Jump to content
Студентський Форум

mcandre

cтудент V.I.P
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mcandre

 1. Задачка. Хто знає, як визначити кількість води, яка витече через трубу певного діаметру за певний час? Труба - це звичайний стояк, який є в кожного в квартирі. Дано: Діаметр труби - 50 мм. Тиск - 4 атм. Час - 60 хв. Визначити об’єм води, яка протече через трубу такого діаметру з заданим тиском і часом.
 2. Людина закінчила коледж Монада. Куди можна поступити зараз? Які умови прийому? Ціни за навчання? Поступлення після того коледжу можливе на 1 курс? Які є ще варіанти поступлення, щоб на 3 курс зразу?
 3. Я лижник. Думаю, що варто розділити гори для катання на сноуборді і на лижах.
 4. 24 травня 2007 року у клубі “Міленіум” відбувся Міс політехніки... Читати далі та дивитись відео...8-)
 5. я зранку як зомбі:) сплю на ходу.
 6. а на катедру піти пробували-сти?;)
 7. просто ложка дьогтю псує бочку з медом
 8. думаю, не варто піддаватись на такі дешеві провокації і розпалювати міжнаціональні конфлікти. наша мова не померла коли її намагались знищити на державному рівні. отже, не помре і після висловлювань таких "малих" людей.
 9. так, дуже гарно написано, але запитання "кому це потрібно?" дуже часто виникає, коли не відчуваєш віддачі від того, чим займаєшся.
 10. дуже часто цей досвід є корисним, але в загальному - деколи в дечому він буває морально застарілий
 11. Їдь в Пилипець. Зі всіх гір, на яких був, це найкраща гора. Ну і Тростян теж хороша.
 12. я цікавлюсь. правда, був у львові тільки в оперному, ім.м.заньковецької та л.курбаса
 13. mcandre

  Хабарі

  не варто сприймати цю тему дуже серйозно. будеш все платити - такий і з тебе "хороший" спеціаліст вийде
 14. mcandre

  Nokia N70

  Маю Нокіа N70 Гарний стан. Карта пам’яті 512 мб. Не глючить, батарея тримає майже як написано в специфікації ;), найостанніша прошивка і купа можливостей, які пропонує апарат. Зібрався її найближчим часом продавати, хочу купити 8800 SE. Комусь треба? Хто скільки готовий був би заплатити за неї?
 15. ага, так тільки здається. так само, як начальником бути легше, ніж підлеглим робітником. звідси і байки, що простий народ працює, а директори тільки штани протирають. чому ж тоді вам самим не спробувати себе в ролі начальника, якщо це так легко? керівних посад, здається. вдосталь...
 16. 100% все мати неможливо і нереально, все-одно знайдеться щось, чого нам бракуватиме. я проголосував, що я щасливий. не тому, що все маю, а тому, що щось-таки маю і що маю можливість і всі шанси отримати те, чого немає.
 17. але це ж трохи образливо, коли ти зустрічаєшся з дівчиною і собі паралельно підшуковуєш кращий варіант. або, просто готовий до нього
 18. Героям Слава! Краще взагалі не витрачати час одне на одного. Або трохи витратити, поки це в прикол, а потім піти і постаратись, щоб це було якомога безболісніше для твоєї "половинки") По великому рахунку більшість зустрічань - це явне чи неявне усвідомлення того, що люди зустрічаються і ніколи не будуть разом. Навіть коли говорять "люблю" і так далі.
 19. яка різниця - хочуть чи не хочуть? по великому рахунку тільки тобі з тою людиною жити... а якщо друзі не хочуть знайомитись, то що? теж створювати собі проблеми? перш за все ми вибираємо людину для себе, а не для когось...
 20. от я люблю походити по магазинам і щось собі купити - це трохи піднімає настрій
×
×
 • Create New...