Jump to content
Студентський Форум

questX

cтудент V.I.P
 • Posts

  1360
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by questX

 1. Тупий фільм. Ледве додивився його в кінотеатрі.
 2. Та мені підходить майже кожен суботній чи недільний вечір. Якщо в будні дні, то хіба зранку :)
 3. KOSS Sporta Pro. Чи не єдині навушники для активного відпочинку, в яких дужку можна повертати за голову. «Затички» в моїх вухай не тримаються тай повна звукоізоляція від навколишнього простору нагружає.
 4. Спортом займатись треба, спортом. Під час ПМС в жінок суттєво збільшується рівень тестостерону, який викликає агресію, біль і т.п. Якщо ж навчити свій організм спалювати тестостерон без шкоди для оточуючих, то забудете про ПМС. Фізичне навантаження буде тут в пригоді.
 5. не скоро таке буде, якщо взагалі буде. Драгобрат класний тим, що там є велика полонина і катайся де хочеш, а не тільки по укатаних до твердості асфальту трасах, як на буковелі. Може лижники і тащаться від тих ратрачених трас, але мені, як райдеру, там зовсім нецікаво, особливо падати :) Якби не ті крісельні підйомники на всіх трасах, то я б не їхав на буковель.
 6. Найшвидше авто — те, яке ти маєш :)
 7. Але долбо*бізм… Реальний зоопарк.
 8. Тепер тільки вішатись. Якщо та дівчина тобі потрібна то включи уяву і побачиш, що треба робити. Уява включається після холодного душу (особливо, якщо такий ніколи не приймав).
 9. Блондика — це не колір волосся, блондинка — це діагноз.
 10. НЛП базується на тому, що є певна ціль, яку потрібно досягнути. Якщо нема цілі, то НЛП втрачає свій сенс. Практично шлях до будь-якої цілі містить взаємодію з іншими людьми і саме від якості тої взаємодії і залежить той результат, який ми отримаємо. Ціль ніколи не є ізольованою, тому ми не можемо досягнути її, незачепивши більш нічого, — завжди будуть будуть зміни у всіх сферах нашого життя, зміни, які не завжди можна наперед передбачити. І якраз від шляху, який ми оберемо, залежить отой комплекс змін. Наприклад, ціллю є мільйон доларів: можна пограбувати банк, виграти в лотерею, збудувати бізнес, який принесе ці гроші і т. д. Пограбувавши банк, ви досягенете ціль — у вас буде мільйон, але ви будете грабіжником і доведеться переховуватися, або сісти в тюрму. Якщо ж, навіть, вдасться відкупитися від ув’язнення, то від ярлика «грабіжник» не відкупишся. Якщо хочете використовувати НЛП в маніпулятивних цілях, то також не відкупитесь від ярлика «обманщик». А наявність цього ярлика вплине на все ваше життя і, якщо цей вплив є бажаним, то, будь-ласка, маніпулюйте на здоров’я;) Але ж є інший шлях. В кожної людини є своя модель рельності: логічна, чуттєва, міфічна чи соціальна, а також їхні комбінації, і люди не бачать нічого за межами цієї моделі — це їхній світ, який є таким, яким він є, і крапка. В світі атеїста немає Бога і без Бога християнин не уявляє собі світу. Невже з цими людьми можна однаково говорити? Невже для них однаково будуть одні і ті ж речі? Невже вони їх будуть розуміти так, як ви? Звичайно, що ні. Але ж нам потрібно донести до них одну і ту ж інформацію, як бути в такому випадку? Як це зробити, щоб вони відреагували адекватно? На ці питання немає універсальних відповідей і їх не дає НЛП: НЛП не є набором рецептів — це рецепт того, як писати рецепти. І виглядає воно так: під кожну людину потрібно підстроюватись (калібрування), потрібно увійти в її модель реальності, при цьому не виходячи зі своєї. Ви будете «в шкурі» іншої людини, але нічо не буде вам заважити застосовувати досвід зі своєї «шкури». Тоді ви побачити шлях, який взаємодії, який будемо однаково позитивний для неї (людини) і для вас. Ключове слово — гнучкість. Добре це, чи погано, — вирішувати вам. Але перед тим бажано взнати, історію виникнення НЛП, цілі, які ставили перед собою основоположники нейро-лінгвістичного програмування.
 11. та нормально пройшло — фотки в галереї ;)
 12. Свого часу теж задавав це питання і щойно тепер я почав шось шурупати. Бізнесу можна навчитися в середовищі бізнесменів або в критичних ситуаціях, але на на форумі. Пиши в приват.
 13. Я читав і постійно перечитую. Там читання вього на годинку, але кожного разу бачиш в тому тексті ситуації зі свого життя, бачиш там знайомих людей. Однозначно шедевр. Зараз читаю Наполеона Хілла «16 законів успіху», на черзі Пітер Янг «НЛП»
 14. мене вже показували ) Канал НТА, передача «Екстремальний вікенд», я там на роликах катався…
 15. Більшість хлопчаків в совітські часи хотіла бути космонавтами. Просто тоді ще не було інтернету, де можна було б знайти, що тренування на центрифузі приводить до безпліддя :)
 16. Прийшло запрошення на пошту — приємно. Якщо на 18:30 на Медику, то прийду.
 17. Макса, нах** все так ускладнювати? Коли ти хочеш взнати людину краще, ти почнеш переписуватися з нею по пошті, говорити по телефону, зустрінешся. І тоді нік втратить смисл. Темплар — мій однокласник і я його дуже добре знаю. Це дуже розумна і ерудована людина, яка відзначається послідовністю думок, а ти, Максе, дивишся поверхнево і торочиш постійно про самопізнання, любов і т.д.
 18. Максе, розтлумач, будь-ласка, ось це:
 19. А мораль де? Альберт Ейнштейн був масоном.
 20. або ж якого кольору потрібно купити машину, щоб х*й не згинався.... можна нормально поставити задачу?
×
×
 • Create New...