Jump to content
Студентський Форум

Спостерігач

cтудент V.I.P
 • Content Count

  544
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Спостерігач

 1. а що власне з ним треба робити, як "займатися"? Він же постійно відкритий і доступний Пічалька, звісно.
 2. Прикольно. Особливо 2, 3 і 5 І переклад хороший.
 3. Прикольно:) Нагадує) Тільки це ні хріна не смішно.
 4. Останні роки купую взуття як у магазинах, так і на ринках. Якщо ретельно вивчати, роздивлятися те, що купуєш - то шанс купити хороше взуття зростає. Я дуже довго роздивляюся те, що мені сподобалося, думаю про те, який вигляд матиме це взуття церез певний час. І в результаті купую саме те, що мені підходить. Там, де дають гарантію - ще не купував.
 5. Мені один знайомий программер казав, що укртелеком має намір змінити тарифи на "ОГО" до нового року. Якщо хтось має детальну інфу - поділіться. Переді мною стоїть вибір зараз підключити 1 Мбіт анліму за 100 грн/місяць чи сидіти на "ОГО-512" і чекати новорічних подарунків від укртелекому.
 6. шукаю роботу. Маю намір прийти на виставку
 7. давно я не заходив... А навіщо було скін міняти? Старий можна повернути?
 8. Кохання нікому нічого не повинно, така моя думка. Воно спочатку виникає, а вже потім ти можеш щось сказати про цю людину. І то, оцінювати кохану людину за якимись параметрами безглуздо, адже вона - кохана, отже всі (чи майже всі) оцінки будуть завищено-позитивними.
 9. Теж помітив, що думаю не так швидко і запам'ятовую не так добре як раніше. Два тижні тому вирішив почати читати паперові книжки, художню літературу (кілька років нічого не читав) - реально відчуваю зміни!
 10. Якось туманно ти написав. Може довше, а може і менше. Так людина сама ж і визначає, що для неї є достойним. А рівнятися на когось - то вже соціальні стереотипи, проти яких, наскільки я зрозумів, ти борешся.
 11. Музон, ти цікаві речі пишеш, я багато із чим згоден. Проблем на своєму шляху я-то не бачу, тому що однозначної цілі, до якої варто було б прокладати шлях теж нема. Батьки намагалися і намагаються ставити мені свої цілі, від яких я просто "офігєваю": - в школі: навчайся, потрбібен атестат, хоча б без трійок, щоб в інститут приняли; - в інституті: навчайся, бо на нормальну роботу тебе без диплома ніхто не візьме; - щодо роботи (на майбутнє): роботу потрібно знайти хорошу, щоб у трудову крижку все записували і до пенсійного фонду відраховували, щоб на старості без хліба не сидів... Виходить, що кінцева ціль мого життя - прожити максимально довго і щоб було що їсти Може я чогось не розумію - мої батьки росли в значно гірших умовах ніж я. Але навіть якщо на своє 80-річчя я зрозумію, що заробив цілий мільярд, то зараз мене така ціль не гріє.
 12. це нормально. Зате зараз є всі сприятливі умови для росту особистості. Тільки твоя їдея створити "спільноту особистостей" здається нереальною.
 13. Сьогодні закінчив читати Пелєвіна "Чапаєв і Пустота". Підкінець було цікаво, але перші 300 сторінок читав без захоплення, можна сказати, через силу.
 14. Фільм не дивився, але з тим, що ти написав - згоден.
 15. Ти сам відповів на своє питання: Порнухою на Петрівці нікого не здивуєш - там просто нереально пройти через торгівельні ряди, щоб тобі не запропонували "взрослое видео". А те, що про "подвиги" міліції пишуть у новинах - смішно. Якби сама міліця не покривала тих порнушників, то і підпільних цехів не було б.
 16. Не паритися. Не може бути, щоб ніяк не було
 17. Фігня якась. По-перше у статті написано, що ніфіга не підтверджено і думки розходяться, і по-друге, якби дійсно знайшли такі фіговини, то провели б генетичний, чи який там ще, аналіз, що розповів би більше ніж костомахи. Крім того написали б уже сотні дисертацій.
 18. Вашою ілюзією (звертаюся особливо до ЛМакса і Шевулфа) є те, що ви сподіваєтеся один одному приживити свої переконання. Особливо про це свідчить розмір теми. Якби хтось дійсно хотів "зрозуміти ближнього" - то вся дискусія малаб по два-три пости від кожної із сторін.
 19. Що б не робилося, завжди знайдеться хтось, хто буде проти, і вважатиме це насильницьким.
×
×
 • Create New...