Jump to content
Студентський Форум

zIro4ka

хуліган
 • Posts

  21
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zIro4ka

 1. життя - то славнозвісна зебра... і, питаннячко, може то не життя смугами йде, а ми зигзагами ходимо?
 2. цікаво, ти будеш наступним серед тих кого вона відшиє, чи першим з ким погодиться зустрічатися? хм, і як же ж то дізнатися? може тобі просто варто поговорити з нею про це??? не знаю чи звучав такий варіант, але може вона просто лесбіянка?(ууух) :girls kiss:
 3. чого ж? в дівчат не малий рівень IQ, а це свідчить таки про наявність логіки, чи чогось на неї схожого... чи то банальне везіння? і якшо вже пішла така дискримінація, то давайте ше про блондинок згадаєм!
 4. нехай то звучить егоїстично,але то Я (бо більше нікого з вас не бачила)... а хто з форумчан найсентиментальніший?
 5. і ше одна річ, яка мене цікавить - чого тему жіноча логіка втулили в розділі "Гумор"? то вже не смішно...
 6. Оо, я вже спакувала торбу і збиралася по квиточки, а тут на тобі - маєш... перенесли... але краще пізно, аніж ніколи!!! отож - пофестимося!!!!
 7. або без нічого... - то дешево і сердито! але важко спати без нічого і в той же момент без нікого...)
 8. і гарячий чай, і водку... теплу.... з мильнички... все можу!!! а сексом часто займаєтеся з власними мізками?
 9. жіноча логіка не втискається в стійкі рамки чоловічого поняття про ту ж таки логіку..
 10. жіноча логіка часто не передбачає ніякої логіки... але то ше не говорить про її цілковиту відсутність)))
 11. якшо ти помітила, то з часів розпаду Союзу держава перестала забезпечувати випускників ВНЗ робочими місцями... так що тут - халепа... і найголовніше - в універі тебе писати ніхто не навчить...тому сидіти там і протирати штани лише заради диплому не варто... куди ціннішим буде журналіст у якого за плечима економічний, філологічний, історичний факультет... а щодо оплати - то з кожним роком вона зростає...за заочників не скажу, а от стаціонарники зараз платять майже 4 тисячі гривень...хабарництво? а нашо? якшо ти природжений демагог-оратор, то здасиш будь який предмет без найменших проблем, не зважаючи на відвідуваність пар...або невідвідуваність)))) і ще одне - журналістика - то не хліб з медом... журналюгу - як і вовка - ноги годують....
 12. в народі її нарікли Корупційною Акадамією...
 13. відповідь - без притензії на оригінальність, але я таки сплю як пиріжок - цитую "без нікто"... вдома, в гуртожитку чи в гостях - головне максимум комфорту для себе, коханої))) та й взагалі я трошки ексгібіціоністка....
 14. Все забудь, іди, втікай, Проклинай всі дні та ночі І в минулому лишай Спогади про карі очі. Про тепло її долонь І гарячі сни зимові… Серця пристрасний вогонь Не верне її любові.
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };