Jump to content
Студентський Форум

cadaver

cтудент V.I.P
 • Posts

  508
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by cadaver

 1. О ця тема, це така собі зустріч старих форумчан. А дійсно, що сталося з форумом? Колись він був активним купа народу, навідь на одній сходці я побував)
 2. Хороша людина

 3. 512/512 Поки хватає... Укр телеком планує акцію до нового року, збільшити співвідношення вартість / послуга в два рази, в сторону збільшення надаваних послуг.
 4. Гри не грав... Фільм переглянув, сподобалося яб сказав оцінка в фільму 4.
 5. Часто останнім часом в мене таке буває. Причому саме частіше це трапляється в ті моменти коли якраз роботи дофіга. Взагалі нічого робити не хочеться... і шож тоді робити? В вас таке буває?, і шо ви робите?
 6. Модер це покликання. Паганих модерів не буває, бує неуважний адмін. Добрий модер це той модер якого ніхто ніколи не помічає. Модером можеш ти бути, але людиною залишатися повинен.
 7. І я не бачу змісту. в цьому голосцванні, хто був великим Українцем ним і залишився незважаючи ні на які голосування.
 8. Не хочу нічого паганого сказати про Київ, але це місто мені не підходить, занадто гамірне))
 9. угу, в Львові хоть і кажуть шо відловлюють малечу в клупах під час навчання, але то більше для проформи я так думаю
 10. тю.. чогож не буду, буду із великим задоволенням ! :)
 11. Якшо батьки не розбираються то і комп ставили не вони, от той хто і ставив може сходу і забанити. хоча бань не бань, вихід знайдеться булоб бажання його шукати
 12. Був я один разок, здається то була перша сходка цього форуму :) а зараз часу мало, тому може і не вийти по часу
 13. Ну дома це можливо! А клуби, де цілодобово сидить ціла купа малечі, і грають як не контр страйт так онлайн ігри. Ми колись коли тікали з шкили, то йшли з дівчатами в парк, а тепер всі йдуть в кулибу(( повне падіння нравів))
 14. Розділ призначений для знаймоств, от і давайте використовувати за призначенням :) Ітак : познайомлюся з фаними дівчатами з Львова чи Тернополя, хочу з вами випити філіжанку кави! :) Ще хочу познайомитися з компанійськими парубками, підем на іутбол, чи просто попємо пивка)
 15. так, чому файна запальна музика, помагає не нудюгувати і про депресію забуваєш! Адше депресія , це шутучне, надуамне, варто про неї забути, як її вже і не столо)
 16. А я якраз ніц не застав, от ціково шо воно було
 17. Так, але всі батьки хочуть шоб їх діти не відставали від своїх сверсників, і знали компютер і інтернет :) Думаю більшість з них не знаю чим їх чата займаються он- лайн
 18. Силочки немаю, але думаю якшо в пошуковику ввести назву то проблем не буде :) Штука прикольна. я повністю на нього перейшов
 19. знаю чудовий рецепт лікування, це : пиво, дівчата, футбол і рок and рол
 20. Питання досить актуальне, як на мене сам присів на одну з них "цензура" . Там досить різний контенгент зустрічається кардинально різний, від явних дітей до досить старших дядьків. І вони там проводять цілу куау часу, та це не є проблемою, хто як хоче той так і вбиває своє життя. Насторожує мене інше, всі такі ігри як один комерційні, тобто з бажаним ( а той обовязковим вкладенням реальних грошей), так це би було нічого, шо заробив той потратив як хочу,. але як я казав там є багато дітисок, 13-16 років які ще самі не заробляють а вже тратять сотні, атой і тисяці вічно зелених долярів на ту гру, ось що хвилює. І і позитивні моменти, як на мене, це спілкування і знайомства з цікавими людьми... А ви шо думаєте з цього приводу?
 21. Maxthon ось хороший браузер, що працює на движку експлорера, проте набагато зручніший, швидший тай взагалі кращий як на мене!
 22. Якшо буде шось вільне, можу помогти! Зокрема старі свої розділи Рідне місто, та це який, чесно то вже не памятаю що ше модерував...час точить камінь ;)
 23. Дякую ! Тепер я від вас вже не втечу ( не дочекаєтеся )
 24. На цей день міста мені не вдалося потрапити, я приїхав в Львів день потому, от і хочу щоб хто був поділився своїми враженнями, бо ЗМІ то таке, а як це виглядало насправді цікаво!
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };