Jump to content
Студентський Форум

Партизан з творчим нахилом

cтудент V.I.P
 • Posts

  318
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Партизан з творчим нахилом

 1. Пиво, гори, ліфт... Помаранчева революція, блін! Ото романтика :friends:
 2. Найважче чекати на результат... Виявиться він позитивним чи негативним...
 3. Був один період в мому житті, коли мене довший час мордував один і той самий сон... Це було після важкої травми яку я отримав на тренуванні: обидві поломані руки... Так ось: мені часто снилось що я з друзями приходжу на турніки позайматись, підстрибую до перекладини, вхоплююсь руками і... руки розриваються і залишаються висіти на перекладині... Брррр...
 4. Взагалі то я вашої думки питала .. не на своєму прикладі Якщо цитувала - значить питала... Проте я зробив адресне питання, ось і все.
 5. Надто мало інформації щоб дати хорошу відповідь :) Деякі думки є, але вони можуть виявитись хибними, я ще подивлюсь за коментами :)
 6. кохання - може цвісти вічно ??? очевидно що в тебе ні, чи я помилився?
 7. Кохання - це сад, за яким невпинно треба доглядати, а винагородою цього будуть квіти кохання, що цвістимуть вічно.
 8. Ого, усіх місць і не перерахуєш :) Мрія - поподорожувати по світу :) Німеччина: замок Нойванштайн, Мюнхін, Франкфурт-на-Мані, Берлін, Баварія... Австрія, Голландія :) Франція (звісно ж Париж і ще дуже багато місць, купа чудових замків що розпочинаються на Ш ) ) Іспанія і Португалія... Італія :) Ватикан, Рим і славетний Колізей, Венеція і Флоренція... Словенія, Сербія, Хорватія, Чорногорія, Македонія... Греція, Афіни, Акрополь... Кіпр і Кріт і ще безліч островів. Єгипет і славнозвісні піраміди з лазерним шоу біля них :) Азія, Африка (Ждомолунгма і Кіліманджаро блін :) ) Пд Америка - Бразилія, прерії Амазонки і карнавал в Ріо, Аргентина і Перу, плато Наска... Панама, Мексика, уся Центральна Америка... Пн Америка (там дофіга усього) Австралія і Нова Зеландія :) о. Тасманія Японія Антарктида одим словом - увесь світ... волоцюга блін
 9. Я маленький хлопчик, Виліз на стовпчик, На сопілочці граю, Христос ся рождає! во :)
 10. Вдвох. Новорічна ялинка, яку поставили за 3 год до НР... квапливе приготування новорічних блюд, приємна метушня, неймовірний настрій, святковий стіл, що був готовий до святкування за 20 хв до НР... ненав"язливе миготіння світла на ялинці, різнокольорові свічечки по усій кімнаті... романтика! Цікаві новорічні фотографії і відео, споглядання фейєрверків у відкритому вікні... гарна музика, кліпи, новорічний кіносеанс і... незабутня солодка ніч... все було наче у казці, голова йде обертом від спогадів про НР. Незадумуючись і з повною впевненістю можу сказати - це був мій найкращий НР!
 11. Пропоную зібратив в якусь з п"ятниць, думаю так буде найкраще, бо на вихідних (поки ще всякі свята) люди можуть пороз"їжджатись до бабусь-дідусів, а так буде приємно закінчити робочий тиждень зустріччю з новими людьми :) крім того вважаю що п"ятниця найкраще підходить для таких зібрань, маю практичний досвід :) заодно пропоную вносити на розгляд можливі варіанти місць, куди можна піти посидіти і поговорити за бокалом пива, філіжанкою кави чи чимось міцнішим :) і ще одне - вносьте на розгляд нелюдні місця, щоб нам вистачило простору і не заваджали нормально поспілкуватись (я одне таке непогане знаю - бар "Ольга" на Коперника, навпроти НБУ)
 12. Обожнюю коли після цілого дня проведеного в ліжку ви вдвох ввечері їдете в затишний ресторан, вечеряєте, йдете на Майдан, гуляєте, а потім знову повертаєтесь додому і... знову в ліжко :)
 13. Любов - це позитивне почуття до суб"єкта любові, що грунтується на визнанні як позитивних так і негативних якостей і сторін об"єкта любові, результатом якого є формування позитивного ставлення і почуття любові до суб"єкта любові. Якась така маячня думаю може підійти :) Щодо понять "любов" та "кохання". Звісно ж поняття "любов" більш ширше і охоплює значно більше гаму як почуттів так і емоції. Любов неодмінно пов"язана з поняттям дружби. Тому говорячи "я люблю" особисто я вкладаю значно більший зміст в ці слова (в проівнянні з "я кохаю"). Таким чином я маю наувазі, що людина для мене дуже важлива: як особистість, як друг і товариш, як кохана людина, як партнер в житті. На мою думку кохання більш вужчу поняття, і воно виражає більш романтичні почуття до людини. Саме в такі моменти, сповнені романтики і пристасті я вважаю за доцільне сказати "я тебе кохаю". Ще продовжу цю тему, на жаль зараз маю обмаль часу :(
 14. Ну і чим це не кохання? Може це воно і є. Але ми звикли бачити його іншим. Часто нав'язується думка, що кохання інше (а ще трагічне). А кохання буває й таке. :) Блін, так я про це і говорю, що кохати можна по-різному!
 15. Кажуть, що кохання існує лише перші 3 роки, а потім воно переростає в прив"язаність до людини, і те, що потім називають коханням, я вже перерахував. Ні, це не бізнес відносини, це відносини двох людей які базуються на спільному бажанні мати належним чином забезпечену сім"ю, на взаємному піклуванні одне про одного і т.д. Це той випадок, коли кохають головою а не серцем. Не бачу в цьому нічого поганого, бо такі люди теж щасливі, і нема значення в чому полягає причина їхнього щастя (шалене кохання чи даний варіант який ми розглядаємо зараз). Кожен шукає в цьому світі те, що його цікавить, і щастя - поняття суб"єктивне, тому якщо це не вписується в ваші уявлення та не узгоджується з вашим світосприйняттям - це е не привід говорити "НІ". Моя думка може не збігатись з вашою :) :flowers:
 16. Цьогорічний Миклай був просто надзвичайним... Я незадумуючись і без сумніву можу сказати, що це був найкращий Миколай в мому житті...
 17. Волосся пахне ментолом а тіло арктичним льодом.
 18. Вчора вночі снився якийсь жах (не пригадую що саме), від чого я уві сні різко дьоргнувся усім тілом і розбудив та налякав кохану, сьогодні вночі знову снився жахливий сон, але кохана розбудила мене почувши через сон, що я знову починаю ворушитись і може повторитись вчорашня історія. На цей раз я пам"ятав що снилось. Про таке й думати не хочеться.
 19. Я абсолютно не буду на тебе ображатись лише через те, що ти хотів звинуватити мене в плагіаті (на скільки я зрозумів). Я можу запросто сказати, що все написане мною - МОЄ ОСОБИСТЕ БАЖАННЯ, і так як за презумпцією невинності сторона яка звинувачує має довести, що саме так і є, я просто проігнорую твої слова, які особисто я класифікував як звинувачення у плагіаті. Якщо в когось такі ж самі бажання чи цілі в житті - мені тільки приємніше, значить я не один такий на цьому світі і мої бажання цілком природні. Я не претендую в цьому плані на надзвичайну оригінальність. Не вважай мої слова різкими, просто якщо це мав бути жарт - то мені він не сподобався, якщо серйозно - ти мусиш доводити такі речі, бо інакше це наклеп. Сподіваюсь ми порозумілись (порозуміємось) :flowers:
 20. Точно. Розум завжди чогось хоче. Розум залежний. А кохання незалежне. Воно або є або немає (є або немає того сильного пристрасного почуття). І його поява чи зникнення не залежить ні від розміру гаманця, ні від логіки, ні від чого. Кохання безпардонне - воно вламується в твоє життя коли ти цього не чекаєш. Кохати можна серцем, а можна головою. Не вірю в вічне кохання, добре якщо все починається саме з нього, а потім це просто переростає в прив"язаність до людини, турботу про неї, що обумовлене глибокою повагою людини і визнанням її неповторності як особистості. І тоді це людина теж називає коханням, бо їй далеко не байдужа та людина, з якою вона утворила сім"ю, з якою вона живе і виховує дітей, разом проводить вільний час, відпочиває, насолоджується життям. -------------------------------------------------------------------------------------------- Зовсім по-іншому став відноситись до шлюбу по розрахунку. Тепер не бачу в цьому нічого поганого: якщо людина сама може забезпечити як себе так і сім"ю (не важливо жінка це чи чоловік) але разом з тим шукає собі в життєві партнери таку ж людину - впевнену в собі, рішучу, дієву, успішну. Вони мають право на щастя, навіть якщо кохання нема, його знову ж таки можна замінити турботою, бажанням мати міцну сім"ю, повагою до людини і т.д. Це моя суб"єктивна думка, що може відрізнятись від вашої.
 21. до моїх мрій можна сміливо застосувати мій комент в темі для чого ми живемо 1 одружитись 2.1 створити сім"ю і мати дітей 2.2 турбуватись про них і забезпечувати їх матеріальний достаток 2.3 кар"єра 2.4 поподорожувати по світу 2.5 отримати кайф від життя 3. залишити по собі слід на Землі... пункти 2.1-2.5 мають виконуватись одночасно, online :)
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };