Jump to content
Студентський Форум

renovacio

студент +
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by renovacio

 1. Натрапив на цікаву статтю, де описується, що таке енергетичні рівні: Альфа, Бета.. і що конкретно можна робити на кожному з цих рівнів.. а також як туди попасти. Ось лінк: www.lover.ru/2006/11/08/glava_2.html Цікавить думка тих, хто дійсно займався енергетичними практиками. Як можна настроїтись на частоту Шумана? Які є тренінги по енергетиці, тобто де цьому можна навчитись? Ну і взагалі що думаєм про це?
 2. Тут пропоную постити все смішне, що ми знайшли в Інтернеті Наприклад: http://worldad.biz/prikol/mastruba.v2.htm
 3. До речі словник лагідних слів - http://lover.ru/2007/04/01/slovar_laskovykh_slov.html
 4. Вважаю, тут нема чим гордитись :) Хочеш чимось здивувати - здивуй собою ;)
 5. Та ні, це була провокація - "без нікто" означає "без нікого", але це вже не ексгебіціонізм :) П.С. Єдина річ, яка на мені під час сну - ланцюжок.
 6. Ти отримуєш насолоду від того, що показуєш, що в тебе є гроші на маршрутку?
 7. бігати зранку може хочеш.. чи вчити по 5 англійських слів в день.. Ти розумієш про які корисні звички я говорю?
 8. Яку з корисних звичок хочеш?
 9. Шкідливих звичок зовсім не маєш ?
 10. якщо ти хочеш, щоб твоя дівчина кинула курити - покажи перший приклад! Хто у нас сильна стать?
 11. В основі будь-якої дії - певний намір. Виникає питання - навіщо?
 12. Зараз в Україні є тільки дві потужні системи сайтів знайомств - www.mamba.ru і www.loveplanet.com.ua Обидві мають приблизно однакову кількість анкет у Львівській області. Решта сайтів - не дотягують в десятки разів. До речі, про те як правильно знайомитись на сайті знайомств - http://lover.ru/2005/05/18/dating_sites.html
 13. Посміявся.. таке враження, що читаю журнал Однокласник за 1990 рік :) Стосовно зовнішнього вигляду, тут можна довго сперечатись, але ніхто не буде заперечувати, що тіло має виглядати здоровим, в одягу повинен бути стиль, все повинно бути чистим і приємно пахнути. Про що говорити.. немає значення, можна взагалі мовчати, якщо вам так комфортно. Тільки точно побачити (по науковому відкалібрувати) реакції дівчини і бути завжди вчасним.. звичайно не так просто. Що робити? Можна забити на все і жити як живеться.. можна розвиватись в цьому напрямку.
 14. Пропоную тобі самому провести дослідження, щоб не було спокуси інших звинувачувати. От хлопці здається знову збираються проводити щось подібне тут
 15. Говорять? А ти їх сильно слухаєш? А може не потрібно? Просто підійти і попробуй сам. Твоя проблема тільки в тому, що ти не можеш заговорити, тільки й всього. Перебори себе і буде тобі велике щастя я так думаю.
 16. якщо так персоналізовано, то краще звичайно зустрітись. що стосується місії - я вже писав на НЛП-Майстер з нею працюють що стосується шляхів досягнення цілі, то є різні техніки і тренінги, їх еффективність залежить від цілі. кому цікаво - стукайте в аську.
 17. всі знайомі радять піти подивитисб - фільм затянутий, але спецефекти - супер :)
 18. LMax: Здається офф-топ спричинює згадування Кульпарківської, а не НЛП :) У мене є конкретна порада, як розібратись з собою, навіщо ти живеш. Річ, яка допомогла не одному моєму знайомому. Хочеш сприймати її як рекламу - твоя право, тільки задумайся навіщо? :)
 19. коротко не вийде, але якщо хочеш розібратись - Про логічні рівні і місію І що ви один одного ображаєте, як діти, чесне слово ..
 20. А що ти з ними зробиш?
 21. Значить потрібно самим за це взятись. Організувати тренінги по тантричному сексу наприклад, чи лекції по позам кама-утри - народ туди валом ідтиме. А на тренінгу ввідною частиною зробити культуру користування презервативами.. Обовязково брати за це невеликі гроші, бо знання яке дісталось дарма ніхто не цінить, та й свою працю потрібно винагородити :) Ну, хто там кричав, що його ця проблема найбільше непокоїть - готову ідею продаю :) Тільки ніхто нею не займеться, бо кричати і бідкатись - це одне, а щось робити - зовсім інше :)
 22. Так Lessid і питався наскільки я зрозумів. Дівчата вибрали Ловеласа, який їх цікавить. Міні-соціологічне дослідження, результати якого ти не готовий прийняти :)
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };