. я би подивися - але нема ТВ.. ну і хоча швидше всього вони програють але підтримати треба як не як колись динамо було чи не національним символом та нашою гордістю))0
 17. УРА!!! Я був на парах!!! Ура!! я щасливий шо нарешті добрався до свого рідного політехая!!
 18. хаха. таксіст, який запропонував менедовезти за 20 поїхав,а чрез 3 метри дав задній хід і довіз за 10грн))))е
 19. кліп такий прикольний.. особливомомент коли гітарист в рясі косо дивиться в сторону ікони здається)))
 20. в мене такого облому ше нее було.. вперше за 1,5 місяця вирішив піти на пари і прийшов аж на годину швидше!! а так біг... за декілька хвилин буде проба №2)))
 21. ну я в такому не зовсім не добре шарю ну в принципі такий собі поп-рок + метал
 22. мав вчора відверту розмову з подругою(((не приємно було але тепер точно знаєм, що ніхто ніщо ні від кого нес криває)))
 23. ну мені подобається. augen auf -прикольна пісня,і ше в них є така не погана здається називається секс хет кайне мач(здається). може бути
×
×
 • Create New...