Jump to content
Студентський Форум

Shark

студент
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shark

 1. А в мене грає "Крёстная семья - Для братана"
 2. Я також колись води боялась... поки мої знайомі не засунули на матрасі на глибину і не забрали матрас... Вийшло так, що я одразу навчилася плавати... правда, поки я плила до берега, то всі почули все, що я про них думала на той момент. А я боюсь: - коли біля мене хтось стоїть близько з ножом - не можу дивить на шприц... - а ще самоти
 3. Не знаю що це за Львівська броварня, можливо скоро спробую, то скажу. А, взагалі, обожнюю оболонь світле... Миру - мир, студентам - beer!!!
 4. З тих, для кого тема WipAPI, майже ні про що не говорить...
 5. А чому студенток це не стосується?..
 6. Маленькая девочка приходит к маме и спрашивает: - Мама, а я когда выласту, буду на тебя похоза? - Конечно, доченька, будешь. - А нахера тогда зыть? Две блондинки общаються: - Ой, я вчера тест на беременность проходила. - И как, сложные вопросы были? Две подружки: - Я вчера так классно вечер провела, с двумя Ванями, один был спереди другой сзади, всё произошло так быстро... - Ты хоть желание загадать успела?
 7. Я плакала... і виходить, що сама з себе... все, що вдалось зрозуміти, це HTML Мені знайомий росказував, як дві студентки комп включали... щось здавати прийшли... Одна, взагалі, навіть включати не вміла, а друга, зі знанням справи, включила монітор і з великими очима сказала, що він не працює. Ось такі романтичні дівчата.
×
×
 • Create New...