Jump to content
Студентський Форум

Natalo4ka

cтудент V.I.P
 • Posts

  1000
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Natalo4ka

 1. В іграшки не бавлюсь - мені терпіння до них не вистачає. Більшість моїх ресурсів для навчання лежать саме на комп"ютері, тому відмовитись від нього не зможу ніяк. Плюс два моїх безмежних захоплення - музика та фотошоп. щодо спілкування - залишила лише аську, веб-блог видалила, з цього форуму теж пішла. мене просто браузер випадково сюди знов закинув. віртуальність втомлює.
 2. Маю Відень, Франкфурт, Вісбаден, Мюнхен в горнятках :) Але то так само безцінно, як і спогади з тих міст.
 3. моє фе Ласету: я не вчусь, бо конкурс величезний, а тому, що лінгвістика - це моє, і моє на все життя. до речі, коли вступала, конкурс був 10 на 1 місце. вступала тільки своєю головою, через це вчусь на контракті. конкурс, до речі, зараз ще більший, тому б не ризикувала. добре, кинеш одне, не поступиш на інше - і шо далі??? 2 Лайф: вибір тільки за тобою.
 4. а чого це у дівчат диплом має бути тільки "аби був"? Лайфе, вчись, якщо є можливість. зараз так важко вступити, стільки людей на місце, конкурс величезний.
 5. однозначно вчитися до кінця, якщо є така можливість. Це не західна європа, де коли тобі не подобається те, що вивчаєш, можеш абсолютно легко й безболісно перевестись на щось інше. перший курс - завжди найважчий, потім піде легше, все-таки здобудеш вищу освіту, вона тобі пригодиться в житті. тримайся.
 6. хочу назааад до Німечччииииниииии!!!!
 7. а жовті портали, на яких роблять дешеві сенсації на пустому місці, яким ти чомусь віриш, - не ЗМІ?
 8. Якщо я не помиляюсь, ми ще мали врізати дуба в далекому 2000-му році.... всякі паради планет були, затемнення, астероїди падали - і нічого... Максе, читай новини ВВС, там таку фігню не пишуть.
 9. звучить як в дешевих американських фільмах кіко тих кінців світу мало вже бути??? і нічо, живем. навіть досить непогано живем порада: читай менше жовтих сайтів і всякої подібної фігні. знаю я, як такі "заявочки" пишуться...
 10. Скачай собі Firefox - хороша штука і мороки з нею менше.
 11. вже скільки часу сиджу на цьому форумі, ще жодного трояну не схопила. може, це звідкись деінде, а не з самого форуму?
 12. є одна ідея - не сприймати це як хворобу чи як проблему і не забивати мізки байдою про кальцій і всяку травичку (хоча іноді просто так попити корисно), а просто оточити себе в такі дні чимось приємним, радісним, веселим. хочеться плакати - поплач в подушку перед сном. вранці стане набагато легше.
 13. ненавиджу пмс, тоді попереджаю народ, щоб до мене не наближався, я тоді прибити можу, а потім ревіти годинами, що ніготь зламався. багато хто цього не розуміє, на жаль, а потім каже: не треба спихати свою неврівноваженість на пмс. :girls pardon:
 14. Хороші у мене батьки)) Звичайно, ота generation gap іноді вилазить, але якось миримось))
 15. вже третій рік підряд переконуюсь в протилежному)) зайди на факультет ін.мов - все зрозумієш)) батареї доставили тільки 2 тижні тому, і то не всюди, так що в нас постійна зміна клімату, розкладу заліків нема, про іспити взагалі мовчу, ніхто не знає що, куди і як. називається "шем такого срачу не виділа". :girls pardon:
 16. Вакарчук розвів такий бардак в нас в універі, що за освіту я боюся
 17. Вже третій рік там вчуся, ніколи ні за що не платила, а в заліковій тільки п"ятірки. Якщо хочеш вчитися, то корупція тут ні до чого. Ніхто з тебе гроші вимагати не буде (до речі, в нас одну дівчину вигнали за гроші в заліковій на іспиті).
 18. Побачила цю тему, коли дивилася фільм Chlopaki nie placza))) Не знаю, не дуже я люблю, коли хлопці плачуть. Ну хіба вже у виняткових випадках. Теж люди.
 19. Хм... А для чого все так ускладнювати? Якщо є людина, з якою тобі добре, то яке має значення "той" він чи "не той"?
 20. Серце стукає, як ненормальне. Аж мурашки бігають. Уф... Побажайте удачі.
 21. А я обожнюю Donna Karan New York (DKNY) "Be delicious". Перед тим хворіла на "Miracle" Lacoste, Kenzo, Lanvin, Elizabeth Arden (всіх назв не пам"ятаю).
 22. а мені сподобалося))) Мрочек з Пелипенко того заслуговували!
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };