Jump to content
Студентський Форум

baldomir

cтудент V.I.P
 • Posts

  596
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by baldomir

 1. Я таким не займаюсь Все, добраніч всім, до завтра ;) Це не флуд, чесно!
 2. Починай злісно флудити і оффтопити, до ранку справишся
 3. Пора би вже її закривати, бо крім ваших з Психом подальших вияснень стосунків у ній нічого не буде ;)
 4. Ще б вони вміли нею спілкуватись, а то як починають говорити, хоч стій, хоч падай "Україномовні гопи" теж існують, навіть не всі "крутые пацани" базарят по-русски. Все ж таки захід, це захід, українська тут поки що переважає, на відміну від решти регіонів на території України. Я теж за думку, що спілкуватись людина може на будь-якій мові, хоч на санскриті, але держава на то і називається державою, щоб мати лише одну державну мову :)
 5. Вау, я теж так хочу, вивчати мову за місяць-другий, поділись секретом Ще з початкових класів школи вчу англійську і то не можу сказати, що знаю її дуже добре. Чи ти мав на увазі підтягнути свій рівень за 2 місяці? Це реальніше звучить, але краще всього мова підтягується в мовному середовищі, це кажу з власного досвіду. Я, наприклад, качаю всі фільми і серіали на англійській, щоб не забувати її та слухати кожного дня. Ну, знаєш... збиткуються всюди, але ці збиткування трошки відрізняються. Тут ти можеш бути "шнурком", але не "куском г..на", яким будеш для більшості американців на подібних роботах, поки не покажеш на що ти здатний і не докажеш своє право на існування. Студенту виїхати у США досить складно, якщо не по спеціальній програмі чи не до близьких родичів (мами/тата), просто не відкриють візу, бо ти хоч і навчаєшся, але є потенційним незаконним мігрантом для людей у посольстві. Раджу шукати роботу десь поближче на даному етапі, в Європі.
 6. Тепер хтось може спеціально сидіти і чекати, щоб написати цей пост :) Тему варто було створювати вже після його написання, щоб було несподіванкою.
 7. Відвічне протистояння Пішоходи vs водії, хто кого... Перевага все-таки на боці водіїв, їм кості не потрощаться, як якомусь бідоласі пішоходу. Я хоч в переважній більшості пішохід, але мене також бісить, коли наші рагулі перебігають на червоне світло (ніби не можна постояти 30 секунд і дочекатись свого) або лізуть під машини у невизначених місцях. Розумію, не завжди зручно переходити там, де можна, але треба вважати трохи, по крайній мірі дочекатись моменту, коли є перерви між машинами чи вони стоять у вимушеній пробці і тихенько прошмигнути. Якщо їхати у машині і дивитись очима її пасажира як нізвідки може вискочити "олень" під твої колеса, то це не дуже весело :)
 8. Офіційні терміни по цій програмі 1 червня - 1 вересня (умовний період літніх вакацій студентів) з можливістю подорожувати по країні протягом 30-ти днів після закінчення роботи. Контракт можна заключати на період 2-4 місяці, будь-яке подальше перебування у країні буде вважатись за незаконне, якщо ти раптом повернешся додому під Новий Рік чи хоча б на один день пересидиш термін дозволеного перебування, то попадеш в black list і тебе більше не пустять в США (не відкриють ніякого типу візи), по крайній мірі протягом 10-15 років, потім можна подавати апеляцію через посольства і т.д.
 9. Плата за навчання міняється кожного року, тобто зростає, немає стандарту, тому точну суму можуть сказати лише у приймальній комісії чи там, де надають інформацію потенційним вступникам. Якщо цього року "спеціаліст" коштував 4400 грн, то на наступний він може коштувати 4600 або більше.
 10. Просто гарно попала, ввічливі люди є у будь-якому місті. У Львові також часто зупиняються і дають пройти, не їдучи тобі по ногах, але в більшості випадків, дійсно, на дорогах твориться хаос, навіть переходячи на зелене світло треба тричі все обдивитись, щоб ненароком звідкись не вилетів крутий шумахер на тачці із тонованими вікнами, якому плювати на етикет і правила дорожнього руху. Все це від безкарності, немає в Україні порядку, якщо він взагалі колись був...
 11. І хто ж він? ;) В дечому з ним погоджуюсь і не тільки я... Цей топік в котре довів, що ти стараєшся поставити себе вище за всіх на цьому форумі і показати настільки глибокі філософські, релігійні та інші поняття про життя, що аж нудить. Зовсім не хочу применшувати рівень твоїх пізнань, можливо, ти дійсно людина з іншої реальності, якій далеко до нас і до нашого світосприйняття, але не треба настільки сильно акцентувати на тому увагу. Суть цього топіку так і залишилась нерозкритою, ти нічого не дізнався, бо всі люди на цьому форумі впевненні у власній особистості, а доказувати тобі чи комусь іншому ким вони є, доволі смішно. Хотів розкрутити шалену дискусію з пустого місця? Вийшло, але результат також очікуваний, топік звівся до банальних вияснень стосунків. Постарайся бути більш приземленим до нас на цьому форумі, бо не кожному дано вловити хід твоїх геніальних думок. І ще, якщо починаєш якусь тему, то будь впевнений, що зможеш її достойно завершити ;) Хто там закидав мені зарозумілість постів? Після таких топіків я не у фаворі
 12. Сем, просто Сем... В десятку Я вже подумав, що тут немає людей, які знають таке слово :)
 13. 1. Ким ти хочеш працювати? Чорноробом, прибирати готелі, на будівництві? Сезонна робота, як правило, пов’язана зі збором урожаїв. Наскільки ти плануєш відлучитись з України? 2. Як далеко хочеш поїхати? В кожній країні свої "прибамбаси", треба вирішити, що буде найлегше з твоїми можливостями.
 14. Я також приєднуюсь до всіх привітань і бажаю від себе успіхів, багато радості та сонячних днів у житті, нехай всі мрії завжди збуваються, а погані люди обходять десятою стороною ;)
 15. І прямо всі студенти? Студенти рідко їдуть працювати в Італію, хіба що на літо і то, треба нормально стояти на ногах, щоб дозволити собі таку мандрівку. Працюють там наші домогосподарки або мужики-роботяги, яким 40-60 років і які не підуть здобувати освіту, щоб влаштуватись кудись "легально". Навіть на зовсім "ніякій роботі" можна отримати в 2-3 рази більше, ніж в Україні з дипломом ВО.
 16. Natalo4ka, Anna, дякую за привітання! Спеціальність розмита, комп’ютерна... "Інформаційні управляючі системи та технології" Диплом був на тему "Розробка та дизайн веб-порталу електронної бібліотеки". Зараз підемо обмивати з друзями, чекаю дзвінка. Правда сам "пластиковий диплом" можу побачити нескоро, але буду надіятись на совість наших можновладців
 17. От і все... Годину тому закінчилась навчальна епопея мого життя, принаймні на даному етапі. Все пройшло досить гладко, сильно не мордували та не прискіпувались. Так вийшло, що першим захищав диплом, інші зробили вигляд "активної підготовки" і ніхто не хотів заходити. В результаті отримав відмітку "добре" (4), але на більше не розраховував, тому мене влаштувало. Якби протягом 3-х років в заліковій стояли одні п’ятірки, то не вийшов би з аудиторії без законної "п’ятірки", вирішив не навантажувати себе і комісію, все одно, оцінки не є показником реальних знань, бо у наш час все купляється, можна мати "червоний диплом", а в голові "опилки ", як співав Віні-Пух :) Трохи здивував зовнішній вигляд більшості дипломників, при параді прийшов тільки я і ще одна дівчина, всі решта ніби щойно з пляжу, в шортах, футболках і т.д., чесно кажучи, не розумію такого. Всі члени комісії були в костюмах, і жінки, і чоловіки, а наші студенти не спромоглися хоча б на чорні штани з туфлями і сорочку, ганьба :) В попередньому пості чомусь ерор вискакує :)
 18. жах... (я про безкоштовні, якими ніхто не завідує)
 19. Приблизно з 3-х років Наскільки Ви мрійник(-ця)?
 20. Щось не дуже виходить, бо чесно кажучи, за 4-ри сторінки постів так і не побачив, ким ми маємо бути, якщо не собою. Лише Анна написала про те, що є досить можливим і у що я також вірю, але це дещо інша тема :)
 21. Видно Макс мав на увазі саме таку "дивну тему", а не відчуття людей про їхні попередні життя... В принципі, якщо людина сумнівається в своїй особистості, то це певна психологічна проблема, яку необхідно локазізувати і нейтралізувати, а не просити сторонніх довести чи то вони, чи хтось інший
 22. Анна, дуже красиво написала, повністю розділяю твою думку Але тоді тему варто було назвати "Ким ви себе відчуваєте в душі?" чи якось так. Все ж таки, "Я" - це я, живу у Львові, на такій-то вулиці, майже закінчив універ, працюю там-то, літом поїду відпочивати дути-то. Ти - Анна, живеш в іншому місті, вчишся/працюєш і т.д. Це і є наше "Я". При зустрічі з новими людьми ніхто не представляється містичною особою з "минулого життя" і нікого не цікавлять такі речі, крім нас самих. Я також відчуваю, що живу вже не перший раз навіть у цьому тілі, а про інші мої "життя" краще помовчу
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };