Jump to content
Студентський Форум

Che

студент
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Che

 1. якраз в неті на Львів натикаюсь дуже часто, у вас там дуже багато такого, в Києві-звичайно є, але я не уявляю де і як шукати. Здається я перерила вже весь інтернет, все платне.... але пошуки не закінчую...
 2. Stin, UkraineJane, дякую за інформацію - живу в Києві, в інтернеті копаюсь вже кілька днів в пошуках таких безкоштовних тренінгів чи хоча б клубів англомовного спілкування, але нічого не знаходжу - ні місій, ні клубів (звичайно, маю на увазі безкоштовних, бо платних - купа) Може я не там шукаю. але де ж тоді шукати???
 3. ...Зараз вчу англійську з репетитором+додатково шукаю щось в інтернеті, в Лінгво теж є непоганий "вчитель" на вивчення слів... Тепер в мене ось яке питання виникло: як бути з спілкуванням? Бо репетитор, який би професійний він не був, але це не носій мови, з котрим є живе спілкування. Подумую про те, щоб найти собі якийсь Клуб чи Курси, де можна було б розвивати розмовну мову. В інтернеті дуже багато реклами таких курсів, але як я можу знати про їх якість?Не сумніваюсь в ефективності britishcouncil, але для мене це дуже дороге задоволення (2300грн за 48 годин), є й дешевші, але хто зна наскільки вони ефективні... Може знаєте щось толкове? Де можна поспілкуватись з носіями мови, і щоб не дуже дорого?Порадьте!
 4. Школа давно за плечима, зубарити вдома-це само собою, поїхати на рвк-другий в англомовну країну чомусь хочеться ВЖЕ з знанням, хочаб елементарним, мови :)
 5. To KOLOBOK Хочу. Якщо можеш-пробий, будьласка!!!....(якщо знаєш, що ті репетитори дійсно професіонали своєї справи)
 6. Власне. Як і де краще вивчати англійську мову? Щоб знати її добре. Достатньо добре, щоб вільно спілкуватись і читати. Особливо якщо, скажімо, є перспектива поїхати в англомовну країну, то як краще вчити мову: самотужки, обклавшись аудіо-відео записами, словниками і т д і т п, з репетитором (якщо так, то де його толкового знайти), на курсах (на яких саме? конкретно). Зараз мої знання англійської - це звичайний шкільний рівень, я б сказала нижче середнього. А може й низький... Друзі!дуже прошу порадити мені з ВЛАСНОГО досвіду як краще? І , можливо, хтось знає конкретних осіб, чи курси, які змогли б допомогти в цьому. Сподіваюсь на ваші поради і підтримку! Дякую...
×
×
 • Create New...