Jump to content
Студентський Форум

Zarina

cтудент V.I.P
 • Posts

  445
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zarina

 1. Прізвище ваше дуже знайоме :girls pardon: А ви всіх старанних учениць безкоштовно навчаєте????
 2. я дозволила заплатити за себе, так дивно почувалась, трошки навіть незручно. Не підходить мені таке
 3. можна залишитись вірною навіть живучи в одній кімнаті з 20 хлопцями, якщо ти дійсно цього хочеш. Ніхто силою не змушує до зради, можливо ти хочеш щоб хтось тут виправдав твої наміри перед твоєю ж совістю чи хлопцем. Я зради не схвалюю.
 4. і я хочу на лижі, а найбільше спати хочу....
 5. Оскільки це все не поєднується в одній людині, а колекціонувати нікого не хочеться, насолоджуюсь самотністю :girls pardon:
 6. Збулась моя мрія - тиждень в Буковелі, гарно відпочила, "познайомилась" з лижами, заробила купу синців і гарних вражень.
 7. дуже сумую за людиною, яка поїхала в штати, направду бракує його щирого погляду,невимушеної розмови і неповторної усмішки.
 8. Це має бути людина, яку я люблю, тоді можливі довготривалі нормальні відносини. Для чого? - щоб був хтось поруч завжди, коли тобі це необхідно, щоб ця людина змогла вислухати, розрадити, підтримати, чи порадіти разом. Щоб був хтось, про кого можна піклуватись, і хто піклуватиметься про тебе. Це людина, яка розділяє з тобою твої інтереси, а деколи сперечається і доводить свою правоту; щоб була така людина, якій можна довіряти на 100%, щоб не відчувати самотності, відчувати, що ти потрібна і бажана, і ще для втілення найпотаєніших мрій..........
 9. Я думаю ви і без мене гарно проведете час!!!
 10. Я не зможу прийти, їду зі Львова, і до неділі мене не буде Гарно вам відпочити!!!
 11. Якщо погода не міняється, йдемо пити пиво!!!
 12. На душі мир і спокій. Я прийняла дуже важливе рішення, все перед тим обдумавши і від цього все міняється зараз. А ще гарно вчора відсвяткувала іменини
 13. якщо погода не поміняється, давайте кудись на піфооо
 14. фрукти форева(це для себе). Взагалі готувати для себе не люблю, але коли виникає бажання куховарити, після того дзвоню друзям, а вони радо поглинають приготоване
 15. Я не намагаюсь нічого такого показувати, мені просто цікаво для чого все - таки чоловікам потрібні такі відносини: Він і Вона разом назавжди.
 16. тобто дівчина тобі потрібна для романтики і для тісного емоційного зв"язку. Все?
 17. Це я розумію, але дівчат багато, і практично всі наділені ніжністю. Звичайна подружка також може зробити ваше життя цікавим, неповторним. Що такого дають вам відносини з однією єдиною дівчиною? Знову ж таки в кіно можна сходити з одногрупницею, співробітницею, знайомою. Питання про одну єдину дівчину. Навіщо вона?
 18. Давно хотіла запитати, просто часу не було. Отже хлопці - для чого вам потрібна дівчина? Тобто та людина, з якою ви зустрічаєтесь, проводите багато часу разом...бла-бла-бла. Що ви отримуєте від цього?
 19. Виды опьянения: Золушки - прийти домой в одной туфле. Белоснежки - проснуться с семью мужиками в постели. Красной Шапки - проснуться в кровати бабушки. Спящей Красавицы - сто лет ничего не помнишь. Русалки - пахнешь утром рыбой. Злого Волка - от перегара дома поросят разваливаются. Мики Мауса - уши распухли, на руках белые перчатки, но фрака нет. Колумба - не знаешь куда едешь, приехал - не знаешь где ты, а поездку оплатило государство.
 20. Вітаємо!!!! вдалих постів тобі :girls pardon:
 21. В маршрутці якийсь козел прицепився, і я йому сказала - "Вали на свою хату сам, тобі твоя рука не дасть скучати" Задовбали ці вічноголодні мужики, а всі пасажири повеселились непогано.
 22. пам"ятник Т.Г. Шевченку з пр. Свободи (Львів)
×
×
 • Create New...