Jump to content
Студентський Форум

Lady Nerwen

студент +
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lady Nerwen

 1. Так, наживо - з записом і не зрівняти. Як маю вільний час - вибираюсь на концерти. Важко сказати, який інструмент у мене улюблений. Поодинці вони важче сприймаються, бо швидше набридають. Надаю перевагу симфонічному оркестру, або як мінімум камерному чи просто струнному ансамблю. А коли вже один інструмент - найбільш приємне моєму слуху фортепіано. Мабуть, тому, що сама на ньому граю - за вісім років стільки наслухалась, що звикла. Улюблені композитори - Чайковський, Вагнер (тільки вибране), Гріг, Пуччіні - можна сказати, кінець дев"ятнадцятого - перша чверть двадцятого сторіччя. І, думаю, можна додати Ендрю Веббера - його музику я також вважаю класикою. Melanka Vasylivna, а ви з Києва, чи зі Львова? (Чи - "ваш варіант"?)
 2. Американський романіст Уоррен, "Вся королівська рать" мовою оригіналу. Дуже цікава книжка про те, як робиться політика в Америці й про те. що всі успішні політики колись продали душу дияволу (метафорично, це ж реалізм, а не містика). А взагалі моєю улюбленою книжкою на довгий час став підручник з анатомії...
 3. Дуже хотілося б дізнатися, чи є тут люди, що люблять оперу та класичну музику, регулярно відвідують вистави, концерти. Хочеться пообмінюватися думками, враженнями з цього предмету. Можу регулярно викладати афіші київських опери та філармонії
 4. Та залюбки б, Ластівко! До речі, я саме не можу нікого зі своїх друзів загітувати піти в неділю вдень до опери на концерт учнів академії танцю. А ти часом не цікавишся оперою та хореографією?
 5. О, я Акуніна читала тільки "Турецьккий гамбіт" та "Статський радник" (першу книжку - після перегляду фільму; другу - до). Мені дуже сподобалося, хотіла б прочитати інші книжки з серії. Акунін надзвичайно радує тим, що вирізняється на фоні всякої детективної та ін. макулатури, що друкується. Тим паче я все життя живу в ностальгії за другою половиною ХІХ сторіччя - вікторіанство, Форсайти, Шерлок Холмс в Англії, la belle epoque у Франції, а у нас - Леся Українка та шляхетні літературні салони... Маю на увазі, що Акунін -десь із тої ж опери.
 6. Обожнюю Сенкевича! Історичні романи читала дуже давно, збираюся перечитати "Хрестоносців" та "Quo Vadis". А десь кілька місяців тому прочитала "Без догмату" та "Сім"ю Поланецьких" - також дуже мені сподобались, бо дуже люблю класичні романи дев"ятнадцятого сторіччя. Більше, щоправда, "Сім"я Поланецьких" - там більше оптимізму і який-неякий хепі-енд. Бо Леона з Анелькою мені було так жаль, так жаль...
 7. Як бачите, успіхи хріновенькі. Бодай хто би обізвався! А поки зачекаю на інших активістів. Може, це люди так Євробаченнням захопилися, що не до форуму?
 8. Так так так, треба ж хоч комусь бути активістом... Давайте все ж таки зустрінемося! І таки біля Сковороди - я так зрозуміла, що абсолютна більшість з Могилянки. Нехай це буде в п"ятницю, двадцятого - щоб усім час був обмізкувати пропозицію та прийняти позитивне рішення. Час - чи буде зручно на 16:00?
 9. Anna і KOLOBOK Вибачайте, давно не перевіряла цю тему. Фанфік - від англійської fan fiction (перекладу, думаю, не потребує) - літературні твори (ну, частіше таке називають графоманством), написані заповзятими прихильниками тої чи іншої книжки, фільму, серіалу в якості "нових пригод" персонажів, що так припали до серця. Само собою розуміється, найбільше фанфіків написано про Гаррі Поттера, Фродо Бегінса, героїв "Зоряних воєн" (щоправда, особисто мені такі ніколи не потрапляли до рук) і т. д. і т. і. Є чимало, й вельми непоганих про ніжно мною обожнюваного Привида опери. Аsia, а ти які фанфіки здебільш читаєш?
 10. Вельмишановний webvoyager, після правки тобі моє повідомлення більш до вподоби? По-друге, слово чистий - не суржик, таке я скоріше відношу до сленгу і, на жаль, від такого не завжди вбережешся. І, нарешті, по-третє: краще не чіпляйся до слів... здоровіше будеш
 11. Я зовнішність свою описувати не буду, бо в цій справі завжди є ризик від скромності померти. А щоб мене ні з ким не переплутали, зроблю дві коси короною.
 12. Я змогла б хіба в понеділок увечері. На вікенд мене забирають на наші тридцять соток в якості безкоштовної робочої сили - мандибурку саджати.
 13. Ну а поточніше, шановний, не можна?
 14. Звідси слідує: особливо патріотичних політиків, які протестують проти Імперії, видно по зачісці.
 15. Так, чому ніхто не пише? В мене варіантів для відповіді два: або зараз Великдень святкуєте, або вчора надто добре зустріч відсвяткували.
 16. З першого разу! Прикол дійсно дотепний. Дякую, тепер друзям покажу.
 17. Читаю "Ловець у житі" Селінджера мовою оригіналу, перечитую за другим разом "Маятник Фуко" Еко; тільки-но закінчила довжелезний фанфік за мотивами Гаррі Поттера (відомий, як "Трилогія про Драко") - тільки не розстріляйте мене за те, що такі речі читаю. До речі, а тут хтось фанфіки читає - чи я одна така ненормальна?
 18. Дівчата, хтось із вас носить зачіску як у нашого прем"єра чи схожу на таку? Я вже давно мріяла вкладати коси короною, але якось завжди техніка підводила. І ось нарешті з місяць тому до мене дійшло, що треба коси шпилити стандартними шпильками. Тепер я вже цілий тиждень ходжу з отакою зачіскою! Враження - просто клас! На тебе оглядається набагато більше людей, ніж коли ти, скажімо, в дуже короткій міні-спідниці. А ще почуваєш себе королевою і хоч-не-хоч тримаєшся рівно - як ніби глек на голові несеш. Єдиний недолік, який я визначила - під кінець дня починає боліти голова (так само, як і коли робиш тугий вузол на потилиці). До речі, хоча я дуже поважаю і люблю пані Тимошенко, ця зачіска в мене завше асоціювалась з однією з чисельних моїх улюблених кіношних героїнь - принцесою Леєю з "Зоряних воєн". А що ви скажете про цю зачіску?
 19. Maestro, читаєш мої думки: і я хотіла написати цей самий афоризм. А взагалі я ще дуже люблю цей: "Ні, я жива, я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає"
 20. Мій інтернет домашній, діалап з колбеком. Якість середня, більше 28.8 кб, як правило, не дає. Сиджу я тут лише вечорами суботи й неділі, та й то не завжди, бо цей рік для мене просто жахливий. Я школу закінчую та вступати збираюся - оцім усе й сказано. А взагалі інтернет - дуже добра штука. Особливо останнім часом я його полюбила за можливість діставати твори з української літератури. І до бібліотеки не треба бігти...
 21. Упс, упс, упс... Я вже запізнилася і не буду сьогодні під Сковородою. А коли ви збираєтесь наступного разу?
 22. Дівчата, як я з вами згодна! Я взагалі страшенно принципова, і спілкуюся виключно чистою українською або чистою російською (ну чи англійською...) Іноді навіть окремі речення виголошую українською, окремі російською, але ніколи всередині речення не займаюсь суржиком! Можу грішити хіба сленгом молодіжним - але то майже святе... А вистава, мабуть, була цікава! Варто піти подивитися. Сподіваюсь, вона досі йде.
 23. Нарешті з"явився ще один киянин! Тим паче, киянка!!! Тепер нас, здається *рахує*... здається, ніби вже вісім!
 24. Якщо з першого разу не злякаєшся сили-силенної ліричних і не дуже відступів та слідкуватимеш за сюжетом, то ТАК!
 25. І я тут явно не була вже дуже-дуже давно... Скажу ось що: нарешті в мене повна колекція принаймні романів Еко з"явилася (крім них, ще кілька книжок типу "Як писати дипломну роботу"). Тато позавчора повернувся з відрядження до Москви і там чи-то на книжковій виставці, чи-то на чомусь схожому (за що поважаю "москалів": книжкові виставки в них відбуваються з завидною регулярністю) купив те, чого в нас ще не було. Так що тепер на весняних канікулах буду читати, поки не начитаюся. А взагалі Еко - дуже популярний автор у нашій родині. Тато його цінить надзвичайно високо, особливо "Маятник Фуко" - каже, і я з цим абсолютно згодна, що книга унікальна у просвітленні багатьох сучасних подій.
×
×
 • Create New...