Jump to content
Студентський Форум

Charlotte

студент +
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Charlotte

 1. Шарлот!!!! Я хлопець!!!!! Хоча у всіх асоціюється з жіночим ім"ям Шарлота!!!! Це є такий гурт Гуд Шарлот!!!!!
 2. В мене товариша скыни выддубасили ы ножем ырокез зрызали!!!!!
 3. Привіт усім хто з КНТЕУ!!! Шукаю новіх друзів в найкращому універі світу!!!!!!!!!!!
 4. Ruslana - Wild Energy Це справді кльова музика!!!!!
 5. I'm the Generator, firing whenever you quit Yeah whatever it is, you go out and it's on Yeah can't you hear my motored heart You're the one that started it Send me out on a tether Swing it round, I'll spin your noose You let it down I'll hang around with you Till you find someone better When there's no one left to use And everyone keeps going down I'm the Generator, firing whenever you quit Yeah whatever it is, you go out and it's on Yeah can't you hear my motored heart Foo Fighters - Generator
 6. Янукович два слова зв'язати не може!!! Який він на**г прем'єр! Йому потрібно за парту п'ятого класу!!!
 7. Мені дуже подобається 1+1, не дарма їм вручили найбільше телепремій на цьогорічній церемоній!!! Також багато цікавих програм спостерігаю на СТБ!!! М1 взагалі терпіти не можу!!!Одні реклами та прграми, і як цей чувак виє: "Mj 20", то просто бісить!
 8. Це і не спорт, і не боротьба, і не танці, а все разом узяте!!!!! Зародилося це дійство у колоніях Бразилії!!! Може ти бачив фільм з ван Дамом де він також це капоейро(капуеро) освоював, а потім побив всіх негідників!!!!
 9. Займвся плаванням та фехтуванням; наразі хожу до тренажорного залу!!! Подобається капуеро!!!!!
 10. Це правда!!!! Ось я наприклад недавно до вас підключився!!!!!!
 11. Мені завжди подобалася моя однокласниця(до речі ми з нею на днях зустрічаємось), так те що вона набагато менша за мене не уменьшувало моєї симпатії до неї, і якщо все беде гаразд при нашій зустрічі, то хто його знає, може з нас вийде гарна пара!!!
 12. Повністю з тобою погоджуюсь!!!!!! Останні три роки дуже уважно слідкую за творчістю Руслани!!! Її пісня "Я тебе люблю" просто супер!!!!!!
 13. Прикольна пісня!!!!!! Тільки оригінал, де гітара До речі я співав її на випускному
 14. Радіти потрібно, ось мій http://www.knteu.kiev.ua/
 15. Стоїть чукча і б'є гранату об каменюку, а кацап каже: - Ти чого, зараз же рване!!! - Нічого, - відповідає чукча, - в мене є ще одна!!!!!!
 16. Привіт, я новенький, бо став став студентом цим літом!!!!! Про себе: граю на гітарі, люблю співати, танцювати(обовязково на фінал Jeans Dj парада в Києві піду ), Іноді читаю, та дуже люблю природу!!!!!!!!!!!
 17. Привіт, недавно вступив до ВНЗ, думаю трохи потрібно розслабитися, з людьми поспілкуватись!!! Тож я новенький!!!!!
×
×
 • Create New...