Jump to content
Студентський Форум

sam

декан +
 • Posts

  4202
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sam

 1. Як варіант - є така школа на сихові. Про релігію там не забувають (греко-католики), але основне спрямування - українська мова, культура і т.п. Називається школа "Тривіта", навчання ведеться з першого класу.
 2. Ну, тут ще залежить що і куди ти відправляєш. Варіанти завжди можна знайти
 3. Краще взагалі не задумуватися... ГМО, емульгатори і всяка фігня.... А загалом - як на мене ті передачі наскрізь куплені і перекуплені виробниками тих продуктів, які там досліджують....
 4. Елементароно. Збираються люди, спілкуються... всі раді ))) Та найгірше що не впевнений на 100% що буду ((( Кохана захворіла, залишати її дома саму, хвору - скотство (((
 5. А у мене чуйка ))) Я і без запрошення забіг ))) То як, люди, що, дійсно збиратися будемо? Тряхнемо стариною??? Ще й Сет власною персоною обіцяє порадувати (чи не гонить, бува, старий ) Чесно кажучи форум так доволі сильно спорожнів, порівняно з попередніми баталіями.... Але є ще порох, і ягоди, і так далі ))))
 6. Свого часу просто тупо насолоджувався самотою ))) Є час подумати, є час робити те, що ти хочеш... Як на мене - вартує деколи розлучатися - ненадово...
 7. Моя колишня зі мною не вітається і не прощається. Говоримо переважно тіки про дитину. Та й на тому непогано....
 8. А я на поавання з понеділка починаю ходити ) А кохана - на аквааєробіку і фітнес ходить...
 9. Чомусь пост майже буква у букву повторює пост з іншого форуму... Ерсте-банк вирішив попіаритися незвичним шляхом?
 10. Бажано вказати місто - як мінімум :)
 11. Гм... Якщо у тебе астма і алергія на дим тютюновий - ДУЖЕ навіть критично
 12. Вітання! Маю ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання. Допоможіть з опитуванням - тупо не вистачає людей для того щоб зробити нормальну вибірку. НЕ ПОКИДАЙТЕ НАПРИЗВОЛЯЩЕ!!!!! Анкета присвячена олії. Адреса, на яку скидати заповнену анкету - в файлі. Анкету брати отут - http://shop.kv-ua.net/test/oil.doc Наперед вдячний за допомогу!
 13. Як казали колись - не курить, не п*є, жінку не б*є, ЗП додому приносить - уже хороший чоловік А серйозно - ідеалів немає, треба йти на компроміси :)
 14. Ніфіга то не наркотики - просто робити нема чого людям, от і зависають там... Я от і на форум уже раз в 2 місяці заходжу - все справи, справи... :(
 15. ти десь приблизно права. І ще забула - машини :)
 16. Та я знаю... Просто, думаю - йшло до того... Треба усвідомлювати, що приносити себе все життя в жертву - нерозумно. Кому легше від того, що ти мучишся? Головне - не відступатися від рішення, яке прийняв. Спочатку було легко - перші тижня 2... Потім - важче, особливо як бачився з малим, і він питав, чого я з ними не живу... Але... Минуло вже більше року - всі живі-здорові, більш-менш спілкуюся з дружиною, забираю до себе малого... Жити треба і для себе деколи, а не тільки "бо так треба".
 17. Показник реальний :) Форум пережив попередній пік активності просто. ядро форумчан виросло, має свої справи і інтереси, і, відповідно - брак часу. Я сам забігаю раз на 2-3 тижні :( Справа за молодими - "новою кров*ю", як на мене... Адже спілкуватися і обмінюватися думками люди будуть прагнути завжди.
 18. Скажу з власного досвіду - зв*язок з одруженим переважно ні до чого доброго не приводить. От з уже розлученим - інша справа До речі, на рахунок "піти" і сили волі. Дитина значить дуже багато. Сам був у такій ситуації... Але вистачило всього - і мужності піти, і не мучити себе і колишню жінку, і витримати запитання дитини, чого я з ними не живу. Так, важко. Але хіба життя легке?
 19. Так. Спецпропозиція для тебе. Називається закриття теми. Тема закрита.
 20. Їсти, спати, займатися сексом, дивитися телевізор. Це улюблені заняття більшості.
 21. Якщо хто має юажання придюати ноут - можете звертатися - спробую організувати нормальні ціни :)
 22. Не рівняй всіх під себе... Люди ж різні - когось і треш пре... а когось класика....
 23. 100 $ - за таку ціно договоримося?
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };