Jump to content
Студентський Форум

Solliana

студент +
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Solliana

 1. Як недоторканість з депутатів знімуть - то вже буде великий прорив!! Як на мене - набагато більший, аніж "прорив" від БЮТу. Голосуйте за НУ! Я вже почала визначатися помаленьку. Давай зі мною http://intv-inter.net/v/article/?id=531131 - а тут - немає слів, одні букви. ХТО ТАМ БУВ ЗА ЛИТВИНА?!!! Агов! (І навіть не важливо, чи це чергова "качка" від ЗМІ, чи продуманий PR-крок опонентів. Насправді ж таке практикують давно й успішно: пригрозити пенсіонерці, вмовити молодь, мовляв, усе одно ваш голос нічого не змінить.) і тут http://www.intv-inter.net/v/article/?id=530972 (кажуть, що його не змогли показати по 5-му повністю)
 2. Можна було б організувати щось на зразок дитсадка. Опікуни-родичі працюють і частково оплачують послуги такого закладу. Зранку приводять їх туди, а ввечері - забирають. Частково заклад може оплачуватися спонсорами, частково державою. Частково ці заклади можуть бути забезпечені волонтарями (підкажіть слово українською, якщо є - люди, що виконують роботу безкоштовно). То лише в Україні постає видно ще тільки питання - хто ці люди та як їм бути. В інших країнах це цілком нормальне явище і подібні заклади дуже поширені (фондуються частково державою, частково грошима родичів (страхуванням точніше). Знаю людину, що працює на повну ставку, а ввечері, після роботи один раз на тиждень проводить свій час з неповноцінними чи як ви їх назвали - неповносправними. Читають їм книжечки дитячі вголос, грають в ігри, малюють, щось виробляють тощо. Роблять це безкоштовно, бо їм це просто подобається.
 3. Ну так працює все в цивілізованому бізнес-світі. І серйозні зауваження називаються конструктивною критикою. Тому ображатися ніби і нема на що. А ось емоційні зауваження можна сприйняти за образу і образитися. Напевно так. Тож - тільки посміхаючись, без емоцій і чітко та прямо.
 4. А в законах і не потрібно сильно розбиратися. Люди і так знають, чого хочуть. По-перше, гадаю кожен підписався б під питанням - недоторканості депутатів. Тож голосувати проголосували б за це, хоч якими словами то напиши. А як не знатиме бабця з дідом, то онучків запитають де саме галочку ставити. Бо то питання було б святим. Наші люди знають, чого хочуть, але їм не дають висловитися. Знаєш, якось то таки вдається на практиці вже 150 років мінімум. І особливо не потрібно бути освіченим у питаннях політичних. Коли отримуєш питання - то вже знаєш, про що йдеться. До часу референдуму і в газетах і на телебаченні опонентам різних полюсів вдається таки висловитися. А народ лише слухає і для себе робить висновки. Тож, впевнена, аби була можливість, а люди поганого для себе не виберуть. А якщо десь і помиляться, то знову ж таки - пиняти не буде на кого, а швиденько будуть думати як виправити і за яке рішення далі віддати голос.
 5. Дуже рідко згоджуюся з цим паном, але зараз мушу сказати - прислухайся Семе. Вчитайся у кожне речення і спробуй зрозуміти. Спробуй зрозуміти, що то його право розмовляти з мамою на вулиці навіть і Львова його рідною мовою. Навіть коли випадково ти опинишся поряд, змушений то слухати у Ль-во-ві! Коли ж він спробує відкрити рота і вимагати щось в муніципалітеті російською, а потім ще й другої державної - тоді лише можна буде сказати "ч-в-р".
 6. LMax-е, ми ж вже вище вияснили, що у людини інші цінності від наших й інше розуміння добра і зла. Але виріс він на одних з нами словах, тому і свої (відмінні від наших) речі називає такими самими словами. Але хлопець він не зовсім дурний і бачить відмінність, тому і каже, що совістей багато: його і моя, його і твоя, його і наша.
 7. Та я не про корисність роботи - я про корисність взагалі і НЛП зокрема. Ти ж доводиш, що нлп безглузда справа, обман і т.д. А про інші речі не заперечуєш користі Сто пудів... Птахи, робота... Я думала спочатку, що ти навмисне за слова з прикладів чіпляєшся, щоб по суті нічого не сказати. А ти просто не розумієш мене. Я скінчилася. Як треба на кусок хліба, а ще як до того й дітей годувати, то багато думати не будеш варто чи не варто на цю роботу влаштовутися чи чекати іншого поїзда. Але я все сказала під цитатою вище. Аде!
 8. А сказати їй про це? Є ж люди, котрі навіть думки не допускають, що така річ може бути недопустимою. Дивуюся сама, як можна про це не знати не чути, але коли й очевидніші речі з 10 заповідей народ не вважає чимось поганим, то про що вже тут можна вести мову? Одним словом - просто підійди і скажи в лоб. Без емоцій, спокійно, доброзичливо, посміхаючить. Вженеш в ступор, звичайно. Але тобі то що?
 9. А ти не замахався ще від безвиході, що вимушений довіряти комусь своє майбутнє і надвоє ворожити - кине-не кине цього разу, продасться-не продасться? Я не замахаюся лише з цієї причини. Виділити годинку часу - то не так багато. А референдуми можна проводити і 4 рази на рік. Як показує досвід - цього цілком достатньо. Голосують пакети питань. Тільки не пакетами, а в одному пакеті, конверті, тобто. Звичайно, голосуються не регламенти обговорення того чи іншого питання у парламенті. Голосуються самі важливі питання. Ініціювати котрі може кожен громадянин. Вампірус, я знову на протилежному від тебе березі. Я б навпаки їм зарплати ніякої не платила. Нехай живуть на свої прибутки з фірм тощо, а за роботу у парламенті платила б. Але лише за ті години, коли вони там знаходяться фізично. Поєднавши з прямою демократією і остаточним правом вирішення важливих питань за народом, багато для своїх фірм вони не вигадають. А окрім того, участь у владі стане справою ідейною більше, ніж прибутковою.
 10. Ну все зрозуміло. Ти вже зробив свій вибір. Тепер лише захищатимеш його. Литвин себе так само стримано дипломатично і при Кучмі поводив, і так само стримано і тактовно він з усіма дружить. Знаєш чому? Бо біля кормушки всидіти хочеться як можна довше. Не старий же ще дідуган, щоб на пенсію йти. А при нинішніх розкладах (ще з 2004) дідько голову зломить у прогнозах на майбутню владу. Тож і доводиться тактовно дружити з усіма. Сам же на більшість претендувати не може, а запроданцем тепер не вигідно буде бути.
 11. Обидва виділені речення твої з одного поста. Зробиш висновки сам? От ти не хочеш думати (чи не вмієш) думати логічно і абстрактно. Ти - мислію по древу. Ти точно ще логіки не вчив. Навіть не брався, скажи чесно. Може тільки начитка лекцій і почалася, що ти так тут слово "логіка" тренуєш. Усі птахи білі, деякі ворони - не є чорними. Ворони - не птахи. - класичний приклад з підручника (чи щось у цьому дусі, а слова інші можуть бути). А тепер давай йди посперечайся зі своєю логічкою, що ворони у даній задачці - то таки птахи. Так і з нашими кандидатами на роботу. Двох людей одинакових не буває, двох резюме одинакових не буває... Та буває!!! Ще й як буває. Спробуй 350 штук резюме передивитися і вибрати одне і сам побачиш скільки подібних резюме на світі буває. А ще якщо у тебе обмаль часу, то всі ті кандидати тобі - на одне лице, повір мені. То кандидати думають, що вони всі унікальні, а насправді - одинаковісінькі. Але я мову навіть не про те вела. Я з тобою, як у задачці з логіки (чи арифметики) мову вела: на дереві сиділо 3 ведмеді, 2 з них полетіло, скільки залишилося? І не хочу я у даному прикладі сперечатися з тобою, що ведмеді не літають. Ти суті задачки просто не розумієш елементарно.
 12. Можна. Можна користуватися інтуїцією, шостим чуттям, відчувати душею чи як собі то можеш назвати. Є ще й інші речі, крім розуму та логіки. Ну люди то різні. А як кандидати для роботодавця згідно з його критеріями - однаковісінькі. Пунктики відмітив - обидва ідеальні просто, а вибрати треба одного. Ти і твій одногрупник. Резюме у вас буде одинаковісіньке - один і той самий вуз. А хобі роботодавця не колишуть. Один сказав своє прізвище і воно в одне вухо дядькові влетіло, а в інше вилетіло. А другий показав своє прізвище. І коли потім дядько дивиться на список з вас двох ідеальних кандидатів останнього туру, то обирає другого. Бо.... перший - не знаю щось, що там було... ніби добрий... А другий йому видається ближчим, бо його прізвище влетіло йому в око і засіло у потилиці. Бо такий вже дядько - очима слухає, а не вухами. Ти ж теж маєш свої особливості: вчиш тільки, коли слухаєш або тільки (аудіо), коли читаєш (візуальна), або тільки коли сам напишеш (моторика). То де ж там обман скажи мені чітко нарешті?!! Роботодавець отримав те, що хотів відповідно до своїх критеріїв. Кандидат його не обманув, бо таки дійсно вміє і знає все, про що написав. Де тут обман? Ага, давай домовимося нарешті чітко: 2 одинакових резюме: КНУ, школа, все. Один розказує (прочитує з виразною інтонацією написане), інший мовчить і лише показує те написане. Все! Вибрали другого. Де тут обман? Ну за допомогою логіки багато чого можна довести. То ж не означає, що то буде добре (морально, вірно, справедливо) апріорі. Знаєш про шоколад - овоч? Ні? Какао - овоч (фрукт) - корисно для здоров"я, цукор - цукровий буряк - овоч, корисно для здоров"я... і так далі... висновок - шоколад - овоч, корисно для здоров"я. Чи там про спорт і томатний сік - щось з цього точно мусиш знати. То хай слухають - він же не мовчить, просто додав елемент, щоб і інша частина вчилася. Ти так кажеш про мотивацію навчання, ніби сам жодного дня у школі чи вузі не був або не вчився. Бо інакше би знав, що цікаво чи не цікаво значним чином залежить від викладача. При чому в одній групі думки про нього можуть кардинально відрізнятися. Ну я це вважаю само собою зрозумілим. Ти що? Я думала ми тут на трохи вищому рівні спілкуємося. Ай! Забула, що в сусідній темі ми ще розбираємо що красти негоже. Та і вище якісь очевидні речі пояснювала, як дура. Все, тема закрита "на переучот".
 13. ЛеМакс он ще інші слова використав. Дуже влучні, до речі. А ми вертаємося до виноградника і моєї подруги: "Якби вони хотіли, щоб їх винограду не їли, то позагороджували б". А вони якраз тому і не загороджують, бо думають, що нема таких, що полізли б його обривати. А коли люди хочуть, щоб у них щось забрали, то коло речей виставляють табличку: "Забирайте з собою". Колись і це ще сфотографую у себе в під"їзді. Буває час від часу викидають люди таким чином непотрібні, але добрі ще у користуванні речі. І в магазинах так само. Так можна набрати вішаків для одягу чи різних пробників. Коло них обов"язково буде табличка: "Безкоштовно" або "Пригостіться" або "Обслужіть себе" і подібне. А головне правило - чужого брати не можна.
 14. За українців я ще більше думаю. Тому і написала те, що по світу доброго побачила та бажала б Україні ("чужому научайтесь"). Якраз то і була мета. Але народ видно то лише як казочки читає без жодних висновків для себе. За блог дякую. Ти своїми словами спробуй. Читати і розуміти прочитане будуть усі по-різному. Ти нам своє розуміння покажи. Може ми не під тим кутом дивилися? А чого тебе НУ дістала? Тебе Президент наш влаштовує ще чи ні? Як окрема людина влаштовує? Якщо ні - то так, треба думати кого далі обирати. А якщо ще влаштовує - то нащо ти йому лівих людей хочеш набрати, а не його ж партію? Думаєш інші йому допоможуть краще, ніж свої (особливо при загальній думці, що вибирати нема з кого)? Тим більше, що його партія ще досить прохідна.
 15. Та і лінукс тут до чого в війні з віндоусом? Якщо у них і війна, то лише виключно як прикладних ОС. Війну з майкрософтом зараз ведуть хіба розробники прикладних програм. Бо неможливо писати щось до речі, котра фактично не має стандартів, ерго - є бардаком ні з чим несумісним. Так як Соларіс більше у крупних підприємствах використовуюється, де потрібна підвищена безпека даних, так само лінукс широко застосовується у більш функціональних речах як навігації, системи на бортах літака і подібне (де Віндоуз теж є конкурентом, але дуже слабким). Кожному своє місце і призначення одним словом. Нащо тут пенісами мірятися хто кого? Усі ж різні. А є ще ОС АйБіЕмовський, БіеСДі і величезна купа, що теж є ОС, але між собою катастрофічно відрізняються (лінк). Єдиний мінус цього чудового списку - лише комерційні звалили до однієї купи. Ті ж Соларіс і Віндоуз використовуються у банках разом. Але, Соларіс обслуговує важливі вузли баз даних та обміну інформацією, а Віндоуз - лише людей, котрі добре, що кнопочки та квіточки Майкрософта вивчили і є фактично інтерфейсом у роботі на місцях (робочих). Хто реально хоче і пробує конкурувати з ними у даній області то Макінтош. А решту - у кожного своє місце.
 16. Опелі іржавіють ще до того, як встигають зламатися. Але.... мій батько (дядя Вася зварщик ) хоч буде завалений роботою. Мерсі, Мюллер!
 17. Ні, ти просто Хома-невірний і все. Але чого дивуватися? Моя мати, коли розказувала і показувала фотографії, то їй теж не вірили. НЕМА там камер. Ну нема і все. Я знаю, важко повірити, коли тобі щодня у супермаркеті кишені вивертають. Але так є. Пробувати не буду. Ради чиїхось принципів я від своїх відмовлятися не буду. Колись приїдеш - сам спробуєш. Якщо хочеш - попитай ще на форумі наших про це - буває так чи не буває. www.ukrainians.ch До мене можна і на ти. Я ще не в такому поважному віці
 18. Ввела б пряму демократію, де закони та важливі рішення для країни приймалися б лише після референдумів.
 19. За допомогою логіки ти можеш читати про що думає людина? За допомогою логіки (своєї логіки вродженої, як так розумію) ти можеш визначити чи тобі фантазують (а завтра взують як треба) чи тобі чистісіньку правду викладають? Не вірю. Тут не лише знання психології потрібні (наука далека від чіткої логіки), але і відчуття іншої людини, надзвичайна спостережливість і вміння інтерпритувати найменший відтінок жестів, міміки, інтонації, поглядів тощо. І знову про обман. Я тобі в іншій темі вже наводила приклад про інтерв"ю. 2 одинаковісінькі кандидати з однаковими даними. Але другий, проаналізувавши ситуацію не пішов традиційним шляхом першого кандидата і не розказував свою автобіографію, а показував її у вигляді резюме, не зіпсувавши багато повітря розмовами, котрих інтервюер просто не сприймає в міру своїх вроджених даних. І другий був прийнятий. Де тут обман скажи мені? Метод НЛП? Так, маленький такий, примітивний. Ціль в обох була однаковісінько благородна - отримати роботу. Здібності в обох і знання - однаковісінькі. Роботодавцю потрібна була точно така людина. Людини було 2. З них одна лише могла бути прийнята. Прийняли ту, котра на один крок виявилася винахідливішою хоча б тим, що спромоглася прочитати і у потрібний момент використати свої додаткові знання на своє благо. ДЕ ТУТ ОБМАН? Ти про виноград мені розказував, що якщо людина для себе коханої дбає, то це - гуд, це - морально. Мушу признатися, вважаю твою мораль з логікою досить вивернутими шиворіт на виворіт. Там ще Сем здається почав про зміну поведінки для обману нлпіста... Ну а навіщо то потрібно? Ось сидиш ти на парі. І нудно тобі так, що жах просто. Викладач просік, що більша половина просто втикає, а не вивчає його предмет і, починає на дошці малювати кожне своє твердження. Народ прокидається. Ти бачиш, що викладач нлпіст. Ти що мінятимеш поведінку, щоб він тобі знов почав розказувати колискові? Прикладів можна наводити багато. Можна припустити, що викладач хоче тобі нлпішними методами у своїй лекції нав"язати голосувати за Ригіони. Ти його розкушуєш. Ну то й добре. Можеш відповісти йому і переконати навіть голосувати за НУ, можеш проігнорувати його слова. Ти - такий же гравець на полі, як і він. Як сказав (нижче) Сігаруло - це вміння правильно і зручно спілкуватися. Вибирай собі захисти і тактики поведінки які тобі до вподоби та до користі. Повністю підтримую.
 20. Я бачу ти ніби і погоджуєшся зі мною, але ж не можеш отак признатися. І там же на полі, "якщо там усі платять за товар, не значить, що там можна не платити". Фізично можна не платити і реально спіймати і довести вкрай важко, якщо взагалі можливо. Може і є такі, що не платять. У мене думка навіть якщо і прошмигнула, що безнаказанно можна було б набрати собі квітів, то рука все одно не піднялася. Не гарно. А про імідж/репутацію - з визначенням оного я з тобою на всі сто погоджуюся. Ну і? Яким чином вчинок росіянки ніяким боком не стосувався її репутації? Як на мене - то прямо стосувався. І в моїх очах росіяни ще на сходинку опустилися як нація з низькою мораллю, завдяки їй же. Наша ж співвітчизниця теж до такої ідеї додумалася, але не так не робила, як би там не було. Хоча, як видно, і серед наших вистачило б таких самих. Ну росіянка ж крала безнаказанно шляхом простенької маніпуляції.... Значить можна. Але чи крадуть швейцарці - не чула ще поки що. Ну ось поле з квітами і каса. А це квітковий магазин у вихідний день та ще й увечері зі своїм товаром на вулиці.
 21. А як саме ти якорем користуєшся? Для прикладу. Взагалі було б цікаво ще, щоб і методами конкретними поділилися. Хіба ні?
 22. Ага, чув дзвін та не знаю де він (як про Соларіс). Хоча там чітко і ясно написано до чого воно. По-перше, тут обіграно вислів "біла ворона" (просто у них не говорять про ворон, а говорять про овець). А по-друге там чітко і ясно йдеться про криміналів. Свої хоч і є, але то вже таки своє. А хочуть вирішувати щось з іноземцями , що ніяк не можуть перейнятися місцевою мораллю та законами (не пригадуєш? раніше я вже наводила приклади менталітету хто краде, а є ж ще і дилери наркотою, і круті парубки, що не люблять працювати, але люблять добре жити...). А швейцарцям хочеться і надалі жити у своїй країні, щоб залишати гаманці, телефони та навігацію у машині та продукти під ліфтом, а також не обгороджувати виноградники і надалі. Ось тому. Тут обговорювалося питання, що якщо іноземець вчинить кримінальний акт певного (підсудного) ступеня (а це також і перевищення швидкості на 26 км), то щоб його тут же позбавляти виду на проживання і виселяти (тюрми тут платні, безкоштовно тут нікого не годують). Я дуже добре розумію такий підхід. До іноземців, що ведуть себе порядно і пристосовуються до місцевих порядків, тут ДУЖЕ добре ставляться. Варто лишень вулицями Цюріха чи Женеви пройтися - на вулиці просто вавілонське змішання мов. Просто іноземці дуже часто ведуть себе не найкращим чином. Ага, ну і по-третє забула. По-третє - то всього-навсього одна політична партія, яку поки що підтримують 30%. А це далеко не ціла країна. Ну а те, що в статті так негативно висвітлено усю систему (не згадуючи, що в кожному кантоні своя власна система - деякі дуже ліберальні, а в деякі годі потрапити навіть швейцарцям з інших кантонів)... Ну а що ви хочете? ЄС негативно висловлюється і про найнижчі податки у Швейцарії. Вони вимагають, щоб Швейцарія їх підвищила до європейського рівня (з 7% до 19%). А Швейцарія каже, що ми краще вас, хлопці, навчимо як з такими низькими податками забезпечувати країну в усіх її соціальних потребах (бо ж рівень життя уже скільки років поспіль тут залишається одним з найвищих у світі). Ну а крім того - люди голосують за все у своїй країні. То мають право і вибирати кого у своїй країні поселяти, а кого ні. Думаєте чого вони албанців не люблять? Бо ті якраз і складають найвищий відсоток серед криміналів (не лише тут, але і в інших країнах). І ті якраз складають найвищий відсоток серед тих, хто на соціалі сидить. Про африканців взагалі промовчу - в усіх країнах їх вважають лінивими. Я, після того, як особисто стикнулася з невеликим десятком з них можу лише підтвердити, що, на жаль, то дійсно так. Один-єдиний виняток хлопця з Судану лише підтверджує правило. А вам не здається, що з таких от правил і починається корупція. ДАвайте громада (суспільство) не буде вирішувати, а буде вирішувати одна людина, яку виберуть. А потім ту людину одну можна буде вже спрямувати у своє русло: підкупити, налякати, підібгати... А ось коли народ вирішує - тяжко нагнути, зламати, купити. Так само важко якось вплинути на політику країни, верховна влада якої знаходиться вже століттями у руках народу (жодного разу не воювала у світовій війні і досі зберігає нейтралітет). В прямому смислі цього слова.
 23. Вірю, що є люди, для котрих ідея важливіша від грошей. Тобто якийсь мінімум їх задовольнить. Але вірю також, що одну таку людину, якщо і пустять до влади, то ізолюють її таким чином неправдивою інформацією, що вдіяти вона зможе небагато.
 24. Я б сказала, що то швидше психологічна зброя, ніж лінгвістична. Дали колись таку назву, то не означає, що вона відображає суть дисципліни. Я користувалася на інтерв"ю (як не забувала з переляку). Де ще користувалася - ніби більше ніде. Загалом, у мене вже до того були деякі здібності у цьому, але то інтуїтивно було і залишилося. Колись знала тест, яким можна було визначити чи людина каже правду чи бреше чи просто фантазує (без мети приховати інформацію). Але випробувавши як цікаву цяцьку я її до ладу забула, хоча десь ще є записано що і як. Частково пам"ятаю як охарактеризувати людину і її стан за її несвідомими малюночками. Знаєте такі, котрі виводять на папері під час розмови по телефону чи просто розмови тощо? Та ж історія - випробувала цяцьку, що діє і призабула.
×
×
 • Create New...